Duto2 [ Konsul ]
F.E.A.R.- jakie są rozdzielczości w pełnej wersji?
Czy w pełnej wersji tej gry są inne rozdzielczości niż w demie? Bo tamte nie pasują do mojego monitora...
Selman [ Wings for Marie ]
niemożliwe żeby demo było obcięte z rozdzielczości,
no ale żebyś dobrze spał to Ci powiem że w pełen wersji są wszystkie rozdzielczości..
jaki masz monitor i jakiej rozdzielczości używasz ?
Duto2 [ Konsul ]
Monitor panorama, używam 1440x900...