GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

F.E.A.R.- jakie są rozdzielczości w pełnej wersji?

02.01.2009
01:21
[1]

Duto2 [ Konsul ]

F.E.A.R.- jakie są rozdzielczości w pełnej wersji?

Czy w pełnej wersji tej gry są inne rozdzielczości niż w demie? Bo tamte nie pasują do mojego monitora...

02.01.2009
01:25
[2]

Selman [ Wings for Marie ]

niemożliwe żeby demo było obcięte z rozdzielczości,
no ale żebyś dobrze spał to Ci powiem że w pełen wersji są wszystkie rozdzielczości..

jaki masz monitor i jakiej rozdzielczości używasz ?

02.01.2009
01:31
[3]

Duto2 [ Konsul ]

Monitor panorama, używam 1440x900...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.