GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

STALKER Clear Sky - Pytanie

01.01.2009
20:22
smile
[1]

McTire [ Konsul ]

STALKER Clear Sky - Pytanie

Czy pójdzie STALKER Clear Sky na takim sprzęcie:
Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 2.01 GHz
1 GB RAM
GeForce 7600 GS najnowsze stery
Windows XP SP2
I czy wogóle da się go przejść, bo słyszałem, że ma mnóstwo bugów?
Jaki jest najlepszy patch?

01.01.2009
21:01
[2]

McTire [ Konsul ]

Up

01.01.2009
21:08
smile
[3]

Conspiracy1994 [ Pretorianin ]

Gra jest spoko. Ja grałem bez żadnego patcha i było dobrze. A co do sprzętu, gra ruszy ci na niskich, a może nawet średnich detalach (troche za mało ramu i słaba karta, no i procek mógłby być lepszy). Napewno wyciągnie ci ok. 25 fps .

01.01.2009
21:09
[4]

Stranger. [ Spookhouse ]

Gra powinna ruszyć w najniższych detalach, ale będzie się pewnie mocno przycinać (zakładając, że nie dasz wszystkiego na very low ;)). Spokojnie da się skończyć nawet bez patcha. Najlepszy jest oczywiście najnowszy patch do polskiej wersji - https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=21609

01.01.2009
21:15
smile
[5]

D3O [ Leutnant ]

Co do płynności to niebyłbym tego pewien. Na moim sprzęcie gra dosyć poważnie haczyła, szczególnie na rozszerzonym oświetleniu dynamicznym. Po zmianie karty(obecnie mam 9800GT) jest już super.
Co do patchy to ja gram na 1.05(albo 1.50 nie jestem pewien) i gra jest ok.

02.01.2009
00:42
[6]

McTire [ Konsul ]

Mi nie chodzi o jakieś super efekty typu rozszerzone dynamiczne oświetlenie tylko, żeby na luzie pograć w miarę płynnie nawet na niskich detalach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.