GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Excel - proszę o pomoc.

01.01.2009
18:23
smile
[1]

davis [ ]

Excel - proszę o pomoc.

Jak ma wyglądać formuła dla kolumny D stosując ten wzór, który podałem na rysunku?


Excel - proszę o pomoc. - davis
01.01.2009
18:24
[2]

Saul Hudson [ Senator ]

=C2/B2*100

Didier z Rivii --> nawiasy są nie potrzebne (chyba że zamiast dzielenia byłoby dodawanie lub odejmowanie)

01.01.2009
18:24
[3]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

=(C2/B2)*100

01.01.2009
18:31
smile
[4]

davis [ ]

Dobra, dzięki wielkie.
Wiem, że to było banalne ale potrzebowałem punktu zaczepienia żeby zrozumieć o co chodzi z tymi formułami. Teraz już sobie poradzę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.