kemonka [ Konsul ]
Sprzedam SE
witam mam do sprzedania SE K810i
zapraszam do kupna
orzinn [ GOD LIKE ]
Jak one po 280 do 360 chodzą na allegro NOWE!!
kemonka [ Konsul ]
chyba K800i
N2 [ negroz ]
W myśl regulaminu Allegro.pl, nie można oferować w treści aukcji ewentualnej zamiany towaru na inny.
Także proponuję zmienić opis (jakże swoją drogą chaotyczny i niezawierający żadnych informacji) zanim ktoś złośliwy zgłosi naruszenie zasad.

DJ Pinata [ Subterranean ]
Parametry są nieczytelne, można było chociaż zedytować.
Narmo [ nikt ]
Gratuluję podania swoich danych osobowych wszystkim w internecie panie Łukaszu A. z Olkusza
kemonka [ Konsul ]
buu blad bo nie mieszkaw w OLKUSZU
DJ Pinata [ Subterranean ]
A na zdjęciu z fakturą co jest? :D
s1ntex [ Generaďż˝ ]
Jakim trzeba być leniem, żeby chociaż przyjaznej aukcji nie zrobić, tylko ciulnąć kopiuj - wklej i wystawić.
grattz [ Generaďż˝ ]
Strzelam: Godzikowice lub Oława lat 11 Pseudonim szkolny: JanO
kemonka [ Konsul ]
zapraszam do licytacji