GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam SE

01.01.2009
17:50
[1]

kemonka [ Konsul ]

Sprzedam SE

witam mam do sprzedania SE K810i


zapraszam do kupna

01.01.2009
17:53
[2]

orzinn [ GOD LIKE ]

Jak one po 280 do 360 chodzą na allegro NOWE!!

01.01.2009
17:53
[3]

kemonka [ Konsul ]

chyba K800i

01.01.2009
18:01
[4]

N2 [ negroz ]

W myśl regulaminu Allegro.pl, nie można oferować w treści aukcji ewentualnej zamiany towaru na inny.
Także proponuję zmienić opis (jakże swoją drogą chaotyczny i niezawierający żadnych informacji) zanim ktoś złośliwy zgłosi naruszenie zasad.


Sprzedam SE - N2
01.01.2009
18:08
smile
[5]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Parametry są nieczytelne, można było chociaż zedytować.

01.01.2009
18:10
[6]

Narmo [ nikt ]

Gratuluję podania swoich danych osobowych wszystkim w internecie panie Łukaszu A. z Olkusza

01.01.2009
18:14
[7]

kemonka [ Konsul ]

buu blad bo nie mieszkaw w OLKUSZU

01.01.2009
18:15
[8]

DJ Pinata [ Subterranean ]

A na zdjęciu z fakturą co jest? :D

01.01.2009
18:16
[9]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Jakim trzeba być leniem, żeby chociaż przyjaznej aukcji nie zrobić, tylko ciulnąć kopiuj - wklej i wystawić.

01.01.2009
18:22
[10]

grattz [ Generaďż˝ ]

Strzelam: Godzikowice lub Oława lat 11 Pseudonim szkolny: JanO

01.01.2009
18:32
[11]

kemonka [ Konsul ]

zapraszam do licytacji

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.