GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję gry

01.01.2009
17:32
smile
[1]

heri peter [ S1braS ]

Poszukuję gry

Poszukuję gry (na PC) o dobrej fabule takiej żeby mi zapadła na jakiś czas w pamięci.

01.01.2009
17:33
[2]

lostfan15 [ Pretorianin ]

GTA 4

01.01.2009
17:37
smile
[3]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Gears of War*, Fabble, Oblivion, ale przede wszystkim cała seria gier HITMAN, a już na pewno część druga !!! Poza tym Fallouty, Assassin`s Creed, Prince of Persia od Sot do tej najnowszej. To tylko kilka gier, zrobiły na mnie wrażenie pod względem fabularnym, a nie wszystkie, lecz znajdziesz coś dla siebie.

*-może i fabuła nie jest tu super oryginalna i wyszukana, ale całokształt zapada w pamięci !!!

01.01.2009
17:53
[4]

koosa [ Konsul ]

Fahrenheit
Beyond Good & Evil
Half-life
Gothic
oblivion
mafia
gta 4

01.01.2009
17:55
smile
[5]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Wiedźmin i Assassin's Creed.

01.01.2009
17:58
[6]

|RESPECT| [ Pretorianin ]

Half-Life 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.