GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Crysis problem z grafiką

01.01.2009
15:44
smile
[1]

NeonWolf [ Junior ]

Crysis problem z grafiką

oto moj komp:
proc: intel duel-core 2 rdzenia po 2,5Gmz
karta graficzna: GeForce 9500 GT (1gb 128 bit z dx 10 i picsel shader 4.0)
ram: 2GB

Otóż mam takiego kompa i w crysisie nie mam grafiki "Bardzo Wysoka" musze grac na "Wysoka" bo grafike bardzo wysoka mam na szaro. Wiecie czemu nie moge wziasc grafiki bardzo wysokiej?

01.01.2009
16:00
[2]

xkxtx [ Dark Man X ]

Vista ?
Jeżeli tak to OS może Ci troche grafy pobierać, ale troche dziwne że masz wogóle niedostępne B.wysoką grafikę

01.01.2009
16:03
[3]

polak111 [ LOXXII ]

I tak Ci nie pójdzie na B. Wysokiej.

03.01.2009
14:07
[4]

NeonWolf [ Junior ]

to wie ktos czemu nie mam tej Bardzo wysokiej grafiki?
Jak cos to mam pobrane 2 patchy: 1.1 i 1.2

03.01.2009
14:11
[5]

wielkimistrz [ Pretorianin ]

Bo pewnie za słaba karta graficzna do tej gry.

03.01.2009
14:13
[6]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

A masz Viste czy xp :) Bo B.Wysokie ustawienią są dostępne tylko na Viscie.

Z resztą polak111 ma rację. Nie masz co liczyć na płynną grę na tych ustawieniach...

03.01.2009
14:44
[7]

Drace66676 [ D.R.A.C.E ]

Tak jak poprzednicy:

1. Vista niezbędna
2. Są trzy patche: 3 to tzw hotfix 1.21

04.01.2009
17:06
[8]

Scortch [ Runner ]

b. wysokie ustawienia z tego co wiem dostępne są tylko na viscie...

05.01.2009
06:01
[9]

NeonWolf [ Junior ]

Mowicie ze bardzo wysoka grafa jest na viscie. Moj koleszka mial viste i folder mu sie wlaczal 4 sec. Ja mam Windowsa XP(home edition). A crysisa zalecam 2gb bo mi na 1gb muli w ekstremalnych warunkach ;p

05.01.2009
14:22
smile
[10]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]



a ja mam pytanie, bo mam viste a tych bardzo wysokich detali nie mam :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.