
NeonWolf [ Junior ]
Crysis problem z grafiką
oto moj komp:
proc: intel duel-core 2 rdzenia po 2,5Gmz
karta graficzna: GeForce 9500 GT (1gb 128 bit z dx 10 i picsel shader 4.0)
ram: 2GB
Otóż mam takiego kompa i w crysisie nie mam grafiki "Bardzo Wysoka" musze grac na "Wysoka" bo grafike bardzo wysoka mam na szaro. Wiecie czemu nie moge wziasc grafiki bardzo wysokiej?
xkxtx [ Dark Man X ]
Vista ?
Jeżeli tak to OS może Ci troche grafy pobierać, ale troche dziwne że masz wogóle niedostępne B.wysoką grafikę
polak111 [ LOXXII ]
I tak Ci nie pójdzie na B. Wysokiej.
NeonWolf [ Junior ]
to wie ktos czemu nie mam tej Bardzo wysokiej grafiki?
Jak cos to mam pobrane 2 patchy: 1.1 i 1.2
wielkimistrz [ Pretorianin ]
Bo pewnie za słaba karta graficzna do tej gry.
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
A masz Viste czy xp :) Bo B.Wysokie ustawienią są dostępne tylko na Viscie.
Z resztą polak111 ma rację. Nie masz co liczyć na płynną grę na tych ustawieniach...
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Tak jak poprzednicy:
1. Vista niezbędna
2. Są trzy patche: 3 to tzw hotfix 1.21
Scortch [ Runner ]
b. wysokie ustawienia z tego co wiem dostępne są tylko na viscie...
NeonWolf [ Junior ]
Mowicie ze bardzo wysoka grafa jest na viscie. Moj koleszka mial viste i folder mu sie wlaczal 4 sec. Ja mam Windowsa XP(home edition). A crysisa zalecam 2gb bo mi na 1gb muli w ekstremalnych warunkach ;p

raziel88ck [ Senator RaZieL ]
a ja mam pytanie, bo mam viste a tych bardzo wysokich detali nie mam :/