GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Temperatury komputera

01.01.2009
14:36
[1]

hubercik015 [ Nasza-Plotka ]

Temperatury komputera

Witam otóż komputer troszkę dziwnie zaczął się dziwnie zachowywać tzn. trochę zwolnił. Nie jestem zapalonym graczem i komputera używam do GG, Mozilla, Winamp i filmy ale nie w HD. No i gram ale tylko w CSa 1.6 i nie wiem co się stało ale jak wchodzę do gry tzn. klikam na ikonkę i wchodzę do meny w dole ekranu jest napisane że mam 4,3fps a non stop i w grze i w meny miałem 80-100fps. No i pobrałem everesta aby sprawdzić temp. No i mam takie wyniki-->

Czy mam się czymś denerwować czy to wina jakiegoś wira?

EDYT- Konfig

Procesor Athlon x2 4200+
2 Gb ram
Grafika x1200 integra 512mb(do csa starczała i do neta i filmów)
Zasilacz 400w Mustanga (wiem że ch... nie zasilacz ale zdaje mi się że do tej konfiguracji powinien starczyć)
Dyski 2x 160Gb


Temperatury komputera - hubercik015
01.01.2009
14:45
[2]

tauren [ Pretorianin ]

pewnie zasilacz.
Jakim programem to sprawdzasz bo mi też y się taki przydał?

01.01.2009
14:48
[3]

Narmo [ nikt ]

A sprawdzałeś pingi w grze? Może masz lagi i to dlatego tak tnie? Temperatury w normie.

01.01.2009
15:00
[4]

Belert [ Senator ]

moze masz jakiegos trojana, temp moga byc. odsun kompa od biurka zeby mial lepszy obieg powietrza

01.01.2009
15:21
[5]

hubercik015 [ Nasza-Plotka ]

Narmo ale w menu jak nawet nie wyszukam serverow?

Belert zaraz walne skanika :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.