hubercik015 [ Nasza-Plotka ]
Temperatury komputera
Witam otóż komputer troszkę dziwnie zaczął się dziwnie zachowywać tzn. trochę zwolnił. Nie jestem zapalonym graczem i komputera używam do GG, Mozilla, Winamp i filmy ale nie w HD. No i gram ale tylko w CSa 1.6 i nie wiem co się stało ale jak wchodzę do gry tzn. klikam na ikonkę i wchodzę do meny w dole ekranu jest napisane że mam 4,3fps a non stop i w grze i w meny miałem 80-100fps. No i pobrałem everesta aby sprawdzić temp. No i mam takie wyniki-->
Czy mam się czymś denerwować czy to wina jakiegoś wira?
EDYT- Konfig
Procesor Athlon x2 4200+
2 Gb ram
Grafika x1200 integra 512mb(do csa starczała i do neta i filmów)
Zasilacz 400w Mustanga (wiem że ch... nie zasilacz ale zdaje mi się że do tej konfiguracji powinien starczyć)
Dyski 2x 160Gb
tauren [ Pretorianin ]
pewnie zasilacz.
Jakim programem to sprawdzasz bo mi też y się taki przydał?
Narmo [ nikt ]
A sprawdzałeś pingi w grze? Może masz lagi i to dlatego tak tnie? Temperatury w normie.
Belert [ Senator ]
moze masz jakiegos trojana, temp moga byc. odsun kompa od biurka zeby mial lepszy obieg powietrza
hubercik015 [ Nasza-Plotka ]
Narmo ale w menu jak nawet nie wyszukam serverow?
Belert zaraz walne skanika :)