
Punk z Woodstocku [ Dancehall god ! ]
Działa wam stronka ?
www.punkyreggaelive.art.pl/
Działa wam ta stronka ?
Ważne .
danielo [ Pretorianin ]
nie
Enter94 [ Pretorianin ]
nie
tauren [ Pretorianin ]
nnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeee
Freeman992 [ Konsul ]
Nein.
===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Nie działczy.
tauren [ Pretorianin ]
zapomniałem o jednym: Prawdziwy punk nie używa komputera
gregol [ Junior ]
Strona Farben Lehre tez nie wychodzi więc możliwe, że serwer im się wywalił.
Marecki_KG [ Centurion ]
nie działa
DJ Pinata [ Subterranean ]
Na przyszłość
Ashaard [ WOLTER ]
nie działa.
grubach [ .:zDolny Śląsk:. ]
nie