BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
HTC Hermes/SPV M3100 czy ktos chce kupic? tanio!
Witam mam na sprzedanie PDA HTC hermes. Sprzedaj go poniewaz przesiadlem sie na model wyzszy:) cena jak mnie interesuje 500zl czyli mniej niz jak allegro. Jezeli ktos bedzie zainteresowany sluze zdjeciami. w 100% sprawny nie porysowany nigdzie:)
Sprzedaje:
1.Telefon HTC Hermes(brandowany przez dopod ale wyglada tak samo jak spv m3100)
2.Oryginalna baterie oraz zamienik ( )
3.Ładowarka
4.Pudełko
5.Windows 5
6.Karte pamieci 2GB razem z adapterem
7.Kabure na pasek.
Pozdrawiam
Prosze sie kontaktowac tutaj lub na gg.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
aha zapomnialem jeszcze napisac ze oczywiscie rysik jest w komplecie. I co do gg prosze pisac jak niedostepny(czesto na niewidocznym)
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
up
jambond [ ___ The Best Driver ___ ]
spróbuj na allegro.pl, mój tata jakieś 4 dni temu sprzeda.ł za 500zl .
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
aha zapomnialem dodac ze oczywiscie nie ma blokad sim i cid lock:) oraz ze posiada przydatne programy np Auto Mapa ktora wczoraj mi sie przydala:)
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]