GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TVN - PROBLEM

01.01.2009
10:42
[1]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

TVN - PROBLEM

Od wczoraj od ok. 21:00 "nie działa" mi TVN.Cały ekran jest czarny.Ma ktoś podobny problem?
Ps. Telewizję mam w UPC

01.01.2009
10:47
[2]

mr00TshnY [ Pretorianin ]

To samo.

ciesze sie, ze moglem pomoc xD

01.01.2009
10:51
smile
[3]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

OK , takiej odpowiedzi oczekiwałem

01.01.2009
10:52
[4]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Mi działa ale mam z cyfry plus

01.01.2009
11:01
[5]

hipppciu [ Pretorianin ]

mam upc i wszystko działa

01.01.2009
11:04
[6]

jambond [ ___ The Best Driver ___ ]

Mam kablówke i działa/

01.01.2009
11:42
[7]

tauren [ Pretorianin ]

działa i z kablówki i z anteny
edit: o tej godzinie, kiedy utworzyłeś wątek też działało

01.01.2009
12:16
[8]

jetix200 [ Człowiek ]

Ja nie mam kablówki, ale ciągle działa.;P

01.01.2009
12:19
[9]

rrrr [ DonBuaEsko ]

U mnie w Cyfrowej Vectrze też działa, w Vectrze Analogu również.

01.01.2009
12:21
smile
[10]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Pewnie jakieś radio cie zakłóca.

01.01.2009
12:21
[11]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

mi wyskoczyła taka plansza testowa , jakby telegazeta xD

01.01.2009
12:40
[12]

krobson [ Legionista ]

szkoda czasu na TVN

01.01.2009
12:44
[13]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

juz działa ...

01.01.2009
12:44
smile
[14]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Ja mam antenę siatkową i działa bez problemu ;)
BTW:Po coś chcesz oglądać TVN? Nic tam nie ma dziś ciekawego :)

01.01.2009
13:07
[15]

power gracz [ Konsul ]

a jednak,czasami W11,albo...milionerow...kilka jest :)

01.01.2009
15:12
[16]

Marecki_KG [ Centurion ]

albo tez kapitalny pomysł ;>

01.01.2009
16:43
[17]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

ten kapitalny pomysł to polski pomysł czy ściągnięty z zachodu ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.