sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]
TVN - PROBLEM
Od wczoraj od ok. 21:00 "nie działa" mi TVN.Cały ekran jest czarny.Ma ktoś podobny problem?
Ps. Telewizję mam w UPC
mr00TshnY [ Pretorianin ]
To samo.
ciesze sie, ze moglem pomoc xD

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]
OK , takiej odpowiedzi oczekiwałem
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Mi działa ale mam z cyfry plus
hipppciu [ Pretorianin ]
mam upc i wszystko działa
jambond [ ___ The Best Driver ___ ]
Mam kablówke i działa/
tauren [ Pretorianin ]
działa i z kablówki i z anteny
edit: o tej godzinie, kiedy utworzyłeś wątek też działało
jetix200 [ Człowiek ]
Ja nie mam kablówki, ale ciągle działa.;P
rrrr [ DonBuaEsko ]
U mnie w Cyfrowej Vectrze też działa, w Vectrze Analogu również.

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]
Pewnie jakieś radio cie zakłóca.
sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]
mi wyskoczyła taka plansza testowa , jakby telegazeta xD
krobson [ Legionista ]
szkoda czasu na TVN
sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]
juz działa ...

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Ja mam antenę siatkową i działa bez problemu ;)
BTW:Po coś chcesz oglądać TVN? Nic tam nie ma dziś ciekawego :)
power gracz [ Konsul ]
a jednak,czasami W11,albo...milionerow...kilka jest :)
Marecki_KG [ Centurion ]
albo tez kapitalny pomysł ;>
sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]
ten kapitalny pomysł to polski pomysł czy ściągnięty z zachodu ??