GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak one się nazywaja?

31.12.2008
21:55
[1]

speedy24 [ F.I.S.H ]

Jak one się nazywaja?

Witam. Chciałbym prosić o jakies info (nazwiska, jakies strony z ich filmikami) na temat Megalie i Natali, które wraz z Damon'em i Salah'em wystapiły na Juste Debout w 2004r.

Link do filmiku

31.12.2008
22:13
[2]

speedy24 [ F.I.S.H ]

...no dobra, wiem - tytuł wątku nic nie mówi, ale zajrzeć moglibyście :)

31.12.2008
22:34
[3]

speedy24 [ F.I.S.H ]

...naprawdę nie wiecie?

31.12.2008
22:54
[4]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Może napisz w komencie do filmu coś, albo do tego co wrzucał?

01.01.2009
19:41
[5]

spamer [ Konsul ]

Przecież na YT masz z nimi filmiki:


itd.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.