GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gears of War potrzebny save!!

31.12.2008
18:16
smile
[1]

jetix200 [ Człowiek ]

Gears of War potrzebny save!!

Dostałem na Gwiazdkę Gears of War na kompa. Doszedłem do IV aktu. 2 dni po dojściu do IV aktu save'y mi się zwaliły i miałem odblokowany tylko I i V akt!;P W ustawieniach na początku miałem tylko jakoś tekstur na średnim i rozdzielczość 800x600(inaczej komp by mi się ścinał), a teraz automatycznie została ustawiona rozdzielczóść 1024x768 i tekstury na max.;/ Mógłby mi ktoś przesłać save z odblokowanym IV aktem? Nieważne ile zostało zdobytych nieśmiertelników(CoG). Mój mail: [email protected] .

31.12.2008
19:02
smile
[2]

MajkelFPS [ Pretorianin ]

Zagraj od początku;] nie psuj sobie zabawy:D
BTW bravvo za pomysłowość...

31.12.2008
19:08
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=19226

31.12.2008
19:16
[4]

dlaczego ja [ Konsul ]

no wlasnie, przejdz od początku. w końcu to chyba nie jest tak trudne

31.12.2008
22:50
[5]

jetix200 [ Człowiek ]

Nie chcę zaczynać od początku! Nie chcę znowu przechodzić tej durnowatej Fabryki i jeżdżenia w Gruchocie!;/

31.12.2008
22:52
[6]

Iskandiar [ Konsul ]

mi się w dwójce na x-ie zepsuły save'y jak drugiego pada podpiąłem ale się nie zniechęciłem i przechodziłem jeszcze raz

01.01.2009
12:09
[7]

jetix200 [ Człowiek ]

Ale może ja nie chcę przechodzić od początku! Zrozumcie w końcu!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.