
jetix200 [ Człowiek ]
Gears of War potrzebny save!!
Dostałem na Gwiazdkę Gears of War na kompa. Doszedłem do IV aktu. 2 dni po dojściu do IV aktu save'y mi się zwaliły i miałem odblokowany tylko I i V akt!;P W ustawieniach na początku miałem tylko jakoś tekstur na średnim i rozdzielczość 800x600(inaczej komp by mi się ścinał), a teraz automatycznie została ustawiona rozdzielczóść 1024x768 i tekstury na max.;/ Mógłby mi ktoś przesłać save z odblokowanym IV aktem? Nieważne ile zostało zdobytych nieśmiertelników(CoG). Mój mail: [email protected] .

MajkelFPS [ Pretorianin ]
Zagraj od początku;] nie psuj sobie zabawy:D
BTW bravvo za pomysłowość...
dlaczego ja [ Konsul ]
no wlasnie, przejdz od początku. w końcu to chyba nie jest tak trudne
jetix200 [ Człowiek ]
Nie chcę zaczynać od początku! Nie chcę znowu przechodzić tej durnowatej Fabryki i jeżdżenia w Gruchocie!;/
Iskandiar [ Konsul ]
mi się w dwójce na x-ie zepsuły save'y jak drugiego pada podpiąłem ale się nie zniechęciłem i przechodziłem jeszcze raz
jetix200 [ Człowiek ]
Ale może ja nie chcę przechodzić od początku! Zrozumcie w końcu!