GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dowod na to ze mysli sie materializuja.

31.12.2008
14:32
smile
[1]

Scofield [ Brains of the outfit ]

Dowod na to ze mysli sie materializuja.

Rano przy sniadanku wlaczam telewizor, padlo na TVP2, leci M jak milosc. Miedzy innymi watek Piotrka i takiej Olki do ktorej pojechal bo miala zalana lazienke. Mysle sobie ze nie chcialbym bym u siebie takiej opcji, wyobrazilem sobie swoja lazienke z woda na podlodze, zalana... minely 4 godziny, gram sobie a tu sasiad wbiega i mowi zeby dawac szmate bo nas zalal. Wchodze do lazienki a tam dokladnie taki sam widok jak sobie w glowie wytworzylem.

Zbieg okolicznosci?

31.12.2008
14:34
smile
[2]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

A byli u Ciebie Piotrek i Olka? :)

31.12.2008
14:35
[3]

ppaatt1 [ Trekker ]

no i masz co gry cRPG robią z ludźmi :P

31.12.2008
14:35
[4]

flikt [ wandalista ]

nie, to nie byl zbieg okolicznosci

ogladnij "Sekret"

31.12.2008
14:35
[5]

Scofield [ Brains of the outfit ]

Schejkmenn ---> Nie materializuje sie to co ogladasz w TV tylko to co myslisz, a ja wyobrazilem sobie moja lazienke... zalana woda.

31.12.2008
14:35
[6]

reksio [ Q u e e r ]

To i tak nic. Kumpel trzy dni temu wstaje po imprezie u siebie na studenckiej chacie. Wchodzi do ubikacji, a tu po kafelkach zasuwa wraz z brunatną rzeką piękny, okazały stolec. Ktoś rozpieprzył podczas imprezy kibel, ścieki wybiły do góry...

31.12.2008
14:36
smile
[7]

Sorcerer [ Konsul ]

Ja myślę, że nic nie jest dziełem przypadku.

31.12.2008
14:39
[8]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

nie jeden raz myslałem o jakimś odcinku serialu lub kreskówki (nieświadomie) i w ciągu najbliższych dni włączam telewizor i leci ten odcinek.

Tele-telepatia

31.12.2008
14:46
smile
[9]

Deepdelver [ Legend ]

Czyli teraz Cichopek wisi Ci kasę za zalaną łazienkę.

31.12.2008
14:49
smile
[10]

mackof [ Prypiat ]

Mogę sprzedać ci wooden helmet + 5 acc. za atrakcyjną cenę 12 k

31.12.2008
15:05
[11]

Scofield [ Brains of the outfit ]

Po co mi helmet?

31.12.2008
15:33
[12]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Wiesz, może ta ola miała taką samą łazienkę jak twój sąsiad? albo po prostu ta kur*a zdradza piotrka z twoim sąsiadem

31.12.2008
15:35
[13]

Awerik [ Carioca ]

To nie zbieg okoliczności, myśli mają tendencję do urzeczywistniania się.

31.12.2008
15:42
[14]

tauren [ Pretorianin ]

nie naśladuj Wlodzixa bo Ci to nie wychodzi.

spoiler start

A może to jednak prawda...

spoiler stop

31.12.2008
15:49
smile
[15]

Deadly.Chancellor [ Konsul ]

tauren --> po co by miał mnie naśladować?Fajnie,że coraz więcej osób interesuje się zjawiskami paranormalnymi:)to nic złego

U mnie np.przed wczoraj w nocy też działo się coś dziwnego mianowicie:śpimy sobie z bratem już prawie a tu nagle gdzieś koło 11 dzwon,dzwon jak w kościele.Zaraz serce zaczęło mi walić,myśle sobie "o kur*a co to było?" i myśle sobie jeszcze czy brat to tez slyszal.Za sekundke wylatuje brat z tekstem "he slyszales ten dzwon?" a ja "no!co to było?".Szybko wstalismy z lozka,chodzimy po domu ale nie udalo nam sie znalezc zrodla.Wydawalo nam sie,ze dzwon mial zrodlo jakby ktos stal kolo lozka i walnal albo jakby ktos stal za oknem.Nie byl to telewizor bo bylo to bardzo glosne.Kolejna zagadka do rozwiazania z bratem:)

Mialem zrobic o tym watek ale pomysla ze debil

dziwne ze u nas w domu ciagle jakies zjawiska sa:P

EDIT

erko --> a moze?calkiem mozliwe bo jak nie dzowny to szmery,pukanie w obudowe od kompa,drzwi sie same otwieraja itp.(chociaz co do drzwi to mielismy teorie ze matka popchnela je sila woli ale to tylko spekulacje)

31.12.2008
15:51
smile
[16]

ero_sk [ THC ]

Deadly.Chancellor---> moze ty faktycznie w jakims nawiedzonym domu mieszkasz?

31.12.2008
15:54
[17]

Awerik [ Carioca ]

To o czym pisał Scofield nie jest żadnym zjawiskiem paranormalnym.

31.12.2008
15:54
smile
[18]

Ashaard [ WOLTER ]

Wlodzix ---> sasiad sluchal utworu Metallica: For Whom the Bell Tolls :P Albo Daft Punk - Aerodynamic i szybko wyciszył

31.12.2008
15:57
[19]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

[15] - a pięciozłotówka z sufitu nie spadła??

31.12.2008
15:59
smile
[20]

Sorcerer [ Konsul ]

Wlodzix z bratem.


Dowod na to ze mysli sie materializuja. - Sorcerer
31.12.2008
16:00
[21]

peterkarel [ Pool Shark ]

ej to po co siedziałeś na planie M jak miłość ?

31.12.2008
16:02
[22]

filip886 [ Pretorianin ]

to nauczka za oglądanie durnych seriali

31.12.2008
16:11
[23]

Samzabijaka [ Kasztelan ]

Gmoch ---> też to chciałem napisać:)

Według mnie to przypadek bo inaczej nie da sie tego wytlumaczyc:)

31.12.2008
16:43
[24]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Zdawało ci się.

Tak zwane fałszywe przebudzenie.

31.12.2008
16:45
[25]

power gracz [ Konsul ]

moze to prawda,pomyslalem o wlodzixie,patrze post nizej,a tu o wlodzixie tauren pisze xD

31.12.2008
16:48
smile
[26]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

[20]

31.12.2008
16:52
smile
[27]

ppaatt1 [ Trekker ]

[20] miażdży :D Włodzix to Sam, a jego brat to Dean? :)

01.01.2009
19:01
smile
[28]

Scofield [ Brains of the outfit ]

[20] Prosze nie mieszac wlodzixa do jednego z moich ulubionych seriali.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.