GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zniekształcenie ekranu

30.12.2008
23:25
[1]

peres1109 [ Centurion ]

Zniekształcenie ekranu

Witam mam problem gram np w Lost Planet Colonies , Call Of Duty: World At War. Gdy wyłączę którąś z nich pojawia się zniekształcenie ekranu lecz nie zawsze. ( )
W Gothicu 3 ZB i Overlord to nie występuje innych tytułów nie testowałem. Gdy zamiast zresetować komputer włączyłem ponownie Lost Planet ( lub inną grę z wyżej wymienionych) tam również pojawił się to "różowe zniekształcenie"
( )
Oczywiście gdy komputer zostanie wyłączony/zresetowany już nie ma tego problemu aż do następnego razu i zdjęcia z tymi zniekształceniami na ImageShack jakoś automatycznie zostały poprawione, więc postanowiłem zrobić je w pańcie by chociaż pokazać jak to wygląda, również zainstalowałem xp jeszcze raz niestety nic nie pomogło posiadam najnowsze sterowniki do karty i tak dalej.

Logo z HijackThis ( )

Moja konfiguracja sprzętowa

Rozdzielczość ekranu 1024-768
Procesor - Amd athlon x2 4850e ( 2,50Ghz )
Pamięć - 2Gb Ram
Karta graficzna - Geforce 9800 GT ( 512Mb )
Monitor - LG Flatron L1511S

Kiedyś jak jeszcze miałem starszego kompa ten problem nie występował z góry dziękuje za pomoc nawet tą najmniejszą, przepraszam jeżeli taki problem został rozwiązany na forum lecz go nie znalazłem pozdrawiam.

Linki do fotek tych w pańcie bo te nie działają

obrazek1-
obrazek2-

31.12.2008
16:01
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Ciężko mi zrozumieć dlaczego mordujesz się z 15 calowym monitorem mając całkiem dobry sprzęt.

Czy pamiętałeś o:

Przed instalacją nowych sterowników upewnij się, że odinstalowałeś wszystkie poprzednie sterowniki NVIDIA z Panelu sterowania Windows.

* Kliknij: Menu Start > Panel sterowania > Dodaj/Usuń Programy
* wyszukaj pozycję "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers"
* nastepnie zaznacz ją i naciśnij przycisk „Usuń".Po instalacji sterowników zaleca się ponowną instalację najnowszego DirectX:Czy masz ustawione zalecane przez producenta odświeżanie? Chyba 60 MHz.

Te błędy ekranu to te różowe kreski? Dobrze by jednak było podłączyć i przetestować gry na innym monitorze. Wtedy by było wiadomo czy to jest wina Twojego monitora lub karty.

Oczywiście sprawdzałeś Everestem temperatury? Są w normie?

31.12.2008
19:30
smile
[3]

peres1109 [ Centurion ]

Tak temperatury są w normie nie zainstalowałem ponownie directXa ( zaraz to zrobię ) , odświeżanie ekranu mam na 60 Mhz zaraz podłącze inny monitor i thax za rady pozdrawiam wesołego nowego roku.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.