GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[Stat] Największy zawód 2008 roku - gry

30.12.2008
23:16
[1]

Vegetan [ Senator ]

[Stat] Największy zawód 2008 roku - gry

Koniec roku, przyszedł czas podsumowań. Jaka gra dla Was okazała się największym niewypałem tego roku? Gra, której oczekiwaliście, wiązaliście z Nią nadzieje, a po dostaniu jej w swoje ręce - odczuliście zawód i po chwili zabawy odłożyliście na półkę?


Odpowiedzi dodajemy w nawiasie (). Przykład: (GRA)


PS. To moja pierwsza statystyka, mam nadzieję, że nie powalę nic ;)
PS2. Podziękowania dla Maviozo za skrypt ;)



Wyniki:

30.12.2008
23:18
smile
[2]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

(Call of Duty Word at War)

Wiem że zginę marnie za to ....

Aha czyli ma być uzasadnienie. Po prostu jak dla mnie ta gra nie zdołała przeskoczyć poprzeczki ustawionej przez CoD 4. Zarówno jak chodzi o multiplayer, jak i singleplayer. Owszem ma fajne efekty graficzne itp, ale jak dla mnie coś im nie wyszło. Mówi się trudno i czeka na następna odsłonę tej wspaniałej serii:)

Dodam jeszcze (Far Cry 2) Ze względu na nudny singleplayer ;/

30.12.2008
23:18
[3]

marcing805 [ Senator ]

(Far Cry 2)

30.12.2008
23:19
[4]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

(Far Cry 2)

Po co ja to kupiłem :P

30.12.2008
23:19
[5]

Lethos [ Cyborg ]

(GTA IV)

30.12.2008
23:19
[6]

LOOCASH_wro [ Konsul ]

(Sacred 2)

30.12.2008
23:20
[7]

Vegetan [ Senator ]

(Spore)


Spory zawód, po kilku dniach radosnego klikania i uciechy, nietknięta przeze mnie do dziś - nawet nie ukończyłem misji w kosmosie, jak pewnego razu mi się zasejwowało na czarnym ekranie i straciłem fajną rasę. Zupełnie spłaszczona do dziecinnego poziomu, próbowano zrobić kompleksową grę, wyszła tylko szybko nudząca się i schematyczna do bólu namiastka.

30.12.2008
23:20
[8]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

(Fallout 3)

30.12.2008
23:20
[9]

pawcio005 [ Konsul ]

Poniekąd (GTA IV)
(Far Cry 2)
(Need For Speed Udercover)

edit: nawiasów zapomniałem

30.12.2008
23:21
smile
[10]

Luki0506 [ Legionista ]

(Far Cry 2)
Pogromca Crysisa.....Pfff

30.12.2008
23:22
[11]

ppaatt1 [ Trekker ]

Oj, kiepski rok, zapowiadane wielkie hity, a same rozczarowania :/ Stawiam na:
(Far Cry 2)
Skubaniec taki kiepski że wygrał natychmiast z GTA IV i po ciężkim pojedynku z Fallout`em 3 wskoczył na to cudowne miejsce "Rozczarowanie roku". Zapomniałem jeszcze o Spore.

30.12.2008
23:22
smile
[12]

marcing805 [ Senator ]

pawcio005

Naucz się czytać

Odpowiedzi dodajemy w nawiasie (). Przykład: (GRA)

Rozumiesz teraz czy nie?

edit. no, teraz dobrze.

30.12.2008
23:24
[13]

F.L.E.R. [ Pretorianin ]

(Sacred 2)

30.12.2008
23:25
[14]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

(Far Cry 2)

30.12.2008
23:35
[15]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

(Fallout 3), który jest naprawde fajny...

spoiler start

jak na strzelankę, cholera jasna
spoiler stop

30.12.2008
23:42
smile
[16]

Vegetan [ Senator ]

Zapomniałem dopisać, że tylko jedną grę wybieramy ;)

30.12.2008
23:46
[17]

D3O [ Leutnant ]

(Fallout 3)

30.12.2008
23:48
[18]

koosa [ Konsul ]

(Far Cry 2)

30.12.2008
23:49
[19]

zoloman [ Pinhead ]

(Alone in the Dark) zapowiadało się świetnie, miał być wspaniały powrót po (wieeelu) latach króla komputerowego horroru, a wyszło tak, że szkoda gadać

30.12.2008
23:54
[20]

Shoggoth [ CCCP ]

(GTA IV)

30.12.2008
23:54
[21]

sajlentbob [ Vetus Fungus ]

Mass Effect - po tych wszystkich ochach i achach (cRPG roku itp.) chyba po prostu spodziewałem się dużo więcej. Gra bardzo dobra, niezła graficznie (ale też bez rewelacji), fajna mimika rozmówców (ale w VTM:Bloodlines i tak była lepsza) niezły wątek główny (ale nie wytrzymuje porównania z BG2, PT, KOTOR czy Wiedżminem).
Jednym zdaniem: gra bardzo dobra ale nie wybitna, a na taką ją kreowano.

31.12.2008
00:08
[22]

Vegetan [ Senator ]

(@)(kill)(21)

31.12.2008
00:11
[23]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

(Fifa09SzaranowiczEdition)

31.12.2008
00:13
[24]

Selman [ Wings for Marie ]

(spore) strasznie szybko się nudzi, bo genialnym początku, przychodzi wielki rozczarowanie

31.12.2008
00:13
[25]

Patryx0 [ Konsul ]

(NFS:Undercover)

31.12.2008
00:20
[26]

MexiGhost [ Junior ]

(GTA IV) Taka zapowiedź miała być super co prawda grafika bardzo dobra, ale reszta do bani.

31.12.2008
00:24
[27]

Darth Bor [ Centurion ]

(GTA IV) na PC oczywiście, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego

31.12.2008
12:01
[28]

Przemo_888 [ Life with Louie ]

(Mercenaries 2: World in Flames)

Wiązałem z tą grą duże nadzieje, ale wyszedł z niej niezły shit.

31.12.2008
12:03
[29]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

(NFS:Undercover)

31.12.2008
12:04
[30]

Vidos [ Legend ]

(NFS:Undercover)

spoiler start
BTW to na rodzinie.
spoiler stop

31.12.2008
12:08
[31]

Bajt [ Ariakan ]

(Mirror's Edge)
Mialo byc fajne nowe doswiadczenie, a wyszlo tak sobie. Chyba za duzo walki jest a za malo poscigow.
Drugim kandydatem byl Far Cry 2.

31.12.2008
12:22
[32]

Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]

(GTA IV)

31.12.2008
12:25
[33]

Slasher11 [ Scharfschütze ]

(Legendary)

31.12.2008
12:25
[34]

huba-uba [ Konsul ]

(Far Cry 2)

31.12.2008
12:35
[35]

eJay [ Gladiator ]

(GTAIV) Gra wielka, wspaniała, rozbudowana, w która... nie można grać!

31.12.2008
12:43
[36]

Ceran_19 [ Dr. Lou Bitch ]

(Far Cry 2)

31.12.2008
13:00
[37]

Luridor [ Konsul ]

(GTA IV)

31.12.2008
13:03
[38]

adrem [ Soap Mac Tavish ]

(GTA IV)

Za cudowną optymalizację.

31.12.2008
13:04
[39]

50Centt [ Paradise City ]

(Far Cry 2)

31.12.2008
13:11
[40]

QrKo_ [ ]

(GTA IV)

31.12.2008
13:13
[41]

Little Joe [ Pretorianin ]

(GTA IV)

Mimo iż gra rewelacyjna, optymalizacja sprawia że nie da się w to to niemalże grać na sprzęcie na którym, chociażby taki Crysis śmiga na full praktycznie bez przycięć.

31.12.2008
13:16
[42]

kajmano [ Konsul ]

(Fallout 3)
Bo to jakiś nędzny Oblivion, a nie następca genialnego cRPG.
(Far Cry 2)
Bo jest straszliwie nudny i irytujący, szczególnie na konsolach gdzie nie dali Quick Save'a.
GTA IV to dla mnie bezdyskusyjnie gra roku.

31.12.2008
13:27
[43]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

(Spore)

31.12.2008
13:28
[44]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

(Far Cry 2)

31.12.2008
13:29
[45]

Jim Raynor [ Anesthesia ]

Co wy tam gadacie, FC2 fajny jest.

Dla mnie rozczarowanie to (GTA IV) na PC. Na konsole wyszło dobrze.

31.12.2008
13:29
[46]

szarzasty [ Mork ]

(fallout 3)

31.12.2008
13:32
[47]

123456789max [ Wujek MAX ]

(Star Wars The Force Unlished)Fajna,ale spodziewałem się dużo więcej

31.12.2008
13:35
[48]

polak111 [ LOXXII ]

(Far Cry 2)

31.12.2008
13:38
[49]

cyb0rg [ Pretorianin ]

(Call of Duty Word at War)

31.12.2008
13:46
[50]

zenon odkurzacz [ Centurion ]

(Far Cry 2)

31.12.2008
13:48
[51]

j.a.c.k [ Heroes ]

(Far Cry 2)

GTA IV, haha chyba wam się w dupach poprzewracało. Na konsole to najlepsza gierka, a że Rockstar olewa pecetowców to już inna sprawa.

31.12.2008
13:49
smile
[52]

konr23m [ Konsul ]

Far Cry 2

31.12.2008
13:49
[53]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

(Alone in the Dark)

31.12.2008
14:09
[54]

Krzachu [ Pretorianin ]

(GTA IV)

...za brak optymalizacji. Zawiodłem się strasznie.

Vegetan, maviozo --> wraz z nowym rokiem przydało by się jakieś miłe dla oka podsumowanie tych wszystkich statystyk. (gwiazdki czekają!) ;)

31.12.2008
14:11
[55]

maviozo [ Man with a movie camera ]

wraz z nowym rokiem przydało by się jakieś miłe dla oka podsumowanie tych wszystkich statystyk.

Czyli wg Ciebie co na przykład? Statystyka sama podsumowuje się za każdym razem kiedy ją otwierasz, natomiast moje próby podsumowywania tego komentarzem kończyły się moim komentarzem. Nikomu nie chciało się dalej komentować..

Ale możesz zaproponować, każda opinia jest dobra.

31.12.2008
14:12
[56]

viesiek [ Legend ]

(Spore)

31.12.2008
14:14
[57]

persik_ [ przyrodnik ]

(Spore)

Miała być rewolucja, wyszło cukierkowe gówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, bo i dla młodszych powyżej 7 lat jest za słodko i za kolorowo. Generalnie wbrew pozorom, możliwości budowy stworów nie jest dużo, przy okazji istnieje wiele ograniczeń (każdy ma mieć gładką skórę, koniecznie musi mieć ręce, itp.). Co prawda wciąga - ale w moim przypadku do pierwszego wyłączenia. Wtedy jakoś człowiek się orientuje, że jednak nie ma sensu tracić ani sekundy dłużej na ten program. Cieszę się, że Spore tylko pożyczyłem, a nie wydałem prawie 100 złotych na tego gniota.

31.12.2008
14:16
[58]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

(Spore)

Zdecydowanie, gra po prostu umarła w pewnym momencie. [moje zdanie]

31.12.2008
14:18
[59]

pawloki [ TSW KRK ]

Spore

Miał być przebój a wyszła klapa

31.12.2008
14:18
[60]

Yoshiii [ Legionista ]

Spore (uzasadnienie jak kolega wyżej) i Rise of the Argonauts miał być hit a wyszło co wyszło: nieprzekonująca grafika, ni to H'nS, ni to RPG, za dużo dialogów, za mało akcji i wogóle kiepska grywalność, a szkoda bo jestem fanem mitologii.

31.12.2008
14:23
[61]

Iskandiar [ Konsul ]

coście się tak na ten farcry uparli??
gra jest naprawdę porządna,
a jak się słucha lub czyta dialogi to można się wczuć w naprawdę świetny klimat i wcale nie jest nudno,
no chyba że macie wersje po angielsku z sami-wiecie-jakiego-powodu i nie chce się wam czytać [bo trzeba sobie w głowie tłumaczyć na polski] to nie dziwie się waszemu zdaniu

a porażki roku nie umiem sobie żadnej przypomnieć,
dałbym GTA na pc, ale dobrze wam tak pecetowcy co żeście psioczyli na konsole, gratuluje wam że tak fajnie sobie pograliście... więc porażka tej gry nie jest moją porażką

wstrzymuje się od głosu

P.S. nie używajcie nawiasów okrągłych w swoich wypowiedziach z wyjątkiem głosowania bo skrypt je przez przypadek łapie

31.12.2008
21:25
[62]

faust7 [ Konsul ]

(GTA 4)

31.12.2008
21:26
[63]

Ashaard [ WOLTER ]

(Fallout 3)

31.12.2008
21:27
[64]

ROzner_ [ Konsul ]

(Far Cry 2) czyli najnudniejszy FPS w jakiego grałem.

31.12.2008
21:32
smile
[65]

WolfHunter [ Konsul ]

(Far Cry 2)

Najnudniejszy FPS 2008 roku,w kółko to samo czyli dojedz do punktu A do B i zabij cel przy okazji jego "kolegów"

31.12.2008
21:46
[66]

fAST FEFES [ Prezes ]

(Gothic 3: Zmierzch Bogów) Bo JoWooD dał robić to ludziom z tego kraju , którego ja osobiście nie trawię i za wszystko inne

31.12.2008
22:01
smile
[67]

Leon86 [ THE WOLRD IS YOUR ]

Na wstępie uprzedzam, że to moje skromne zdanie!

(CoD WaW) - znudziło mi się już trochę klimat II wojny światowej. Po czwórce raczej nic już nie doścignie tego klimatu i grywalności. Ewentualnie zobaczyłbym Cala w okresie wojny w Vietnamie

(GTA IV) - nie muszę chyba pisać za co

(Sacred 2) - Dla mnie jedynka o wiele lepsza grywalnością, ale to moje zdanie

(Far Cry 2) - po jakimś czasie strasznie nudziło mi się

(NFS: Undercover) - Nie będzie już takiego, jak NFS:U2 czy Most Wanted. Ostatnia część strasznie monotonna i za łatwa

Fallout 3 - Wolałbym ją w starym dobrym klimacie F1 i F2, tyle tylko że na jakimś fajnym silniku 3D

(Gothic 3: Zmierzch Bogów) - A raczej Zmierzch bugów:-/

31.12.2008
22:03
[68]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

(GTA IV)

31.12.2008
22:06
[69]

|RESPECT| [ Pretorianin ]

(GTA 4)

31.12.2008
22:10
[70]

lecram [ Konsul ]

(Far Cry 2)

Wrogowie pojawiający się znikąd i ogólnie nudna gra.

31.12.2008
22:16
[71]

lostfan15 [ Pretorianin ]

(Far Cry 2) za respawny wrogow i nudne misje
(GTA IV) za spaprana optymalizacje


31.12.2008
22:19
[72]

Azazell3 [ Żywy Trup ]

(SPORE)

31.12.2008
22:21
[73]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

(S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo)

31.12.2008
22:23
[74]

Łyczek [ Legend ]

(Spore)

31.12.2008
22:36
[75]

Robert542 [ ]

(Mirror's Edge)

31.12.2008
22:38
[76]

Adrianun [ Konsul ]

Osobiście uważam że ta gra jest super ale jest porażką na pc bo ma taaaaakie wymagania !!! :(
Niestety : GTA IV

31.12.2008
22:41
[77]

doragan [ Centurion ]

(GTA IV)

31.12.2008
22:44
[78]

Fish_PL [ Konsul ]

(GTA IV)
Dlaczego? Bo to jest przereklamowany shit... Przeszedłem, ale na kilka podejść ;/ Pomijam już wymagania i cudownego patcha, który tylko pogorszył sprawę...

31.12.2008
22:54
[79]

tomimar [ Konsul ]

Też (GTA IV). Dla tej gry kupiłem konsolę, kupno konsoli było dobre, a kupno GTA złe. Gra nudna, misje ciągną się jak flaki z olejem, a same miasto nie pozwala poszaleć.

31.12.2008
22:55
[80]

Adrianun [ Konsul ]

Już 4 raz z rzędu GTA IV :)

31.12.2008
22:56
smile
[81]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Nie mogę pojąć, że przez pół roku odkąd statystyka "weszła w życie" niektórzy nadal nie rozumieją, że aby skrypt wczytał Wasz głos, należy go umieścić w nawiasy...

jeszce rozumiem pomylić się i w komentarzu, opisie swojego głosu ktoś przez pomyłkę wpisze coś w nawias, bo to odruch.

31.12.2008
22:56
smile
[82]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

(Grand Theft Auto IV) - Dlatego, że R* poleciał sobie z PC-towcami w kulki i wydał największego optymalizacyjnego gniota wszech czasów. Do samej gry nie mam nic, jest cudowna najlepsza jaka kiedykolwiek wyszła szkoda, że przysporzyła tyle nieprzyjemności na PC-tach.

31.12.2008
22:57
[83]

Adrianun [ Konsul ]

Prawda !!!

31.12.2008
22:58
[84]

włodkens [ Legionista ]

(Far Cry 2) zdecydowanie najbardziej mnie rozczarowała,spodziewałem sie że wyjdzie gra którą będe przez lata wspominał,a skończyło sie jak zwykle

31.12.2008
22:58
[85]

Iskandiar [ Konsul ]

a tak poza tematem na jakich językach oparty jest twój skrypt??
CSS, JavaScirpt?? tak z ciekawości pytam

31.12.2008
23:04
smile
[86]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Pierwsza wersja [która jeszcze była tylko z poziomu mojego kompa] była w JS i nawet udało mi się całe pobieranie zdalne zrobić i tak dalej. Natomiast bodaj od piątej statystyki postanowiłem przysiąść i nauczyć się PHP o którym wcześniej nie miałem pojęcia i napisałem skrypt od nowa w PHP właśnie.

Tak więc reasumując PHP + CSS [może nie najwyższych lotów, ale jest;)]

31.12.2008
23:06
[87]

Iskandiar [ Konsul ]

a wykorzystuje jakąś bazę danych czy prosto z forum bierze??

31.12.2008
23:06
[88]

ślimok [ ssset ]

Jak dla mnie to (Call of Duty Word at War) dlaczego:
-gorsza od CoD 4 i w singlu i w multi
-tematyka II wojny przejadła mi się

GTA IV nie mogę uznać za zawód roku ponieważ pod względem fabularnym jak i rozbudowania jest po prostu super - tutaj gra mnie zaskoczyla.
Co do optymalizacji sprawę faktycznie zawalili - tutaj gra sprawiła mi zawód.
Wychodzi po równo czyli na zero.
Więc zawód to to nie jest.

31.12.2008
23:08
[89]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Prosto z forum. Nie mam przecież żadnego dostępu do baz danych gola. Nie wykonuję też żadnych 'kopii' czy zrzutów.

31.12.2008
23:10
[90]

Iskandiar [ Konsul ]

myślałem o MySQL, ale już wszystko wiem
dzięki za odpowiedź

31.12.2008
23:12
smile
[91]

marq112 [ Legionista ]

Na pewno napisalbym ze NFS:U gdybym czegos oczekiwal ale wiezdialem ze to bedzie gniot ;)
GTa IV moglo byu tez byc ale na moim sprzecie jakos nie narzekam i multi jest swietny ;)
bardziej stawiam na (Shaun White Snowboarding) albo (fife 09) w wrsji na PC bo na konsole jset swietne ;)

31.12.2008
23:16
[92]

golmann [ Generaďż˝ ]


(nfs:undercover)

Dlaczego?? Za proste, brak driftu, a V-max nawet dziecko zrobi

31.12.2008
23:19
[93]

Twój stary xD [ Centurion ]

(GTA IV PC)

31.12.2008
23:55
[94]

Kherlon [ Konsul ]

(uzasadnienie jak kolega wyżej)


spoiler start

Nie mogłem się powstrzymać. :D

spoiler stop

01.01.2009
12:31
[95]

Pizystrat [ Konsul ]

GTA IV to świetna gra...na konsole ;)

Zawód roku jak dla mnie to (Far Cry 2).

Ładna oprawa, ale potwierdza się, że grafika to nie wszystko. Dla mnie nudna jak flaki z olejem.
Call of Duty 5 ma fenomenalne multi, ale zawiódł mnie singiel. Przez dłuższy czas ja nie mogłem się wczuć w postać którą chodziłem, no i piekielnie krótki.

01.01.2009
12:38
[96]

Vegetan [ Senator ]

(@)(kill)(94)



maviozo - Czy jest możliwość, żeby pewne głosy zsumować jako jedno? Mam na myśli to, że [GTA IV, GTA 4 i GRAND THEFT AUTO 4] odpowiedzi by się zsumowały i wyrażała by je jedna liczba?

01.01.2009
17:29
[97]

Bajt [ Ariakan ]

Vegetan -> tu masz przeciez napisane, punkt 5 :)

01.01.2009
17:33
[98]

preDratronIX [ Konsul ]

(FAR CRY 2)

Poniewaz mial byc wielki hit a wyszedl szit. 4 strzaly w glowe wrog umiera...
Laguje przy uzywaniu miotacza plomieni
Odradzajacy sie wrogowie
A o "A.I" zwierzat juz nie powiem

01.01.2009
17:56
[99]

Sonny160 [ Chor��y ]

(Far Cry 2) - Za monotonność...
(NFS: Undercover) - Brak zmian...

01.01.2009
18:12
[100]

Rapture [ Pretorianin ]

(SPORE)
za niewykorzystany potencjał

02.01.2009
01:40
[101]

Vegetan [ Senator ]

Bajt -> Tylko że ja ciężko kminię :P


Ale chyba wyjdzie:



(@)(alias)(GTA 4)(GTA IV)(alias)



Nie działa :/


(@)(alias)(gtaiv)(GTA IV)(alias)


(@)(alias)(gta IV pc)(GTA IV)(alias)

02.01.2009
01:47
[102]

beowulff [ Legend ]

(Call of Duty Word at War)

02.01.2009
09:40
[103]

zorro9696 [ Chor��y ]

(NFS Undercover)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.