.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]
Mam konto do sprzedania w grze Metin2
Oto jedna z moich wielu postaci na których nie gram (wcale nie gram ;P) i mam do sprzedania postać:
Wojownik
Mental
27lv
serwer:Twierdza
małe zdjęcie
Cena 20zł
->
Veriqs [ RASENGAN ]
Myślisz że da Ci ktoś za to 20zł ?
.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]
Nie wiem, może być mniej... można pogadać o cenie ;P
mieteks [ Legionista ]
5 złoty bym niedał jak ja 27 lvl zdobywam w pare godzin

RazorPL_2009 [ Junior ]
Mam konto do sprzedania w grze Voyage Century Online Name: RazorPL
- Male
- Eloqence , sea battle , voyage Na 98 lvl .... 103 BH , 103 falchion
- Zlota zbroja + helm , Black falchion
- Battle ship lvl 7
- ranga Royal Higness
Zajebiste konto... tylko 150 zl .... męczylem sie nad nim 3 lata....

Kacik [ Konsul ]
Nie piszcie mu takich rzeczy typu: "Myślisz że da Ci ktoś za to 20zł ?" Niepotrzebnie odstraszacie klientów. Człowiek chce zarobić a przychodzą i się nabijają...
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Od niedawan gram w metina . Moze ktos wie co to znaczy to PŻ?
QamilekQ [ Konsul ]
punkty życia cepie
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Na Twoj post moge odpowiedziec jedno . Ty jestes cep.

Nr1:VitoCorleone [ Pretorianin ]
Trochę kultury QamilekQ
Maximus1 [ Ghost Division ]
a zamieni się ktos kontami?
dam woj body 41 lvl bez gildii zfryz,maska uczuc i pierscieniem jezyka i eq:))
za ninje +35 lvl lub sure
GG 13182011