GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam konto do sprzedania w grze Metin2

30.12.2008
19:59
[1]

.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]

Mam konto do sprzedania w grze Metin2

Oto jedna z moich wielu postaci na których nie gram (wcale nie gram ;P) i mam do sprzedania postać:

Wojownik
Mental
27lv
serwer:Twierdza

małe zdjęcie
Cena 20zł
->


Mam konto do sprzedania w grze Metin2 - .Eric Cartman.
30.12.2008
20:01
[2]

Veriqs [ RASENGAN ]

Myślisz że da Ci ktoś za to 20zł ?

30.12.2008
20:07
[3]

.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]

Nie wiem, może być mniej... można pogadać o cenie ;P

30.12.2008
20:10
[4]

mieteks [ Legionista ]

5 złoty bym niedał jak ja 27 lvl zdobywam w pare godzin

24.02.2009
15:51
smile
[5]

RazorPL_2009 [ Junior ]

Mam konto do sprzedania w grze Voyage Century Online Name: RazorPL
- Male
- Eloqence , sea battle , voyage Na 98 lvl .... 103 BH , 103 falchion
- Zlota zbroja + helm , Black falchion
- Battle ship lvl 7
- ranga Royal Higness


Zajebiste konto... tylko 150 zl .... męczylem sie nad nim 3 lata....

24.02.2009
15:54
smile
[6]

Kacik [ Konsul ]

Nie piszcie mu takich rzeczy typu: "Myślisz że da Ci ktoś za to 20zł ?" Niepotrzebnie odstraszacie klientów. Człowiek chce zarobić a przychodzą i się nabijają...

24.02.2009
16:18
[7]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Od niedawan gram w metina . Moze ktos wie co to znaczy to PŻ?

24.02.2009
16:22
[8]

QamilekQ [ Konsul ]

punkty życia cepie

24.02.2009
16:45
[9]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Na Twoj post moge odpowiedziec jedno . Ty jestes cep.

24.02.2009
21:02
smile
[10]

Nr1:VitoCorleone [ Pretorianin ]

Trochę kultury QamilekQ

01.03.2009
06:45
[11]

Maximus1 [ Ghost Division ]

a zamieni się ktos kontami?
dam woj body 41 lvl bez gildii zfryz,maska uczuc i pierscieniem jezyka i eq:))
za ninje +35 lvl lub sure

GG 13182011

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.