GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BMW Gina - samochód przyszłości

30.12.2008
19:24
smile
[1]

malyb89 [ 281-330-8004 ]

BMW Gina - samochód przyszłości



co myślicie o tym autku? Jak dla mnie jest zbyt przyszłościowe, ja knarazie mozna go podziwiać w Muzeum BMW co jest napisane na końcu filmu :)

'njoy

30.12.2008
19:31
[2]

hubercik015 [ Nasza-Plotka ]

Error :D popraw link :)

30.12.2008
19:42
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Samochód przyszłości już jeździ. Na razie tylko w Californi. Jest to pierwsza seryjna Honda z silnikiem elektrycznym zasilanym hydrogenem. Nie pamiętam nazwy, ale to jest właśnie przyszłość motoryzacji i to już do kupienia.

30.12.2008
19:42
[4]

malyb89 [ 281-330-8004 ]



poprawny link "Y" musiałem przez przypadek usunąć :) sorry

02.01.2009
23:38
[5]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Kicz....Niedługo, to....Najlepsze auta to ameryki lata 60-80.
W tym muscle cary

02.01.2009
23:47
[6]

valfag [ Pretorianin ]

Cougar --> Oczywiscie, pomijajac ekonomiczna i ekologiczna kwestie, to tak, sa :)

03.01.2009
00:13
[7]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Muscule Cary ... To są prawdziwe autka. Shelby GT, Cayman SS...
Bo mi jakoś nie podchodzą te super nowinki i rozwiązania stosowane w prototypach takich jak to BMW.

03.01.2009
00:32
smile
[8]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

[3] Chyba chodzi o to. Nawet ładna:)

03.01.2009
00:36
[9]

Coy2K [ Veteran ]

ciekawe tylko jak sie czyści coś takiego :P
nie mówiąc juz o tym, ze wystarczy jeden złośliwy gnojek z kozikiem i po "karoserii" :)

03.01.2009
00:59
smile
[10]

malyb89 [ 281-330-8004 ]

Coy -->> tam gościu chyba nawet mowi, że tą "skórę" ściąga siędwie godziny, ale o praniu nic nie spomniał :) Aha i jeszcze coś tam, że bardzo wytrzymały jest ten material, ale kto wie :)

Taa muscle cary mmmmm Charger R\T, Camaro SS :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.