GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Saga gothic

30.12.2008
11:37
[1]

mony28 [ Centurion ]

Saga gothic

Co sądzicie o tych grach??

30.12.2008
11:38
[2]

mony28 [ Centurion ]

Wedłóg mnie nie ma lebszych gier

30.12.2008
11:40
[3]

tchesyek [ Pretorianin ]

Nie poniżaj tej serii. Że też tacy ludzi chodzą po globie...

30.12.2008
11:40
[4]

mony28 [ Centurion ]

czemu??

30.12.2008
11:41
[5]

FisherSC [ Konsul ]

O Boże...

30.12.2008
11:52
[6]

polak111 [ LOXXII ]

mony28 --> Robisz dużo błędów ortograficznych i nie tylko! Pora coś z tym zrobić :)

Najnowszy Firefox (przeglądarka internetowa taka sama jak Internet Explorer tylko, że znacznie lepsza) ma wbudowany słownik, więc jak coś piszesz i jest to błędnie napisane, to program podkreśla Ci na czerwono (tak jak w Wordzie).
Osobiście zalecam kupienie dobrego, książkowego słownika ortograficznego. Naprawdę się przyda :)

Na chwilę obecną polecam taką stronkę:
Jest to słownik języka polskiego. Jeśli nie wiesz czy tak się pisze dane słowo, to wyskoczy Ci komunikat, że taki słowo nie istnieje, jeżeli napiszesz je błędnie :)

30.12.2008
11:54
[7]

FisherSC [ Konsul ]

O k*rwaaa lebsze

30.12.2008
12:00
[8]

mony28 [ Centurion ]

nie chodzi mi w tym wądku o rotografie tylko o to jak wam się podobają gothic'i

30.12.2008
12:01
smile
[9]

Broken_Heart [ Konsul ]

Sadze ze jest swietna. Kupilem tydzien temu cala ta sage za 29zl.90. i teraz gram.

30.12.2008
12:05
[10]

Freeman992 [ Konsul ]

Nie ma lepszego Rpg na tym świecie.

30.12.2008
12:11
[11]

Ghorri [ ]

Pomijając Gothic 3, jest świetna.

30.12.2008
12:38
[12]

dingo_dor [ the boss ]

gothic to mój ulubiony rpg

30.12.2008
12:41
[13]

power gracz [ Konsul ]

jesli chodzi o Gothic'i - 9/10
naprawde kawal dobrej roboty(no,poza 1 czescia,nie przypadla mi do gustu)

30.12.2008
12:43
[14]

dingo_dor [ the boss ]

ja też w inne części grałam po ładne kilka razy, a co do 1 to odpaliłam ją raz i juz nie zamierzam tam wracac.

30.12.2008
13:04
[15]

Vegetan [ Senator ]

A mnie właśnie jedynka wciągnęła, a dwójka zaczęła nudzić, jak wolno mi levele szły i nie wiedziałem, co robić :/


PS. Google Chrome też ma korektor ortografii, wbudowany z resztą :D

30.12.2008
13:05
[16]

Santaix [ Centurion ]

A dla mnie właśnie 1 jest najlepsza :) Dwójka też jest świetna . Trójka jest trochę gorsza od pozostałych , ale i tak dobrze się przy niej bawiłem :)

30.12.2008
14:45
smile
[17]

LAJTUS [ Konsul ]

Gothic 1 i 2 to świetne gry, 3 jest trochę słabsza, ale Zmierzch Bogów to klęska z powodu ogromnej ilości błędów (z tego powodu przerwałem grę bo nie da się grac) chociaż powiedziałbym że lepsza fabuła niż w 3.

30.12.2008
17:52
[18]

wrzód [ Pretorianin ]

Jedynka - najlepszy klimat
Dwojka - chyba najciekawsza
Noc Kruka - na poczatku troche hardcore ale potem wchlania gracza:D
Trojka - wg mnie slabiutko...

04.01.2009
00:00
smile
[19]

ejnar [ Konsul ]

Według mnie najlepszy z gothiców to G2 Noc Kruka , potem G2 , 3- miejsce G1 , czwarte G3 gdyż fabuła trochę lipna , no ina szarym końcu G3 ZMIERZCH BOGÓW bo to najgorsza gra Rpg moim zdaniem w jaką grałem ,dużo bugów , beznadziejne misje, głosy orków , zero akcji.

04.01.2009
00:07
smile
[20]

kęsik [ Konoha ]

Gothic I - 8/10
Gothic II - 9/10
Gothic II Noc Kruka - 7/10
Gothic 3 - 7/10
Gothic 3 Zmierzch Bogów - 8/10
Arcania: A Gothic Tale - ?/10

04.01.2009
00:09
[21]

krissojka [ Legionista ]

Uwielbiam,jak tacy ludzie jak ty tak negują takie kultowe tytuły.Fakt faktem mi osobiście saga Gothiców się nie podobała,ale nie oceniłem nigdy żadnej z ich części(a pamiętam premiery wszystkich!) przed wydaniem kilku łatek."Zmierzch Bogów" wyszedł stosunkowo niedawno,duzo bugów?Spokojnie,łatki to naprawią.Beznadziejne misje?To wsyztsko zależy od punktu widzenia.Wiesz,tobie się nie podobają innego mogą naprawdę wciągnąć.Głosy orków...hmmm jakoś tak nie przywiązałem do nich wagi...zero akcji?nie,to pewnie ty masz takie odczucie.

04.01.2009
02:52
[22]

PC99 [ ]

G2 NK lepsza od 1 i 2 bo dłuższa. NK ma tylko jeden minus - strata tego klimaciku gdy w samej 'dwójce' po wejściu do górniczej doliny mając ~6lvl musisz chować się przed potworami, a z NK mając >15lvl bez strachu ich już wycinasz.

04.01.2009
15:12
[23]

Marecki_KG [ Centurion ]

Gothic to klasyk. Każdy szanujący się gracz nie może przejść obok tego obojętnie :)

04.01.2009
15:15
[24]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mi tam Gothic też nie przypadł do gustu, mimo iż grałem we wszystkie części zawsze jakoś czegoś mi brakowało. Klimatycznie bardziej mi podszedł Morrowind.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.