[1]

Halucyn89 [ Senator ]

A więc jak były filmy, gry ...:P
To będzie i sport. Opiszczie największe dreszczowce , widowiska jakie widzieliście i pamiętacie, nie ważne z jakim zakończeniem czy z happy endem czy nie.

1.Walki Tomasz Adamek- Paul Briggs- Najpiękniejsze pojedynki jakie widziałem w boksie. Dużo ciosów agresji, krwi. Don King powiedział że tych dwoje gości w ringu oznacza że zawsze się coś dzieje.

30.12.2008
09:59
smile
[2]

Backside [ Senator ]

2. Mecz Manchester United z Bayernem United w '99 - pół meczu 0-1 i dwie bramki dla MU w ostatnich minutach gry... gdyby ktoś nie wierzył w cuda :).

30.12.2008
10:04
[3]

Cing [ Wigry Suwałki ]

3. Mecz AC Milan vs. Liverpool - do przerwy 3:0, w rzutach karnych wygrał Liverpool.

30.12.2008
10:12
smile
[4]

Regis [ ]

4. Linsday Jacobellis - finał olimpijski w Turynie, czyli kolejny film z cyklu: 'jak przegrać wygrany wyścig'. Linsday prowadzac wyraznie, na ostatniej prostej postanowila popisac sie przed publicznoscia... Sroga nauczka i dramat dla tej Pani i przestroga dla niektórych ;)

30.12.2008
10:18
[5]

Regis ---> mówiąc szczerze wcale nie widać tam, żeby się popisywała - bardziej przypominało zwyczajny, nieudany skok :).

30.12.2008
10:24
smile
[6]

Regis [ ]

Fragment artykulu napisany na podstawie wywiadu z nia - sama przyznala sie w wywiadzie po wyscigu do bledu i glupoty:

But on the course’s second-last jump, she celebrated early by doing what is known as a method air — she grabbed her board’s heel edge and tweaked it 75 degrees. It was a mistake.

S1KoR© [ surf or die ! ]

5. Walka Zidana z Materazzim po przegranym 5-3 meczu w finałach Mistrzostw Świata w 2006 ;)

30.12.2008
11:07
smile
[9]

Foks!k [ SunShine ]

6. Ćwierćfinał Na Siatkarskich Mistrzostwach Swiata w Japonii 2006 r. Polska - Rosja :) Pierwsze dwa sety gładko wygrane przez Rosjan, by później Wszystko się odwróciło I to POlacy wygrali 3-2 :) Co to były za emocje !

Molpi [ I LOL'd ]

8. Micheal Phelps i jego 8 fantastycznych wyscigow plywackich w Pekinie.

30.12.2008
11:23
[12]

J0lo [ Legendarny Culé ]

To nie był ćwierćfinał tylko przedostatni mecz II rundy grupowej. Na MŚ w siatkówce nie ma ćwierćfinałów tylko z drugiej rundy grupowej wychodzi się od razu do półfinałów.

30.12.2008
11:26
[13]

6. Półfinał Na Siatkarskich Mistrzostwach Swiata w Japonii 2006 r. Polska - Rosja :) Pierwsze dwa sety gładko wygrane przez Rosjan, by później Wszystko się odwróciło I to POlacy wygrali 3-2 :) Co to były za emocje !

Tak tak JOlo masz racje :) O tym myślałem a coś innego napisałem ;p

30.12.2008
11:27
[14]

w Półfinale na tych MŚ grali z Bułgarią. Rosja po porażkach z Serbią i Polską nie weszła do strefy medalowej

30.12.2008
11:27
smile
[15]

Regis ---> ok, teraz już wszystko jasne :D.

Glob3r [ Tots units fem força ]

9. Mecz Polska - Portugalia w eliminacjach do EURO2008. Jedno z najlepszych spotkań reprezentacji Polski w historii.

30.12.2008
11:36
[18]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

10. Reprezentacja Polski na MŚ w piłce nożnej w roku 1974 - Orłów Górskiego nigdy się nie zapomina :) Obecna reprezentacja chyba będzie tylko mogła pomarzyć o powtórzeniu tego sukcesu.

30.12.2008
12:40
[19]

lee9 [ Chor��y ]

Mecz Chelsea - Barcelona gdzie Chelsea strzelila w 15min 3 bramki potem Barca 2 i to ona wchodzila, ale pod koniec Terry z glowki na 4:2 i weszla Chelsea chyba 2005r. to byl

Mecz Anglia-Francja chyba na ME 2004 gdzie Zizou w doliczonym czasie z 1:0 zrobil 1:2 dla Francji

30.12.2008
12:47
[20]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

Właśnie chciałem dodać to co michael.

11. Adam Małysz - Medalista olimpijski, czterokrotny indywidualny mistrz świata, czterokrotny zdobywca Pucharu Świata, triumfator Turnieju Czterech Skoczni, trzykrotny zwycięzca Turnieju Nordyckiego, zdobywca Pucharu KOP, dziewiętnastokrotny zimowy mistrz Polski, czternastokrotny letni mistrz Polski, rekordzista Polski i były rekordzista świata w długości skoku narciarskiego (225 m). Czterokrotnie wybierany najlepszym sportowcem Polski.

Nie wiem czy sam Adam jest wydarzeniem, ale jego wygrane już tak :)

30.12.2008
12:50
[21]

Lethos [ Cyborg ]

12. Pielgżymka śp. Jana Pawła II do Polski, że też nikt tego jeszcze nie napisał.