GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spolszczenie do Grand Theft Auto IV!

29.12.2008
23:32
[1]

rogalster [ Junior ]

Spolszczenie do Grand Theft Auto IV!

Fajerwerki, alkohol, taramtatam! I to bynajmniej nie są jeszcze redakcyjne życzenia na sylwestra. O nie, tu chodzi o sprawę o wiele wyższej wagi, niemal państwowej. Wszyscy fani Grand Theft Auto w Polsce mogą nareszcie odetchnąć z ulgą i zacząć zacierać łapki - oto bowiem już niebawem w sieci pojawi się pierwsze spolszczenie do GTA IV z prawdziwego zdarzenia! Zapomnijcie o amatorskich produkcjach, złapcie się mocno krzeseł i przeczytajcie to, co mamy Wam na ten temat do zakomunikowania.

Autorem spolszczenia nie jest Cenega, to zaznaczamy od razu. Autorami nie są jednak także pierwsi lepsi, wzięci z ulicy ludzie. O nie! Łatka polonizacyjna jest tworzona przez dwie ekipy - GTAPOLSKA.pl* oraz PLProjekt**. Oba teamy nie dają sobie w kaszę dmuchać i zrekrutowały już ultra-elitarnych tłumaczy, którzy zawsze są przygotowani na mokry deszcz, wiejący wiatr, mocną burzę, ogromny sztorm oraz ruską inkwizycję. Spolszczenie, które już niebawem wyląduje na Waszych twardych dyskach będzie zawierało nie tylko polskie napisy, ale również czcionkę PL, a w późniejszym czasie także przetłumaczone na nasz piękny język tekstury znajdujące się w grze. Hejże ho, toż to niemal totolotkowa kumulacja!

Realny termin wydania spolszczenia to końcówka stycznia. Dzisiaj jednak w niektórych rejonach Polski zaczął padać śnieg, także do tego czasu musicie zadowolić się lepieniem bałwanów i obrzucaniem śnieżkami. Obie ekipy życzą Wam szczęśliwego nowego roku, po którym to nastąpi szczęśliwe granie w GTA IV PL! Nie zawiedziemy Was na pewno. Niektórzy z Was już dzisiaj mogą rezerwować czas ferii zimowych na dogłębne poznanie przygód Niko Bellicka!


* - dopiero startująca grupa, która to została powołana specjalnie na okazję spolszczenia czwartej części Wielkiej Kradzieży Samochodów. Nie ma na koncie żadnych wielkich dokonań. To będzie pierwsze. Z całą pewnością.

** - przetłumaczyli około 30 gier, także w tym przypadku powiedzenie "liczby mówią same za siebie" będzie jak najbardziej trafione. Niektórzy z Was mogą rozpoznawać nazwę tej grupy. Jeśli kiedyś szukaliście spolszczeń do Hitmanów, Half-Life'ów - na pewno widzieliście ich logo.


Serdecznie zapraszamy na stronę internetową projektu www.GTAPOLSKA.pl oraz na nasze forum www.GTAPOLSKA.pl/forum !

29.12.2008
23:44
smile
[2]

Selman [ Wings for Marie ]

właśnie cykam w hl2 i spolszczonko pierwsza klasa, więc co o jakość nie ma się co martwić

06.01.2009
09:26
[3]

Barai [ Centurion ]

A to bedzie oficjalne spolszczenie, zaakceptowane przez Rockstar? :O

06.01.2009
10:07
[4]

koobon [ part animal part machine ]

Inkwizycja to chyba hiszpańska, a nie ruska.
"Mokry deszcz, wiejący wiatr"... no no, spolszczenie zapowiada się wyśmienicie.

06.01.2009
10:18
[5]

palpe [ Konsul ]

zanim ściągnę to spolszczenie to już przejdę gta po angielsku

06.01.2009
17:24
[6]

demon92 [ Pretorianin ]

@Barai: NIE

06.01.2009
17:39
[7]

VIII [ Konsul ]

Obawiam się bardzo o jakość tego spolszczenia, skoro autorzy nie wiedzą nawet jak nazywa się główny bohater gry...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.