GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows Vista, gdzie są ustawienia głośności?

26.12.2008
10:08
[1]

Wielki Bobek [ Centurion ]

Windows Vista, gdzie są ustawienia głośności?

Mam Vistę, chcę zgrać sam dźwięk z filmiku, z XP zawsze ustawiałem w opcjach dźwięku na Mikser Stereo jednak w Viście za cholerę nie mogę tego znaleźć. Gdzie tego szukać?

I przy okazji spytam jak wyłączyć z Firefoxie zapamiętywanie ostatniej strony, zaczyna mnie to naprawdę denerwować, grzebię po opcjach ale nie mogę tego znaleźć.

Będę wdzięczny za pomoc.

26.12.2008
10:12
[2]

DJ Pinata [ Subterranean ]

--->

Klikniesz i wyświetli się napis mikser, na który również klikniesz.



A, to nie wiem, o co Ci chodzi.


Windows Vista, gdzie są ustawienia głośności? - DJ Pinata
26.12.2008
10:14
[3]

Wielki Bobek [ Centurion ]

Eeee, ale tam nie mam żadnej opcji żeby przy nagrywaniu dźwięku nagrywało mi z Miksera Stereo, tylko ustawienia głośności.

26.12.2008
10:22
[4]

Wielki Bobek [ Centurion ]

Chcę nagrać dźwięk z filmiku, wychodzący z komputera, w tym celu, w XP zawsze w ustawieniach nagrywania (tam gdzie są suwaki, Wave, Audio, Line In itp.) zaznaczałem Mikser Stereo, ustawiałem odpowiednią głośność suwakiem i tyle, szukam tego w Viście i nie mogę znaleźć.

26.12.2008
10:54
[5]

wt_lesny [ Generaďż˝ ]

a od czego jest panel sterowania i opcje dzwieku ?

26.12.2008
11:28
[6]

Wielki Bobek [ Centurion ]

Rany, ludzie piszę że grzebię w ustawieniach dźwięku i nie mogę tego znelźć, wiem że dużo osób ma tutaj Vistę w związku z tym poprosiłem o pomoc.

26.12.2008
11:45
smile
[7]

Pl@ski [ porobiCie ]

Panel sterowania -> Dźwięk -> zakładka Nagrywanie -> PPM na listę i Pokaż wyłączone urządzenia

Screen:

-> PPM na Miks stereo [lub podobnie] -> Włącz

Screen:

-> Ustaw domyślne

Screen -->


Windows Vista, gdzie są ustawienia głośności? - Pl@ski
26.12.2008
11:47
smile
[8]

Wielki Bobek [ Centurion ]

Ogromne dzięki!! :)

03.05.2009
11:31
[9]

Piotr-1 [ Junior ]

...a co jezeli nie wyswietlaja sie te urzadzenia?
czy oznacza to ze cos jest niezainstalowane? jesli tak to co?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.