kubalion [ Centurion ]
Team na Live
Cześć
Mam pytanko ,bo niby są te listy graczy itd. ,ale tam trudno jest znaleźć kogoś kto ma te same gry i będzie chciał grać.
I stąd moje pytanie:
Są jacyś chętni do pogrania (ale po przerwie świątecznej) w następujące gry:
-Halo 3
-Ghost Recon 1
-PGR 4
-CoD 3
Z góry dzięki i pzdr
PS. Mój nick na Live to kubalion
Damixsuzuki [ Pretorianin ]
Ja moge w Halo 3 i w PGR 4 ;] Ale jak narazie nie mam live. W sumie to zamierzam zakupić do końca tego tygodnia ;P ;];]
A's [ Pretorianin ]
Ja jestem chętny na Halo 3 i na PGR 4 :))
Mam Gold Hadset :))
Mój nick to AsikPL
ZAPRASZAM !
kubalion [ Centurion ]
No to czuję że po nowym roku będzie co robić :D
speedy24 [ F.I.S.H ]
Mam Gold Hadset :))
A ja mam zwykły, plastikowy :p

Veriqs [ RASENGAN ]
[5] ahahahhaahha
kubalion [ Centurion ]
No to kto chętny do gry to wysyłajcie zaproszenia do przyjaciół i od jutra mogę grać.
PS.Przez jakieś 2 tygodnie będę mógł grać też w GoW 2
Shaybecki [ Shaybeck ]
zacznij od tego ?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8425328&N=1
nie znajdziesz osób które będą grały non stop tylko z tobą (ja bym nie chciał)
aktualnie gram w CoD WaW, ale mam HALO 3

domelo731 [ Konsul ]
Jesli w Halo 3 masz range powyzej 45Skilla to wal do mojego teamu . mij nick domi731
kubalion [ Centurion ]
Nie chodzi mi o chętnych do gry bez przerwy tylko takich co czasami pograją i mają te gry co ja