GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Team na Live

22.12.2008
21:32
[1]

kubalion [ Centurion ]

Team na Live

Cześć
Mam pytanko ,bo niby są te listy graczy itd. ,ale tam trudno jest znaleźć kogoś kto ma te same gry i będzie chciał grać.
I stąd moje pytanie:
Są jacyś chętni do pogrania (ale po przerwie świątecznej) w następujące gry:
-Halo 3
-Ghost Recon 1
-PGR 4
-CoD 3
Z góry dzięki i pzdr

PS. Mój nick na Live to kubalion

22.12.2008
21:51
[2]

Damixsuzuki [ Pretorianin ]

Ja moge w Halo 3 i w PGR 4 ;] Ale jak narazie nie mam live. W sumie to zamierzam zakupić do końca tego tygodnia ;P ;];]

24.12.2008
20:05
[3]

A's [ Pretorianin ]

Ja jestem chętny na Halo 3 i na PGR 4 :))
Mam Gold Hadset :))
Mój nick to AsikPL
ZAPRASZAM !

29.12.2008
18:12
[4]

kubalion [ Centurion ]

No to czuję że po nowym roku będzie co robić :D

29.12.2008
18:39
[5]

speedy24 [ F.I.S.H ]

Mam Gold Hadset :))

A ja mam zwykły, plastikowy :p

29.12.2008
18:41
smile
[6]

Veriqs [ RASENGAN ]

[5] ahahahhaahha

04.01.2009
22:11
[7]

kubalion [ Centurion ]

No to kto chętny do gry to wysyłajcie zaproszenia do przyjaciół i od jutra mogę grać.

PS.Przez jakieś 2 tygodnie będę mógł grać też w GoW 2

04.01.2009
22:55
[8]

Shaybecki [ Shaybeck ]

zacznij od tego ?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8425328&N=1

nie znajdziesz osób które będą grały non stop tylko z tobą (ja bym nie chciał)

aktualnie gram w CoD WaW, ale mam HALO 3

04.01.2009
23:04
smile
[9]

domelo731 [ Konsul ]

Jesli w Halo 3 masz range powyzej 45Skilla to wal do mojego teamu . mij nick domi731

05.01.2009
06:57
[10]

kubalion [ Centurion ]

Nie chodzi mi o chętnych do gry bez przerwy tylko takich co czasami pograją i mają te gry co ja

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.