GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak odinstalować aktualizację WinXP Professional dotyczaca legalności?

21.12.2008
00:03
smile
[1]

goriusz [ Pretorianin ]

Jak odinstalować aktualizację WinXP Professional dotyczaca legalności?

Npo własnie, syna zainstalował aktualizacjędla Win Xp iteraz wszędzie mi wyswietal, ze "mogłem paśc ofiarą... itd" jak oinstalować ta aktualizację - przez panel stearowania dodaj-usuń - wyswietla , ze tej aktualizacji nie moze...

21.12.2008
00:04
[2]

Hiacynt [ Konsul ]

mucha rucha karalucha :)

21.12.2008
00:09
[3]

Narmo [ nikt ]

Pierwsze wersje tej aktualizacji można było zainstalować normalnie. Z nowszymi nie ma już tak łatwo i jedyne wyjście, to albo wykupić licencję, albo przeinstalować cały system.

21.12.2008
00:17
smile
[4]

goriusz [ Pretorianin ]

?hiacynt??
?narmo?tylko tak... no chance....

21.12.2008
11:08
[5]

szpenio [ Konsul ]

Start/Panel sterowania/Dodaj usuń programy.
W okienku u góry zaznacz ptakiem pokaż aktualizacje.
Szukaj przy windows XP - aktualizacje oprogramowania (możesz podeprzeć sie datą, jeżeli wiesz kiedy to bylo instalowane.
Kazda poprawka ma taki symbol (KB i 6 cyfr) Jeżeli nie znajdziesz normalnie dobrze by było znac symbol tej aktualizacji co sie władowała.
Jeżeli nie znasz spróbuj doprowadzić ponownie do proby tej aktualizacji, przeczytac jej symbol i w ostatniej chwili przerwac proces instalacji.

21.12.2008
11:12
[6]

Narmo [ nikt ]

szpenio --> W ogóle nie przeczytałeś tego, co napisałem wyżej prawda?

21.12.2008
11:12
[7]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

1.lepiej miec zaktualizowany XP z SP3 ze wszystkimi aktualizacjami niz je odinstalowywac bo system lepiej chodzi wtedy 2. wystarczy dodac wpis do rejestru ktory wykrywa ze masz orginalny system i po sprawie nie ma czarnego ekranu ani tych napisow o nielegalnosci

21.12.2008
11:22
smile
[8]

goriusz [ Pretorianin ]

send1n=jak???

21.12.2008
11:24
[9]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

robisz tak ja ci dam ten wpis do rejestru spakowany ma tylko 2KB :) bo nie moge znalesc linka do niego dodajesz go do rejestru tylko trzeba ustawic w autostarcie go zeby uruchamial sie przy kazdym starcie systemu bo jezeli raz go dodasz i wylonczysz kompa a potem wlonczysz to te powiadomienia i czarny ekran dalej beda sie pokazywac a jezeli ustawisz ten wpis do autostartu to masz spokoj naciskasz tylko ok bo zapyta czy dodac wpis do rejestru i git

21.12.2008
11:33
[10]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

jak chcesz to podaj gg to ci go wysle

21.12.2008
11:37
[11]

Narmo [ nikt ]

robisz tak ja ci dam ten wpis do rejestru spakowany ma tylko 2KB :)
A potem zastanawiasz się, dlaczego nagle wszystkie hasła jakie miałeś na kompie się pozmieniały.

21.12.2008
11:38
[12]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

no nie wiem bo tylko ja uzywam mojego PC to ja hasla nie mam wogle

21.12.2008
11:40
smile
[13]

Narmo [ nikt ]

W ogóle? To jak zalogowałeś się na GOLa, na GG, na pocztę?

21.12.2008
11:42
smile
[14]

goriusz [ Pretorianin ]

Ok-poradziłem sobie-zmieniłem all plikom "odpowiedzialym" w... rozszerzenie na old i udalo się....ale dzięki za zainteresowanie bo trochę spanikowalem

21.12.2008
11:42
[15]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

myslalem ze chodzi ci o hasla do systemu i myslalem ze tak jest przez ten wpis ale jezeli ty myslales ze sie hasla zmieniaja to nie masz racji mam ten wpis od kad instalowalem SP3 i wszystko jest ok

21.12.2008
11:45
[16]

mikmac [ Senator ]

przerazajacy jest fakt, ze nie ma tu kompletnie refleksji DLACZEGO taki napis sie pojawia i zastanowienia, ze moze warto by bylo po prostu kupic ten windows, ktory jest smiesznie tani.

21.12.2008
11:45
[17]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

buhahahahahahahahahahha ^

21.12.2008
12:03
smile
[18]

Cremek [ Konsul ]

mikmac -> Dokladnie...

21.12.2008
12:13
smile
[19]

goriusz [ Pretorianin ]

Refleksja jest...( olegalnosci), moje dzieci wszyskie gry mają legalne, ale aktualizacji win-professional - kolejnej do firmy (mam ich 3 + 6 legalnych pack'ów na 3 stanowiska), nie kupie wczoraj/dziś - ok. 145 euro... może później

21.12.2008
12:14
[20]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Potrzebny ci ten Professional? Pewnie nie, jak do większości kompouterów, może kup Home? Ew. przejdź na Linuxa :)

21.12.2008
12:19
smile
[21]

goriusz [ Pretorianin ]

Mam też nadzieję że wszyscy "etycy-teoretycy" mają u siebie na dyskach, i-podach, mp4, w kolekcji dvd-filmów itp TYLKO produkty legalne, bo częstsze jest, znane juz z psychoanalizy zjawisko, że jest się bojownikiem-orędownikiem i szczególnie uczulonym w sprawie, co do której sami nie mamy czystego sumienia...

21.12.2008
12:21
smile
[22]

Cremek [ Konsul ]

@goriusz - zaloze sie ze tyczy sie to rowniez Ciebie - nie chodzi o to zeby sie licytowac, kto posiada wiecej oryginalnego softu bo kazdy posiada jakas czesc uzyskana nielegalnie. Chodzi o to, zeby publicznie nie robic z siebie idioty proszac o pomoc w takich sprawach i o ile inne fora bardzo rygorystycznie podchodza do takich spraw o tyle GoL wydaje mi sie dziwnie poblazliwy...

21.12.2008
12:22
smile
[23]

goriusz [ Pretorianin ]

Dzięki EG... ^
Zapomiałem, że w laptopie mam jeszcze na 1 stanowisko XP-Home, więc przeinstaluje jak skończą grać w WoW'a...
Mój watek dotyczył doraźnej pomocy.. a ponieważ udało mi się dojść jak to zrobić więc w razie czego służę pomocą, a nie oceną powodów...

21.12.2008
12:24
smile
[24]

goriusz [ Pretorianin ]

Nawet jako idiota, tez - jeżeli ktoś zechce... i będę umiał

24.12.2008
23:10
smile
[25]

szpenio [ Konsul ]

dobra-->goriusz powiedz jak do tego doszedłes i jak to zrobiłeś. To jest interesujace dla mnie

24.12.2008
23:24
[26]

tchesyek [ Pretorianin ]

Mogłeś użyć ComboFix. Mi pomogło

25.12.2008
00:41
[27]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

przywracanie systemu zawsze działa:)

26.12.2008
21:04
smile
[28]

szpenio [ Konsul ]

czesiek ComboFix odinstaluje łatkę Microsoftu do sprawdzania legala???
Nie wierzę

01.01.2009
04:42
smile
[29]

szpenio [ Konsul ]

No i co goriusz nie powiesz jak to zrobileś???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.