
goriusz [ Pretorianin ]
Jak odinstalować aktualizację WinXP Professional dotyczaca legalności?
Npo własnie, syna zainstalował aktualizacjędla Win Xp iteraz wszędzie mi wyswietal, ze "mogłem paśc ofiarą... itd" jak oinstalować ta aktualizację - przez panel stearowania dodaj-usuń - wyswietla , ze tej aktualizacji nie moze...
Hiacynt [ Konsul ]
mucha rucha karalucha :)
Narmo [ nikt ]
Pierwsze wersje tej aktualizacji można było zainstalować normalnie. Z nowszymi nie ma już tak łatwo i jedyne wyjście, to albo wykupić licencję, albo przeinstalować cały system.

goriusz [ Pretorianin ]
?hiacynt??
?narmo?tylko tak... no chance....
szpenio [ Konsul ]
Start/Panel sterowania/Dodaj usuń programy.
W okienku u góry zaznacz ptakiem pokaż aktualizacje.
Szukaj przy windows XP - aktualizacje oprogramowania (możesz podeprzeć sie datą, jeżeli wiesz kiedy to bylo instalowane.
Kazda poprawka ma taki symbol (KB i 6 cyfr) Jeżeli nie znajdziesz normalnie dobrze by było znac symbol tej aktualizacji co sie władowała.
Jeżeli nie znasz spróbuj doprowadzić ponownie do proby tej aktualizacji, przeczytac jej symbol i w ostatniej chwili przerwac proces instalacji.
Narmo [ nikt ]
szpenio --> W ogóle nie przeczytałeś tego, co napisałem wyżej prawda?
Send1N/Light/ [ Konsul ]
1.lepiej miec zaktualizowany XP z SP3 ze wszystkimi aktualizacjami niz je odinstalowywac bo system lepiej chodzi wtedy 2. wystarczy dodac wpis do rejestru ktory wykrywa ze masz orginalny system i po sprawie nie ma czarnego ekranu ani tych napisow o nielegalnosci

goriusz [ Pretorianin ]
send1n=jak???
Send1N/Light/ [ Konsul ]
robisz tak ja ci dam ten wpis do rejestru spakowany ma tylko 2KB :) bo nie moge znalesc linka do niego dodajesz go do rejestru tylko trzeba ustawic w autostarcie go zeby uruchamial sie przy kazdym starcie systemu bo jezeli raz go dodasz i wylonczysz kompa a potem wlonczysz to te powiadomienia i czarny ekran dalej beda sie pokazywac a jezeli ustawisz ten wpis do autostartu to masz spokoj naciskasz tylko ok bo zapyta czy dodac wpis do rejestru i git
Send1N/Light/ [ Konsul ]
jak chcesz to podaj gg to ci go wysle
Narmo [ nikt ]
robisz tak ja ci dam ten wpis do rejestru spakowany ma tylko 2KB :)
A potem zastanawiasz się, dlaczego nagle wszystkie hasła jakie miałeś na kompie się pozmieniały.
Send1N/Light/ [ Konsul ]
no nie wiem bo tylko ja uzywam mojego PC to ja hasla nie mam wogle

Narmo [ nikt ]
W ogóle? To jak zalogowałeś się na GOLa, na GG, na pocztę?

goriusz [ Pretorianin ]
Ok-poradziłem sobie-zmieniłem all plikom "odpowiedzialym" w... rozszerzenie na old i udalo się....ale dzięki za zainteresowanie bo trochę spanikowalem
Send1N/Light/ [ Konsul ]
myslalem ze chodzi ci o hasla do systemu i myslalem ze tak jest przez ten wpis ale jezeli ty myslales ze sie hasla zmieniaja to nie masz racji mam ten wpis od kad instalowalem SP3 i wszystko jest ok
mikmac [ Senator ]
przerazajacy jest fakt, ze nie ma tu kompletnie refleksji DLACZEGO taki napis sie pojawia i zastanowienia, ze moze warto by bylo po prostu kupic ten windows, ktory jest smiesznie tani.
Send1N/Light/ [ Konsul ]
buhahahahahahahahahahha ^

Cremek [ Konsul ]
mikmac -> Dokladnie...

goriusz [ Pretorianin ]
Refleksja jest...( olegalnosci), moje dzieci wszyskie gry mają legalne, ale aktualizacji win-professional - kolejnej do firmy (mam ich 3 + 6 legalnych pack'ów na 3 stanowiska), nie kupie wczoraj/dziś - ok. 145 euro... może później
EG2006_43107114 [ Senator ]
Potrzebny ci ten Professional? Pewnie nie, jak do większości kompouterów, może kup Home? Ew. przejdź na Linuxa :)

goriusz [ Pretorianin ]
Mam też nadzieję że wszyscy "etycy-teoretycy" mają u siebie na dyskach, i-podach, mp4, w kolekcji dvd-filmów itp TYLKO produkty legalne, bo częstsze jest, znane juz z psychoanalizy zjawisko, że jest się bojownikiem-orędownikiem i szczególnie uczulonym w sprawie, co do której sami nie mamy czystego sumienia...

Cremek [ Konsul ]
@goriusz - zaloze sie ze tyczy sie to rowniez Ciebie - nie chodzi o to zeby sie licytowac, kto posiada wiecej oryginalnego softu bo kazdy posiada jakas czesc uzyskana nielegalnie. Chodzi o to, zeby publicznie nie robic z siebie idioty proszac o pomoc w takich sprawach i o ile inne fora bardzo rygorystycznie podchodza do takich spraw o tyle GoL wydaje mi sie dziwnie poblazliwy...

goriusz [ Pretorianin ]
Dzięki EG... ^
Zapomiałem, że w laptopie mam jeszcze na 1 stanowisko XP-Home, więc przeinstaluje jak skończą grać w WoW'a...
Mój watek dotyczył doraźnej pomocy.. a ponieważ udało mi się dojść jak to zrobić więc w razie czego służę pomocą, a nie oceną powodów...

goriusz [ Pretorianin ]
Nawet jako idiota, tez - jeżeli ktoś zechce... i będę umiał

szpenio [ Konsul ]
dobra-->goriusz powiedz jak do tego doszedłes i jak to zrobiłeś. To jest interesujace dla mnie
tchesyek [ Pretorianin ]
Mogłeś użyć ComboFix. Mi pomogło
RPRT07 [ Maximum Impact ]
przywracanie systemu zawsze działa:)

szpenio [ Konsul ]
czesiek ComboFix odinstaluje łatkę Microsoftu do sprawdzania legala???
Nie wierzę

szpenio [ Konsul ]
No i co goriusz nie powiesz jak to zrobileś???