mrEdDi [ Sygnatariusz ]
limo ;)
macie jakieś sprawdzone sposoby na zmniejszenie opuchlizny pod okiem i szybką zmiane koloru z fioletowego na np czerwony ?:P bo w nocy napotkałem na miłych panów i podarowali mi tą przepiękną koleżanke ;)
Darth Wiader [ Centurion ]
Zimny okład z wody z octem, ewentualnie lód i jakże sprawdzony kawał mięsa na limo. :) To domowe sposoby, a farmaceutyczne - maść Arcalen podobno skuteczna.
Vidos [ Legend ]
Po piątkowej nocy, to pewnie niejeden ma ten sam problem :)
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
vidos --> no zdarza sie ;P
Lethos [ Cyborg ]
słyszałem, ze splesniałe mięso pomaga
ElNinho [ STROH 80 ]
lethos - chyba świeże, surowe mięso
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
A czemu dostałeś od nich taki prezencik?
Fuczałeś coś czy w ramach społecznego obdarowywania owocami?
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
dobra to spróbuje to mięso ;)
Blazkovitch -> nie miałem papierosów ;P
sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]
C0R73Z [ Centurion ]
A jak ten drugi? Oberwał coś?
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
bylo ich dwóch i jeden ma ten problem co ja :) a drugi to sie szarpał tylko, i odepchnął moją dziewczyne.
hopkins [ Zaczarowany ]
Sluchajcie. Ide wczoraj wieczorem ulica i patrze jakis frajer. Mysle skroje go z fajek. Nie mial to mu lekko ryj obilem!!! Mam nadzieje, ze to nie Ty!
Mi nic nie pomaga. Troche ulgi przynosi zimny oklad ale o sposobach na przyspieszenie gojenia nie slyszalem :)
settoGOne [ Konsul ]
Trza bylo odrazu sliwke "rozetrzec"
admiralproudmoore [ Generaďż˝ ]
młode cycki
Fett [ Avatar ]
Settogo - on raczej szuka czegoś w stylu "72 godziny po" ;)