bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Gry w 2009
Na jaką grę w 2009 czekacie najbardziej ? Ja osobiście czekam na Mafie 2.
Axonn77 [ Konsul ]
Mirror's Edge, Prince of Persia (na PC), HAWX, Halo III błagam wyjdź na kompa
S-Q-A-T-E-R (Sqater) [ Pretorianin ]
Mafia II , The Sims 3 , Risen , F.E.A.R. 2: Project Origin , Battlefield Heroes , Two Worlds: The Temptation , Still Life 2 , Just Cause 2 , Disciples III: Renaissance
Pawlo94 [ Pretorianin ]
zgadzam sie z axonn

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
Half-Life 2: Episode Three (mam nadzieje, że wyjdzie w 09)
Prince of Persia
pitrek22 [ Pretorianin ]
Silent Hill: Homecoming, Dawn of War 2, NWN2: Storm of Zehir, Bioshock 2, The Sims 3.
Shaybecki [ Shaybeck ]
dopiszę to czego jeszcze nie wpisali, czyli
Bionic Commando, Prototype, H.A.W.X, SC: Conviction, Flashpoint 2,
Neo12 [ Prince of Persia ]
Jak na prawdziwego fanatyka przystało - na Deus Ex 3.
Halucyn89 [ Senator ]
Mafia 2
Dawn of War 2
NequliX [ Made in Poland. On a bed ]
StarCraft II (?)
Pawlo94 [ Pretorianin ]
wlasnie blizzard a diablo III
pawcyk3 [ Prawie jak Steven Seagal ]
Brutal Legend, God of War III, Heavy Rain, Dawn of War 2, Dragon Age
kubicBSK [ Senator ]
Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned
Cicha nadzieja, że w przyszłym roku ukaże się The Darkness
Bionic Commando
heri peter [ S1braS ]
Dawn of War II, Empire: Total War, World in Conflict: Soviet Assault
PitbullHans [ Things Will Be Different ]
Burnout: Paradise, F.E.A.R. 2: Project Origin...
j.a.c.k [ Heroes ]
Alan Wake, Halo Wars, Mafia II, Forza 3 może

Rmoahal [ Konsul ]
Ja mam cicha nadzieje ze wyjdzie jednak w 2009:
D I A B L O
I I I

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
World in Conflict: Soviet Assault
Oj,ten dodatek chyba nigdy nie ujrzy światła dziennego,ponieważ Vivendi zwolniło twórców,których wykupiło Codemasters.
Codemasters jednak chce,aby Massive stworzyło dla nich grę MMO.
W sumie nie wiadomo czy Massive ma prawa do marki "World in Conflict"
To jeszcze ja coś dopiszę:
Faith and a .45
Borderlands (zapomnieliście?)
No i jak co roku:Duke Nukem Forever
ppaatt1 [ Trekker ]
Mafia II
Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
Alan Wake, BioShock 2, Mafia II, Max Payne 3, F.E.A.R. 2, FIFA 2010, Fuel, Colin McRae: DiRT 2, F1 2009
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Zdecydowanie Disciples III.
Serek55 [ Sercio Polski ]
Bioshock 2, Fable II PC, Splinter Cell: Convition, Battlefield Heroes, Assassin's Creed 2, Guild Wars 2, Call of Duty VI, Gothic 4, Gears of War 2 PC i jeszcze parę tytułów.

Hishyayo Mikito [ Pretorianin ]
Fifa 10
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Starctaft II, Diablo III*
* - jeśli wyjdą, jeśli zmodernizuje komputer :P
ROzner_ [ Konsul ]
Heavy Rain, God of War III (choć chyba w 2009 sie jednak nie ukaże), Uncharted 2. Na razie tyle, w czasie roku pewnie dojdzie więcej.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Zdecydowanie Alan Wake, potem Mafia II i dodatek do GTA IV.

123456789max [ Wujek MAX ]
Ja czekam na: Batman Arkham Asylum.
Maxblack [ SalieriMT ]
Mafia II, Heavy Rain, Killzone 2

CHESTER80 [ Uroboros ]
Moja złota siódemka:
-Resident Evil 5
-BioShock 2: Sea of Dreams
-Call of Duty 6: Modern Warfare 2
-Mafia II
-Splinter Cell: Conviction
-Alan Wake
-Halo 3: ODST

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]
Fallout 4
żelazna_pięść [ Chris Redfield ]
Killzone 2
BioShock 2: Sea of Dreams
Resident Evil 5
Uncharted 2: Among Thieves
God of War III
Dante's Inferno
Warhammer 40.000: Dawn of War II
simson__ [ Generaďż˝ ]
Mafia II, Fable II PC, Gothic 4, Risen, Burnout: Paradise
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
up
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
mii tak żadne gierki nie rusza ... te z 2008 ledwo chodzą o tych z 2009 w ogóle nie mysle
50Centt [ Paradise City ]
Killzone 2 !!!!
Bajuj [ Huncwot ]
Z niecierpliwością wypatruje premiery :
- Mafii 2
- Ojca Chrzestnego 2
- Arcania : A Gothic tale
- Risen
- Dead Space 2 (nie wiem czy 09)
- Dante's Inferno
- Wiedźmin Narodziny Białego Wilka
rogalinho [ God's Son ]
ja na HAWX i Mafie 2 (może fable III wyjdzie :D)
Backside [ Senator ]
Anno 1404, Risen, Two Worlds: TT, Just Cause 2, Starcraft 2, Empire: Total War.
Chętnie dopisałbym też Diablo III, ale nie ma żadnych szans na to, żeby wypuścili to w tym roku :).
PlutoBsk [ Chor��y ]
Ja tam mam nadzieję że Diablo III jednak pojawi się w 2009. Właśnie na tą grę czekam najbardziej
Glob3r [ Tots units fem força ]
- Empire: Total War
- Diablo III*
* - O ile wyjdzie :P.
Lethos [ Cyborg ]
Fable II na PC
Mass Effect II
Prince of Persja na PC

knife [ Pretorianin ]
Serious Sam 3 !
Mafia 2
Just Cause 2
Project Origin
Bioshock 2
Gears of war 2-pc :)
Rayman 4 :)
Psychonauts 2 :)
Serson ( Wasylus) [ Konsul ]
Dragon Age
Hearts of Iron III
z tych, które mają REALNĄ szansę wyjśc w 2009.
knife [ Pretorianin ]
i jeszcze..
STREET FIGHTER 4 !!!

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
Ja osobiście czekam na :
- Saints Row 2 (PC)
- Prince of persia (PC)
- Mirror's Edge (PC)
- Mafia II
- Diablo III (najważniejsze)
- Street Fighter IV
- Battlefield Heroes
corey [ Pretorianin ]
Mirror's Edge ! na ps3 rewelka. na PC będzie łatwiejsze ;P
Diablo 3 ! nie trzeba przedstawiać.
Duke Nukem Forever ? (sic!) ;P

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]
Nikt nie czeka na konsolowego wiedźmina?
Koksik590 [ Pretorianin ]
-Resident evil 5 (360)
-Ultimate fighting championship 2009 (360)
-Fight Night Round 4 (360)
Chyba to wszystkie:P
rogalinho [ God's Son ]
Alan Wake sie nieźle zapowiada....
szarzasty [ Mork ]
kolejność przypadkowa : Empire total war, dawn of war 2, mafia 2, brutal legend (gra dla której kupię konsolę :P [przejde gre i sprzedam:P])
ale przede wszystkim mam nadzieję że w tym roku pan spaślak i wesoła kompania z Valve wyda wreszcie wszystkie gównianie apdejty do TF2 i skończy się błaźnić.
Do tego kilka gier które niemal na pewno nie wyjdą w 2009 roku- Deus Ex, Episode three

migiel1212 [ Pretorianin ]
ja osobiście nie moge się doczekać odsłony pełnej wersji dead space'a podobno najlepszy HorroR wszechczasów no i ta grafika

sneogg [ Centurion ]
mało gram, ale jak coś to:
- Killzone 2
- Halo 3 ODST
- Diablo III (?)
kamil0807 [ Legionista ]
- Mafia II
- Just Cause 2
- Empire Total War
- Anno 1404
- Test Drive 2
Gimli z Mezopotami [ Mistrz Topora ]
Szczeże?
Diablo III reszta dla mnie jest nic nie warta. Szkoda tylko, że są marne szanse by wyszedł w przyszłym roku, no ale cóż Barbażyńcy się nie poddają :P
Fear2 [ Konsul ]
Szczeże?
Nie, proszę.
A tak poza tym - Half-life: Episode Three, Mafia II, Diablo III, Starcraft 2, Alan Wake, Nowy COD, Bioshock 2*. Ale i tak o czymś zapomniałem.
* drugiego Bioshocka robi inne studio, więc uczucia mam nieco mieszane.
Leon86 [ THE WOLRD IS YOUR ]
Mafia II
Ojciec Chrzestny 2
Saints Row 2
Age of Conan
F.E.A.R. 2
Diablo III
Ziom91 [ ohjehr ]
Migiel - Ja mam pełną.... Coś ci się pokićkało :P Dead Space wyszedł kilka dobrych tygodni temu.
jetix200 [ Człowiek ]
Prince of Persia, Borderlands.
K4B4N0s [ Filthy One ]
Chyba tylko na nowego PESa i FMa.
Bo tez nie planuje wymiany komputera :)
pawloki [ TSW KRK ]
Half-life 2 Episode Three
Diablo 3
Mafia 2
dj4ever [ Senator ]
Prince of Persia
Risen
Bornout: Paradise
No i może ten nowy Gothic.
lisozwiez [ Junior ]
ja gram w pop 08 w polsce jeszce nie wyszla ale ja mam

lisozwiez [ Junior ]
w polsce wyjdzie dopiero w 2009
tankem3 [ sergant Hale ]
Heavy rain
god of war III
killzone 2
bioshock 2
resident evil 5

lisozwiez [ Junior ]
ja mam ruzne prosby do mikolaja i do wydawcow gier
chcialbym zeby wyszla
gra
o nazwie zabójczej a tak normarlnie cal of duty 6 bo piatka dwujka i czwurka sa fajneale jakos misie przejadly
fear nowszego
koosa [ Konsul ]
Killzone 2
Mafia 2
Heavy Rain
Half-life ep.3
Bioshock 2
God of War 3
Street Fighter IV
Uncharted 2
MAG
Resident Evil 5
Alpha Protocol
Tekken 6
FEAR 2
Fuel
CoD 6

lordpilot [ Konsul ]
Absolutne "must have" w 2009:
- Mafia 2
- Dragon Age
- Bioshock 2
- Alan Wake
- Diablo 3 (jeśli wyjdzie w 2009)
Być może kupię też:
- Dawn of War 2
- Alpha Protocol
- dodatek do Halo 3
- FF XIII (jeśli wyjdzie w 2009)
Tradycyjnie też w 2009 roku będę grał w rózne zaległości z poprzednich lat, a także kupie starsze tytuły, w które nie miałem okazji pograć z braku czasu.

Bu Bu [ Pretorianin ]
- Mafia II
- Just Cause 2
- Empire Total War
- The Sims 3
- Test Drive 2
- Street Fighter IV
- Ojciec Chrzestny 2
- Starcraft 2
- Fable II PC
- Guild Wars 2
- Splinter Cell: Convition
- Disciples III
- Gothic 4: Arcania
- Burnout Paradise: The Ultimate Box
- Dragon Age: Początek
- Assassin's Creed 2
- Devil May Cry V
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
up
Damixsuzuki [ Pretorianin ]
Resident Evil 5 (xbox360) !!! I Bioshock 2 !!! xD Chyba tyle;] No ii Assassin's Creed 2 . Nom właśnie ;]
Ziom91 [ ohjehr ]
Disciples III, The Sims 3 i Mafia II. I to wszystko. Ale jakby wyszła druga częśc Dead Space też bym nie narzekał.
...NathaN... [ The Godfather ]
Najbardziej na Mafia 2 i CoD 6.
.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]
CoD 6 i GW2, a dalej to już Diablo III ;p

Przemo_888 [ Life with Louie ]
Mafia II
Ojciec Chrzestny II
The Wheelman
Battlefield Heroes
Two Worlds: The Temptation
Just Cause 2
Rig'n'Roll (o ile to w ogóle wyjdzie)
They
Hei$t
This is Vegas
Operation Flashpoint 2
Call of Duty 6(?)
Burnout Paradise: Ultimate Box
Pro Evolution Soccer 2010
Zapewne by się jeszcze coś znalazło, ale to są chyba te na które czekam najbardziej(choć naj naj oczywiście na Mafie II).

punisher93 [ Pretorianin ]
- God of War 3
- Killzone 2
- Prototype
- Grand Theft Auto 4 : The Lost And Damned
- Resident Evil 5
- Mafia 2
- Uncharted 2

s1ntex [ Generaďż˝ ]
- Rock Band 3
- Rock Band: The Beatles
- Guitar Hero: Metallica
- Guitar Hero V

D3O [ Leutnant ]
- Half Life 2: Episode Three
- Operation Flashpoint 2
- Mafia 2
- StarCraft 2
- Bioshock 2(?)
- Diablo 3 (?)
(?) - nie jestem pewien czy wyjdą w 2009 :)
JanP_ [ MoonWalker ]
Wiedźmin 2, o ile będzie.

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Jeszcze nikt nie napisal nic o Black Mesa Project? :] Ep3 swoja droga, ale ta modyfikacja chodzi za mna juz ladnych pare lat ;)
Polecam teaser i trailer z dzialu download :)
Pozniej dlugo nic, az w koncu MechWarrior Living Legends :) Ktoz dzieckiem bedac nie chcial zasiasc za sterami 100 tonowego, uzbrojonego w 3 ciezkie dziala Gauss'a mecha i poszalec troche? :D
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
up
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
up
Robert542 [ ]
Final Fantasy XIII, Final Fantasy Versus XIII i Yakuza 3 (jeśli wyjdzie).
W dalszej kolejności Resident Evil 5, Wiedźmin i Star Ocean: The Last Hope.
IHATE [ Generaďż˝ ]
moze gta 4 uda mi się skombinować
Zultab [ Konsul ]
Prototype i tylko to :)

-Sk8ter- [ Pretorianin ]
Moje TOP 3:
- Uncharted 2
- Mafia 2
- Heavy Rain
peterkarel [ Pool Shark ]
ja to jak co roku czekam na Duke Nukem Forever :)

Herman_ [ Shogun ]
Mafia II, Starcraft II, Diablo III, H.A.W.X.

-Sk8ter- [ Pretorianin ]
[86] O Duke Nukem Forever zapomniałem :D tylko czekałem na te grę już tyle lat, że na ten 2009 rok nie liczę. Muszą pewnie ją jeszcze "jakiś czas" dopieścić :D
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
up
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
up
aRnIe17 [ Pretorianin ]
Deus Ex 3
Mafia II
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Czekam jescze na Gran Turismo 5

Yo5H [ ziefff ]
Diablo III.
power gracz [ Konsul ]
Assassin's Creed 2 - mam nadzieje,ze wyjdzie w 2009 r.

Szymon__1994 [ Pretorianin ]
Bioshock 2, Alan Wake, Fear 2, Resident Evil 5, This is Vegas
Pizystrat [ Konsul ]
Burnout Paradise, Resident Evil 5, Mafia 2, Aliens:Colonial Marines.