GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry w 2009

20.12.2008
11:30
[1]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Gry w 2009

Na jaką grę w 2009 czekacie najbardziej ? Ja osobiście czekam na Mafie 2.

20.12.2008
11:32
[2]

Axonn77 [ Konsul ]

Mirror's Edge, Prince of Persia (na PC), HAWX, Halo III błagam wyjdź na kompa

20.12.2008
11:33
[3]

S-Q-A-T-E-R (Sqater) [ Pretorianin ]

Mafia II , The Sims 3 , Risen , F.E.A.R. 2: Project Origin , Battlefield Heroes , Two Worlds: The Temptation , Still Life 2 , Just Cause 2 , Disciples III: Renaissance

20.12.2008
11:35
[4]

Pawlo94 [ Pretorianin ]

zgadzam sie z axonn

20.12.2008
11:35
smile
[5]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Half-Life 2: Episode Three (mam nadzieje, że wyjdzie w 09)

Prince of Persia

20.12.2008
11:37
[6]

pitrek22 [ Pretorianin ]

Silent Hill: Homecoming, Dawn of War 2, NWN2: Storm of Zehir, Bioshock 2, The Sims 3.

20.12.2008
11:37
[7]

Shaybecki [ Shaybeck ]

dopiszę to czego jeszcze nie wpisali, czyli

Bionic Commando, Prototype, H.A.W.X, SC: Conviction, Flashpoint 2,

20.12.2008
11:39
[8]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Jak na prawdziwego fanatyka przystało - na Deus Ex 3.

20.12.2008
11:39
[9]

Halucyn89 [ Senator ]

Mafia 2
Dawn of War 2

20.12.2008
11:41
[10]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

StarCraft II (?)

20.12.2008
11:43
[11]

Pawlo94 [ Pretorianin ]

wlasnie blizzard a diablo III

20.12.2008
11:46
[12]

pawcyk3 [ Prawie jak Steven Seagal ]

Brutal Legend, God of War III, Heavy Rain, Dawn of War 2, Dragon Age

20.12.2008
11:54
[13]

kubicBSK [ Senator ]

Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned
Cicha nadzieja, że w przyszłym roku ukaże się The Darkness
Bionic Commando

20.12.2008
14:58
[14]

heri peter [ S1braS ]

Dawn of War II, Empire: Total War, World in Conflict: Soviet Assault

20.12.2008
15:01
[15]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

Burnout: Paradise, F.E.A.R. 2: Project Origin...

20.12.2008
15:02
[16]

j.a.c.k [ Heroes ]

Alan Wake, Halo Wars, Mafia II, Forza 3 może

20.12.2008
15:03
smile
[17]

Rmoahal [ Konsul ]

Ja mam cicha nadzieje ze wyjdzie jednak w 2009:

D I A B L O
I I I

20.12.2008
15:04
smile
[18]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

World in Conflict: Soviet Assault
Oj,ten dodatek chyba nigdy nie ujrzy światła dziennego,ponieważ Vivendi zwolniło twórców,których wykupiło Codemasters.
Codemasters jednak chce,aby Massive stworzyło dla nich grę MMO.
W sumie nie wiadomo czy Massive ma prawa do marki "World in Conflict"

To jeszcze ja coś dopiszę:
Faith and a .45
Borderlands (zapomnieliście?)
No i jak co roku:Duke Nukem Forever

20.12.2008
15:07
[19]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mafia II

20.12.2008
15:08
[20]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Alan Wake, BioShock 2, Mafia II, Max Payne 3, F.E.A.R. 2, FIFA 2010, Fuel, Colin McRae: DiRT 2, F1 2009

20.12.2008
15:09
[21]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Zdecydowanie Disciples III.

20.12.2008
15:22
[22]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Bioshock 2, Fable II PC, Splinter Cell: Convition, Battlefield Heroes, Assassin's Creed 2, Guild Wars 2, Call of Duty VI, Gothic 4, Gears of War 2 PC i jeszcze parę tytułów.

20.12.2008
15:25
smile
[23]

Hishyayo Mikito [ Pretorianin ]

Fifa 10

20.12.2008
19:05
[24]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Starctaft II, Diablo III*

* - jeśli wyjdą, jeśli zmodernizuje komputer :P

20.12.2008
19:07
[25]

ROzner_ [ Konsul ]

Heavy Rain, God of War III (choć chyba w 2009 sie jednak nie ukaże), Uncharted 2. Na razie tyle, w czasie roku pewnie dojdzie więcej.

20.12.2008
19:08
[26]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Zdecydowanie Alan Wake, potem Mafia II i dodatek do GTA IV.

20.12.2008
19:12
smile
[27]

123456789max [ Wujek MAX ]

Ja czekam na: Batman Arkham Asylum.

20.12.2008
19:14
[28]

Maxblack [ SalieriMT ]

Mafia II, Heavy Rain, Killzone 2

20.12.2008
19:20
smile
[29]

CHESTER80 [ Uroboros ]

Moja złota siódemka:

-Resident Evil 5
-BioShock 2: Sea of Dreams
-Call of Duty 6: Modern Warfare 2
-Mafia II
-Splinter Cell: Conviction
-Alan Wake
-Halo 3: ODST

20.12.2008
19:24
smile
[30]

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]

Fallout 4

20.12.2008
19:31
[31]

żelazna_pięść [ Chris Redfield ]

Killzone 2
BioShock 2: Sea of Dreams
Resident Evil 5
Uncharted 2: Among Thieves
God of War III
Dante's Inferno
Warhammer 40.000: Dawn of War II

20.12.2008
19:42
[32]

simson__ [ Generaďż˝ ]

Mafia II, Fable II PC, Gothic 4, Risen, Burnout: Paradise

21.12.2008
22:49
[33]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

up

21.12.2008
22:52
[34]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

mii tak żadne gierki nie rusza ... te z 2008 ledwo chodzą o tych z 2009 w ogóle nie mysle

21.12.2008
22:53
[35]

50Centt [ Paradise City ]

Killzone 2 !!!!

21.12.2008
22:56
[36]

Bajuj [ Huncwot ]

Z niecierpliwością wypatruje premiery :
- Mafii 2
- Ojca Chrzestnego 2
- Arcania : A Gothic tale
- Risen
- Dead Space 2 (nie wiem czy 09)
- Dante's Inferno
- Wiedźmin Narodziny Białego Wilka

21.12.2008
22:56
[37]

rogalinho [ God's Son ]

ja na HAWX i Mafie 2 (może fable III wyjdzie :D)

21.12.2008
23:01
[38]

Backside [ Senator ]

Anno 1404, Risen, Two Worlds: TT, Just Cause 2, Starcraft 2, Empire: Total War.

Chętnie dopisałbym też Diablo III, ale nie ma żadnych szans na to, żeby wypuścili to w tym roku :).

21.12.2008
23:16
[39]

PlutoBsk [ Chor��y ]

Ja tam mam nadzieję że Diablo III jednak pojawi się w 2009. Właśnie na tą grę czekam najbardziej

21.12.2008
23:20
[40]

Glob3r [ Tots units fem força ]

- Empire: Total War
- Diablo III*

* - O ile wyjdzie :P.

21.12.2008
23:22
[41]

Lethos [ Cyborg ]

Fable II na PC
Mass Effect II
Prince of Persja na PC

21.12.2008
23:54
smile
[42]

knife [ Pretorianin ]

Serious Sam 3 !
Mafia 2
Just Cause 2
Project Origin
Bioshock 2
Gears of war 2-pc :)
Rayman 4 :)
Psychonauts 2 :)

21.12.2008
23:57
[43]

Serson ( Wasylus) [ Konsul ]

Dragon Age
Hearts of Iron III

z tych, które mają REALNĄ szansę wyjśc w 2009.

21.12.2008
23:58
[44]

knife [ Pretorianin ]

i jeszcze..
STREET FIGHTER 4 !!!

21.12.2008
23:59
smile
[45]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Ja osobiście czekam na :
- Saints Row 2 (PC)
- Prince of persia (PC)
- Mirror's Edge (PC)
- Mafia II
- Diablo III (najważniejsze)
- Street Fighter IV
- Battlefield Heroes

22.12.2008
00:12
[46]

corey [ Pretorianin ]

Mirror's Edge ! na ps3 rewelka. na PC będzie łatwiejsze ;P
Diablo 3 ! nie trzeba przedstawiać.
Duke Nukem Forever ? (sic!) ;P

22.12.2008
00:18
smile
[47]

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]

Nikt nie czeka na konsolowego wiedźmina?

22.12.2008
00:20
[48]

Koksik590 [ Pretorianin ]

-Resident evil 5 (360)
-Ultimate fighting championship 2009 (360)
-Fight Night Round 4 (360)

Chyba to wszystkie:P

22.12.2008
01:36
[49]

rogalinho [ God's Son ]

Alan Wake sie nieźle zapowiada....

22.12.2008
02:32
[50]

szarzasty [ Mork ]

kolejność przypadkowa : Empire total war, dawn of war 2, mafia 2, brutal legend (gra dla której kupię konsolę :P [przejde gre i sprzedam:P])

ale przede wszystkim mam nadzieję że w tym roku pan spaślak i wesoła kompania z Valve wyda wreszcie wszystkie gównianie apdejty do TF2 i skończy się błaźnić.

Do tego kilka gier które niemal na pewno nie wyjdą w 2009 roku- Deus Ex, Episode three

22.12.2008
07:45
smile
[51]

migiel1212 [ Pretorianin ]

ja osobiście nie moge się doczekać odsłony pełnej wersji dead space'a podobno najlepszy HorroR wszechczasów no i ta grafika


Gry w 2009 - migiel1212
22.12.2008
07:59
smile
[52]

sneogg [ Centurion ]

mało gram, ale jak coś to:

- Killzone 2
- Halo 3 ODST
- Diablo III (?)

22.12.2008
08:36
[53]

kamil0807 [ Legionista ]

- Mafia II
- Just Cause 2
- Empire Total War
- Anno 1404
- Test Drive 2

22.12.2008
08:38
[54]

Gimli z Mezopotami [ Mistrz Topora ]

Szczeże?

Diablo III reszta dla mnie jest nic nie warta. Szkoda tylko, że są marne szanse by wyszedł w przyszłym roku, no ale cóż Barbażyńcy się nie poddają :P

22.12.2008
08:55
[55]

Fear2 [ Konsul ]

Szczeże?
Nie, proszę.

A tak poza tym - Half-life: Episode Three, Mafia II, Diablo III, Starcraft 2, Alan Wake, Nowy COD, Bioshock 2*. Ale i tak o czymś zapomniałem.

* drugiego Bioshocka robi inne studio, więc uczucia mam nieco mieszane.

22.12.2008
09:42
[56]

Leon86 [ THE WOLRD IS YOUR ]

Mafia II
Ojciec Chrzestny 2
Saints Row 2
Age of Conan
F.E.A.R. 2
Diablo III

22.12.2008
09:48
[57]

Ziom91 [ ohjehr ]

Migiel - Ja mam pełną.... Coś ci się pokićkało :P Dead Space wyszedł kilka dobrych tygodni temu.

22.12.2008
09:56
[58]

jetix200 [ Człowiek ]

Prince of Persia, Borderlands.

22.12.2008
10:00
[59]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Chyba tylko na nowego PESa i FMa.
Bo tez nie planuje wymiany komputera :)

22.12.2008
10:14
[60]

pawloki [ TSW KRK ]

Half-life 2 Episode Three
Diablo 3
Mafia 2

22.12.2008
10:24
[61]

dj4ever [ Senator ]

Prince of Persia
Risen
Bornout: Paradise
No i może ten nowy Gothic.

22.12.2008
10:25
[62]

lisozwiez [ Junior ]

ja gram w pop 08 w polsce jeszce nie wyszla ale ja mam

22.12.2008
10:27
smile
[63]

lisozwiez [ Junior ]

w polsce wyjdzie dopiero w 2009

22.12.2008
10:30
[64]

tankem3 [ sergant Hale ]

Heavy rain
god of war III
killzone 2
bioshock 2
resident evil 5

22.12.2008
10:39
smile
[65]

lisozwiez [ Junior ]

ja mam ruzne prosby do mikolaja i do wydawcow gier
chcialbym zeby wyszla
gra
o nazwie zabójczej a tak normarlnie cal of duty 6 bo piatka dwujka i czwurka sa fajneale jakos misie przejadly

fear nowszego

22.12.2008
10:40
[66]

koosa [ Konsul ]

Killzone 2
Mafia 2
Heavy Rain
Half-life ep.3
Bioshock 2
God of War 3
Street Fighter IV
Uncharted 2
MAG
Resident Evil 5
Alpha Protocol
Tekken 6
FEAR 2
Fuel
CoD 6

22.12.2008
10:42
smile
[67]

lordpilot [ Konsul ]

Absolutne "must have" w 2009:

- Mafia 2
- Dragon Age
- Bioshock 2
- Alan Wake
- Diablo 3 (jeśli wyjdzie w 2009)

Być może kupię też:
- Dawn of War 2
- Alpha Protocol
- dodatek do Halo 3
- FF XIII (jeśli wyjdzie w 2009)

Tradycyjnie też w 2009 roku będę grał w rózne zaległości z poprzednich lat, a także kupie starsze tytuły, w które nie miałem okazji pograć z braku czasu.

22.12.2008
10:54
smile
[68]

Bu Bu [ Pretorianin ]

- Mafia II
- Just Cause 2
- Empire Total War
- The Sims 3
- Test Drive 2
- Street Fighter IV
- Ojciec Chrzestny 2
- Starcraft 2
- Fable II PC
- Guild Wars 2
- Splinter Cell: Convition
- Disciples III
- Gothic 4: Arcania
- Burnout Paradise: The Ultimate Box
- Dragon Age: Początek
- Assassin's Creed 2
- Devil May Cry V

22.12.2008
21:53
[69]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

up

22.12.2008
21:56
[70]

Damixsuzuki [ Pretorianin ]

Resident Evil 5 (xbox360) !!! I Bioshock 2 !!! xD Chyba tyle;] No ii Assassin's Creed 2 . Nom właśnie ;]

22.12.2008
21:56
[71]

Ziom91 [ ohjehr ]

Disciples III, The Sims 3 i Mafia II. I to wszystko. Ale jakby wyszła druga częśc Dead Space też bym nie narzekał.

22.12.2008
22:00
[72]

...NathaN... [ The Godfather ]

Najbardziej na Mafia 2 i CoD 6.

22.12.2008
22:03
[73]

.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]

CoD 6 i GW2, a dalej to już Diablo III ;p

22.12.2008
22:56
smile
[74]

Przemo_888 [ Life with Louie ]

Mafia II
Ojciec Chrzestny II
The Wheelman
Battlefield Heroes
Two Worlds: The Temptation
Just Cause 2
Rig'n'Roll (o ile to w ogóle wyjdzie)
They
Hei$t
This is Vegas
Operation Flashpoint 2
Call of Duty 6(?)
Burnout Paradise: Ultimate Box
Pro Evolution Soccer 2010

Zapewne by się jeszcze coś znalazło, ale to są chyba te na które czekam najbardziej(choć naj naj oczywiście na Mafie II).

22.12.2008
23:23
smile
[75]

punisher93 [ Pretorianin ]

- God of War 3
- Killzone 2
- Prototype
- Grand Theft Auto 4 : The Lost And Damned
- Resident Evil 5
- Mafia 2
- Uncharted 2

22.12.2008
23:28
smile
[76]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

- Rock Band 3
- Rock Band: The Beatles
- Guitar Hero: Metallica
- Guitar Hero V

23.12.2008
00:03
smile
[77]

D3O [ Leutnant ]

- Half Life 2: Episode Three
- Operation Flashpoint 2
- Mafia 2
- StarCraft 2
- Bioshock 2(?)
- Diablo 3 (?)

(?) - nie jestem pewien czy wyjdą w 2009 :)

23.12.2008
00:05
[78]

JanP_ [ MoonWalker ]

Wiedźmin 2, o ile będzie.

23.12.2008
00:16
smile
[79]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Jeszcze nikt nie napisal nic o Black Mesa Project? :] Ep3 swoja droga, ale ta modyfikacja chodzi za mna juz ladnych pare lat ;)

Polecam teaser i trailer z dzialu download :)

Pozniej dlugo nic, az w koncu MechWarrior Living Legends :) Ktoz dzieckiem bedac nie chcial zasiasc za sterami 100 tonowego, uzbrojonego w 3 ciezkie dziala Gauss'a mecha i poszalec troche? :D

23.12.2008
10:34
[80]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

up

23.12.2008
16:44
[81]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

up

23.12.2008
17:22
[82]

Robert542 [ ]

Final Fantasy XIII, Final Fantasy Versus XIII i Yakuza 3 (jeśli wyjdzie).

W dalszej kolejności Resident Evil 5, Wiedźmin i Star Ocean: The Last Hope.

23.12.2008
17:23
[83]

IHATE [ Generaďż˝ ]

moze gta 4 uda mi się skombinować

23.12.2008
22:49
[84]

Zultab [ Konsul ]

Prototype i tylko to :)

23.12.2008
22:57
smile
[85]

-Sk8ter- [ Pretorianin ]

Moje TOP 3:
- Uncharted 2
- Mafia 2
- Heavy Rain

23.12.2008
22:59
[86]

peterkarel [ Pool Shark ]

ja to jak co roku czekam na Duke Nukem Forever :)

23.12.2008
23:05
smile
[87]

Herman_ [ Shogun ]

Mafia II, Starcraft II, Diablo III, H.A.W.X.

23.12.2008
23:05
smile
[88]

-Sk8ter- [ Pretorianin ]

[86] O Duke Nukem Forever zapomniałem :D tylko czekałem na te grę już tyle lat, że na ten 2009 rok nie liczę. Muszą pewnie ją jeszcze "jakiś czas" dopieścić :D

24.12.2008
14:33
[89]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

up

25.12.2008
20:05
[90]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

up

25.12.2008
20:17
[91]

aRnIe17 [ Pretorianin ]

Deus Ex 3
Mafia II

30.12.2008
14:01
[92]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Czekam jescze na Gran Turismo 5

30.12.2008
14:04
smile
[93]

Yo5H [ ziefff ]

Diablo III.

30.12.2008
14:04
[94]

power gracz [ Konsul ]

Assassin's Creed 2 - mam nadzieje,ze wyjdzie w 2009 r.

30.12.2008
22:46
smile
[95]

Szymon__1994 [ Pretorianin ]

Bioshock 2, Alan Wake, Fear 2, Resident Evil 5, This is Vegas

01.01.2009
12:28
[96]

Pizystrat [ Konsul ]

Burnout Paradise, Resident Evil 5, Mafia 2, Aliens:Colonial Marines.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.