GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

można powiedzieć dziewczynie przez gg że sie ją kocha,??

16.12.2008
15:56
[1]

konr23m [ Konsul ]

można powiedzieć dziewczynie przez gg że sie ją kocha,??

czy moge napisac dziewczynie przez gg ze ja kocham???

16.12.2008
15:56
[2]

Ciekawy Fryzjer [ Semper Fidelis ]

Pierwszy raz - nie

16.12.2008
15:57
[3]

VIII [ Konsul ]

To nie miłość, uwierz mi...

16.12.2008
15:57
[4]

konr23m [ Konsul ]

no mi chdzi o pierwszy raz??

16.12.2008
15:57
[5]

Volk [ Legend ]

mozesz ale lepiej osobiscie

16.12.2008
15:59
smile
[6]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Pierwszy raz nigdy. Tak samo jak nigdy nie zostawiaj dziewczyny przez gg, sms.

Wychodzisz na tchórza. Ale jak się nie da inaczej. Może to ta jedyna i kiedyś będziesz się śmiał z tego ;]

A więc... Kokodżambo i do przodu.

16.12.2008
15:59
[7]

szuBZ [ HartigaN ]

- Cześć - 01:00:00
- Kocham Cię - 01:00:05

i dać na niewidoczny...

16.12.2008
16:00
[8]

Lethos [ Cyborg ]

tak jak mówi szuBZ, miałem dokładnie to samo na mysli.

16.12.2008
16:01
[9]

draug_xiii [ Konsul ]

swietnie, a czy mozesz zrobic kupe przez gg/internet ?

odpowiem ci na to pytanie, owszem mozesz co udowodniles tym watkiem, ale mimo wszystko to jednak nie to samo co prawdziwa meska kupa.

16.12.2008
16:02
smile
[10]

_MaZZeo [ Senator ]

tylko przez GG. Napisz jej że ją kochasz, dodaj pare emotek a potem wyślij na NK różę. Będzie zachwycona.

16.12.2008
16:04
[11]

mefsybil [ Relapse ]

Powiedz jej to w miejscu gdzie ją poznałeś, moderatorzy nie usuwają tam takich tematów.

16.12.2008
16:05
[12]

Yo5H [ ziefff ]

nie mow jej tego teraz, bo bedziesz musial kupic jej prezent na swieta, prezent na walentynki i jeszcze zalegly prezent na mikolaja : P

16.12.2008
16:05
smile
[13]

remekra [ Horonrzy ]

Tak, można tylko pamiętaj o odpowiedniej formie czyli mniej więcej

<3<3<3||;*;*;*** K0Fffaaa4MMMm CiiI333 ;*;*;*******||<3<3<3

I jest twoja.

16.12.2008
16:13
[14]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

nie mow jej tego teraz, bo bedziesz musial kupic jej prezent na swieta, prezent na walentynki i jeszcze zalegly prezent na mikolaja : P

to najlepiej w ogóle jej nie mów.

16.12.2008
16:13
smile
[15]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

Nie, to straszne frajerstwo. Inna sprawa jak ze sobą chodzicie i po prostu mowisz to na pozegnanie...

16.12.2008
16:15
smile
[16]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Oczywiście że można ! :)

Pamiętaj żeby także kochać się z nią przez gg. Pomyśl sam jakie zabezpieczenia , a jak obliczysz długość kabli pomiędzy domami to pomyśl jakiego będziesz miał długiego ! A także będziesz mógł się kochać cała noc i dzień nikt tak długo nie może ! :D

16.12.2008
16:21
[17]

jetix200 [ Człowiek ]

Raz wysłałem dziewczynie SMSa, z tekstem "Kocham cię!".;P Potem nie odzywała się do mnie przez pół roku.:/

Można powiedzieć przez GG. Tylko zmień numer tymczasowo lub zrób drugie konto!

16.12.2008
16:23
[18]

Zultab [ Konsul ]

NIe polecam,a jak się zdecydujesz na ten krok to nie pomyl numerów :P

16.12.2008
16:23
smile
[19]

adrem [ Soap Mac Tavish ]

<---[10,11]

16.12.2008
16:24
smile
[20]

C0R73Z [ Centurion ]

Powiesz jej to przez gg i to będzie ostatni raz kiedy coś jej powiesz... W cztery oczy to najlepiej!

POWODZENIAA!

16.12.2008
16:26
smile
[21]

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]

czy moge napisac dziewczynie przez gg ze ja kocham???




Możesz, tylko jaką to będzie miało siłę przekonania ( podejrzewam "milosc L00Fam <33"------------- 13 latka)

Daj jej zdjęcie albo naszą klasę :)

16.12.2008
16:29
smile
[22]

Cremek [ Konsul ]

Powiedziec mozna ale co z tego wyniknie to juz mozesz sam sprawdzic :D...

16.12.2008
16:30
smile
[23]

EwUnIa_kR [ Legend ]

16.12.2008
16:45
[24]

Belert [ Senator ]

pierwszy raz nie !

16.12.2008
16:53
[25]

Jamkonorek [ Jandulka ]


Można powiedzieć przez GG. Tylko zmień numer tymczasowo lub zrób drugie konto!



Taaa ... Wyszło by coś takiego:

<tomasz> ta magda to kurwa jednak jest
<magda> co???
<tomasz> fuck zle okno

16.12.2008
16:56
[26]

.:Jj:. [ Legend ]

Nie.

16.12.2008
16:59
smile
[27]

xxNeroxx11 PL [ Pretorianin ]

W cztery oczy, a nie przez gg...

16.12.2008
17:00
[28]

Deadly.Chancellor [ Konsul ]

Przez GG to wyjdzie jakbyś to dla jajec pisał

16.12.2008
17:03
smile
[29]

Moshimo [ FullMetal ]

Mozna, wiele razy juz tak robilem.

16.12.2008
17:03
[30]

SzymX_09 [ Hrabia von Gun ]

Tia przez gg to najlepszy sposób, żeby się umówić na ' prawdziwą randkę' na podwórku, przy piaskownicy:)

16.12.2008
17:04
[31]

Drixx [ Pretorianin ]

Jak chcesz powiedzieć dziewczynie to zaproś ją na spacer/do restauracji kup kwiatka i powiedz.
Przez gg = you fail (imo)

16.12.2008
17:10
[32]

massca [ ]

spoko, pisz.
potem puść jej linka na gg do czata gdzie będzie pierwszy seks.

16.12.2008
17:23
[33]

W_Z [ Generaďż˝ ]

Właściwe można, ale jest to oznaka tchórzostwa i niedojrzałości. I ja na miejscu tej dziewczyny uznałabym to za żart i Cię wyśmiała, lub po raz kolejny przekonała się o śmiesznej 'nieśmiałości' mężczyzn.

16.12.2008
17:29
[34]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

Spotkaj się z nią czy coś, bo przez gg to sobie możesz...

16.12.2008
17:32
[35]

Biały_695 [ Konsul ]

W_Z ma racje, ona może pomyśleć że sobie żartujesz... Lepiej jej to powiedzieć w cztery oczy, wiem że to trudno,ale trzeba sie przełamać. Późnej możesz żałować..;] Do boju!!

16.12.2008
17:44
smile
[36]

Logan [ Bad Medicine ]

Jasne, generalnie wszystkie rzeczy które będziecie robić pierwszy raz możecie zrobić przez GG.

16.12.2008
17:54
[37]

SzymX_09 [ Hrabia von Gun ]

Jak chcesz powiedzieć dziewczynie to zaproś ją na spacer/do restauracji kup kwiatka i powiedz.
Przez gg = you fail (imo)


W takim wieku? Przecież całą podstawówka by z niego lała!

16.12.2008
18:00
[38]

McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]

Powiedziec zawsze mozna,bez wzgledu na to jak jest to glupie.

16.12.2008
18:01
[39]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Można, ale nie jako pierwszy raz - tylko kolejny. Potwierdzenie tego, co powiedziałeś wcześniej IRL. Inaczej wyjdziesz na strachliwca.

16.12.2008
20:40
smile
[40]

konr23m [ Konsul ]

dzieki wszystkim za podpowiedzi:)

16.12.2008
20:43
[41]

K*a*m*i*l*M [ Pretorianin ]

<3<3|<0CH@/\/\ C|3B|3 $|<@RB3|\||<U ! B0|\|DZ /\/\0J@ |\|2 Z@\/\/$Z3 ! <3

17.12.2008
20:07
[42]

konr23m [ Konsul ]

powiedzialem to w barze i jest spoko:D to dobrze ze nie napisałem

17.12.2008
20:34
[43]

W_Z [ Generaďż˝ ]

To super:)
Dobrze, że nie przez gg, bo teraz przynajmniej macie jakieś wspomnienia ;-)

20.12.2008
21:51
smile
[44]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Stary, bez jejec......
Chciałbyś sułyszeć to przez gg?
Znaczy, zeby ona ci powiedziała takie coś?
I co jej napiszesz wtedy? <przytul>? <buzi>?
Ehh...jasne, że osobiscie;]

15.01.2009
21:11
[45]

Fan Chaos Theory Splinter Cell [ Pretorianin ]

jasne że można nawet sam tak jednej powiedziałem

15.01.2009
21:12
smile
[46]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Wszyscy Cie okłamują. Gdy napiszesz na GG "kocham Cię", to program nie wyśle Twojej wiadomości. Programiści nie udostępnili takiej możliwości!

15.01.2009
21:14
[47]

flikt [ wandalista ]

lepiej przez skajpa, wieksza pewnosc ze uslyszy

15.01.2009
21:16
smile
[48]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

To da się inaczej niż przez gg!?

15.01.2009
21:18
[49]

MistrzGrzegorz [ Generaďż˝ ]

Kurde...mam problema uczuciowego...podoba mi się dziewczyna z mojej klasy(tak wiem:nie rwij dupy z własnej grupy-żelazna zasada)...ale ja do niej chyba cos czuje...no ale tak odrazu powiedzieć jej...to znaczy podejść na korytarzu w szkole i powiedziec: Cześć! Kocham cie!...jakoś sobie tego nie wyobrażam...próbuje ciagle jakoś spotkac się z nia sam na sam...w cztery oczy ale jakoś okazji nie ma...i nie wiem co mi odpowie...boję sie kosza i osmieszenia się...kurde...ona mnie chyba bardzo lubi ale...czy bedze ze mną chodzic...GOLowe dziewczyny pomóżcie...(aha dodaje że mam 17 lat jak coś)

15.01.2009
21:19
smile
[50]

Salado. [ Generaďż˝ ]

- Cześć - 01:00:00
- Kocham Cię - 01:00:05

i dać na niewidoczny...

15.01.2009
23:10
smile
[51]

szpenio [ Konsul ]

Nigdy przez gg, musisz to zrobic w realu i pocałować ją

21.01.2009
23:10
[52]

pompaziom [ Konsul ]

Da się. Mój kolega tak zrobił i teraz znają go wszyscy w szkole :D

21.01.2009
23:11
[53]

Mazio [ Mr Offtopic ]

[51] w co?

21.01.2009
23:14
[54]

dlaczego ja [ Konsul ]

można powiedzieć dziewczynie przez gg że sie ją kocha,??

nie radze

21.01.2009
23:36
smile
[55]

AdixPL [ Konsul ]

Nawet nie próbuj ;] bo to się źle skończy ;]

21.01.2009
23:46
[56]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

[53] W koszyczek.

21.01.2009
23:52
[57]

albz74 [ Legend ]

powiedzialem to w barze i jest spoko:D to dobrze ze nie napisałem


w barze ???? Nie wiesz jak postępować z kobietami a chodzisz do baru ??? To po co Ty tam chodzisz, wypić ?????

21.01.2009
23:55
[58]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

MistrzGrzegorz ---> Hehehe, a to rozumiem jest jakaś magiczna granica którą się przekracza kiedy zaczyna się ze sobą "chodzić"? Skoro ją lubisz to spotykaj się z nią częściej itd. i sprawa sama się rozwiąże.

22.01.2009
00:01
smile
[59]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

moze jeszcze przez skype'a??

22.01.2009
01:00
smile
[60]

AdixPL [ Konsul ]

@MistrzGrzegorz
Wiesz.... może jestem od Ciebie starszy ale kręciłem z jedna dziewczyną, a może dalej coś jest ale to nie o mnie... generalnie ona teraz w marcu kończy 18 lat... wiec zakładając jest w Twoim wieku.. i wiesz co mnie dziwi ? ze któregoś razu jak ja odwiozłem do domu, miałem wrażenie ze cos chce mi powiedzieć... miałem dobre przeczucie, bo kolo 23 dostałem telefon, i mi mówi ze zajebiście na mnie jej zależy itd... mowie jej ze porozmawiamy jak sie zobaczymy (wiadomo takich spraw sie nie załatwia przez telefon), jak powiedziałem tak zrobiłem... gadka szmatka i przeszliśmy do tego tematu... a ona mi mówi żebyśmy trochę poczekali z tym.... pomyślałem sobie z czym? najpierw mi dzwoni i mówi jaki to jestem dla niej ważny, jak bardzo jej na mnie zależy, ze nie muszę od razu dawać odpowiedzi, ze chciała by coś więcej a tu słyszę taki tekst.... i nie rozumiem generalnie jej...

a co do rady dla Ciebie ... nie mów jej, że ja kochasz... z miłością nie jest tak łatwo... spotykajcie się, rozmawiajcie itd... nie tylko w szkole... a znajdzie się odpowiedni moment w którym jej to powiesz ;)

22.01.2009
01:38
[61]

Dizy [ Konsul ]

Nigdy nie mów dziewczynie pierwszy, że ją kochasz, stracisz w jej oczach dużo. To ty masz ją skłonić do tego, aby to ona powiedziała pierwsza.

A tak w ogóle to domyślam, że skoro chcesz jej to powiedzieć przez gg to w ogóle nie jesteście parą i jeśli jej to powiesz za nim zaczniecie chodzić ze sobą i dobrze się czuć w swoim towarzystwie to napewno jej nie zdobędziesz.

22.01.2009
22:39
[62]

AdixPL [ Konsul ]

do autora ;]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8636926&N=1

22.01.2009
22:47
smile
[63]

qweks [ Helix pomatia ]

No cholera poprzednik mnie ubiegł.

22.01.2009
23:00
smile
[64]

AdixPL [ Konsul ]

22.01.2009
23:32
[65]

KiSsSieL [ Pretorianin ]

ja juz przez gg to możesz dać jej par internetowych prezentów ;) wyygladałoby to tak:

Kocham Cię! Nie potarfie bez Ciebię żyć! Kupiłem dla nas dom! <pokazuje dom>, dla naszych dzieci prywatny plac zabaw<pokazuje plac zabaw> no i zebys miala czym jeździć...<wyprowadza Cię na zewnątrz i pokazuje samochód> nowiusienki FIAT 126p z napędem na 2 gąsienice ;***** <całujecie się> ... <on kleka> (imię) Wyjdziesz za mnie? <pokazjuje pierścionek>

Jak się zgodzi to możesz sie czuć nawet zaręczony ;)

23.01.2009
19:02
[66]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Mozna próbować.

ale lepiej w realu.

23.01.2009
19:05
smile
[67]

viesiek [ Legend ]

nikt ci przecież nie zabroni...

23.01.2009
19:20
[68]

konr23m [ Konsul ]

widze ze wygrzebaliście moj wątek sprzed miesiąca:) postąpiłem dobrze xD i już miesiąc jesteśmy razem;] ale jak chcecie to piszcie teraz swoje rozterki xD

24.01.2009
10:35
[69]

lee9 [ Chor��y ]

Moja rozterka jest to ze lepiej bylo truskawka rzucic. Bylibyscie juz 2 miesiace ze soba.

24.01.2009
20:19
smile
[70]

Dizy [ Konsul ]

A ile razy w ciągu tego miesiąca zastosowała push&pull tzn w wolnym tłumaczeniu "dostała humorów"? I jak na nie zareagowałeś? Pewnie powiedziałeś jej, że ją kochasz za każdym razem.

24.01.2009
20:29
smile
[71]

mexx97 [ Pretorianin ]

rob co chcesz ale lepiej w realu...

26.01.2009
11:16
[72]

Mrooczny [ Chor��y ]

jeżeli chcecie być parą pokemonów to tak powodzenia

=>konam<=

26.01.2009
11:19
[73]

Foks!k [ SunShine ]

A nie sądzisz że bardziej wiarygodniej było By powiedzenie jej to prosto w oczy ? I nawet troche romantyczności by było. Ale zrobisz jak będziesz chciał.

21.02.2009
22:38
smile
[74]

pawlak__skc [ Chor��y ]

Lepiej prosto w oczy jej powiedz

21.02.2009
22:43
[75]

F.L.E.R. [ Pretorianin ]

[7] ----->hahahaha spadłem.....


...no i pierwszy raz napisze to co wszyscy nie pisz jej tego przez gg...wydaje mi sie że dziewczyna by wolała żebys jej to powiedział...(chyba) :D

21.02.2009
22:54
smile
[76]

MatteoDA [ Generaďż˝ ]

Widzę, że im większy postęp technologiczny tym głupsze (u niektórych) sposoby na wyrażanie uczuć...
Pamiętaj, że wszystko możesz drogi użytkowniku :)
Pamiętaj również, że wszystko niesie za sobą konsekwencje, a wybór należy tylko do Ciebie.


Kiedyś to się wysyłało gołębia, który doręczał ważny, odręcznie napisany (nie, nie przez gołębia) list.
A teraz? Teraz pokolenie "technolo(aro)gantów" wyraża uczucia za pomocą "gg". Koniec świata :DDD

22.02.2009
16:34
[77]

HR@BIA [ dziad5 ]

mi moja powiedziała rok temu że sie we mnie kocha i nadal jestesmy razem:P nie wirtualnie żeby nie było :D

22.02.2009
17:08
[78]

yasiu [ Legend ]

nalezy mowic ze sie kocha przez gg, oswiadczac sie przez gg, rozliczac sie z urzedem skarbowym przez gg, pracowac przez gg... to takie uniwersalne medium :D

a autor moze zdradzi przyszlym posiadaczom takiego dylematu, jak to w koncu zrobil, ze zadzialalo :)

22.02.2009
17:28
smile
[79]

Fan Chaos Theory Splinter Cell [ Pretorianin ]

rzuć ją truskawką to będziesz z nią do końca zycia hehe

01.03.2009
01:31
[80]

_D_R_A_G_O_N_ [ Jestem Hardcorem ]

Mogłeś napisać "Kocham Cię! i zaraz po tym ;* i <sex> :P"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.