GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 38

14.12.2008
10:40
smile
[1]

Stitch001 [ Witcher ]

Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 38

Poprzedni Sulfur, gdzie:
fallauciliśmy,
przechwalaliśmy się która ma fajniejszą fryzurę oraz lepiej wygląda w bieliźnie, ;)
próbowaliśmy wyswatać Promi,
oraz wiele, wiele innych...

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8375185

P.S.1 Logo zastępcze(?)

P.S.2 No to... Siara i wszystko jasne

14.12.2008
10:55
smile
[2]

beowulff [ Legend ]

Piersi

14.12.2008
11:04
smile
[3]

Pl@ski [ Rastaman ]

Ooo, logo jakieś takie inne... I co to to białe na tym logo?

14.12.2008
11:05
smile
[4]

beowulff [ Legend ]

Wapno :)

14.12.2008
11:08
smile
[5]

Pl@ski [ Rastaman ]

A nie gips?

14.12.2008
11:11
smile
[6]

Stitch001 [ Witcher ]

Starożytni mówili na to: "śniek", "sinieg", albo cos w ten deseń...
Naukowcy jeszcze nie doszli do tego co to było....

P.S.

Również obecnie oglądają (21)
elziss
bjacz
0rland0walkthrough
pesek11
Unikatien
Dzorcz7
nolti18
damianb4411
janosiklc
meganaruto24
Plaski87
xDarhalx
sanczolks
hujekkk
LaRRy9797
figure54
aniazsk
quit2006
DemonArios555
hookie88
Stitcher001

14.12.2008
11:40
smile
[7]

Flyby [ Outsider ]

..ihaaaaaaa haaaa ..wesołego GTA IV na Święta ..życzy Rockstar pecetowcom

..i właściciele konsol xboks

14.12.2008
12:31
smile
[8]

beowulff [ Legend ]

14.12.2008
18:34
smile
[9]

Stranger. [ Spookhouse ]

Flyby --> A właściciele konsol PiEsFri? ;)

Ja tam sobie odpuszczę, może nie tyle z uwagi na wymagania co brak czasu. W kolejce mam jeszcze kilka innych fajnych tytułów z października/listopada. :)

14.12.2008
21:13
smile
[10]

Flyby [ Outsider ]

..japońszczyzna, Stranger, bankrutować będzie ;) ..oni tylko w mangowe klikanki w kółko grają ;) ..a ja do GTA IV do tej pory nie wróciłem i wcale mnie podnieca ..ale o ile pamiętam i poprzednie Gta mnie nie rajcowały ..pojeździć sobie lubiłem, zmieniając samochody i muzyczkę ;)

15.12.2008
18:21
smile
[11]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

<Otwiera drzwi>

Matko... Ale zaduch...

Nikt tu nie wietrzy?

15.12.2008
18:22
smile
[12]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Ja Cie, pierwszy raz w strefie premium

15.12.2008
21:58
[13]

Stranger. [ Spookhouse ]

Flyby --> Hehe, słyszałem właśnie, że w GTA4 są fajne stacje radiowe, wliczając rosyjski rap. Powinno być super. :) Do tej pory przetrzymuję na dysku całą audycję z Radio Espantoso z Vice City. :D

15.12.2008
22:02
smile
[14]

maviozo [ Man with a movie camera ]

i tutaj też GTA 4...

15.12.2008
22:47
smile
[15]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ledwo skończyli Falałcić a już Gieteacą...

Chyba muszę zainwestować w sprzęt grający bo nie wyrobię z Nimi :D

15.12.2008
22:51
[16]

Kravas [ Centurion ]

Ledwo skończyli Falałcić a już Gieteacą...

Niektórzy jescze Fablołcą ...

15.12.2008
22:53
smile
[17]

Stitch001 [ Witcher ]

A inni cofnęli się do Spellforcenia

15.12.2008
22:54
[18]

Kravas [ Centurion ]

A inni cofnęli się do Spellforcenia

Feel the force... :D

15.12.2008
23:03
smile
[19]

Widzący [ Legend ]

GTA nic a nic mnie nie bierze, za to popukałem sobie w Bioshocka, 1920x1200 i full detal to niezła jazda.

16.12.2008
00:07
smile
[20]

Flyby [ Outsider ]

..Stranger, też przechowuję nagrania z Vice City ;) ..tak w GTA IV ten rosyjski rap nawet zabawny jest, tyle że szybko mi się znudził

..Widzący, czy przy takiej rozdzielczości nie bolą oczka? ;)

..ja tam wciąż Falloucę ..ta gra mnie oczarowała ..jest lepsza od Obliviona ..eech żeby jeszcze poprawili grafikę, niektóre niedoróbki, dorobili dodatki to mógłbym grać i grać ..czeka Dead Space, czeka Drakesang i kilka innych gier a ja falloucę ;)

16.12.2008
00:22
smile
[21]

Widzący [ Legend ]

Flyby -> 24" to jest to co każden jeden powinien mieć na składzie, czego zresztą życzę pod choinkę wszystkim graczom.

16.12.2008
00:56
smile
[22]

Flyby [ Outsider ]

..mój monitor ma rozdzielczość "wbudowaną" 1680 x 1050 ale ja używam 1280 x 800 i całkiem mi wystarcza ;)

16.12.2008
11:41
smile
[23]

Pl@ski [ Rastaman ]

Dzień dobry...
Szukam motywacji do pracy, zastałem ją może?

16.12.2008
11:51
smile
[24]

Widzący [ Legend ]

Dzień
Motywacja wyszła na chwilę i wpadła do studzienki, brak motywacji do jej wyciągnięcia, są nawet pomysły czy nie założyć klapy.

16.12.2008
12:00
smile
[25]

Flyby [ Outsider ]

..ale jej tam dobrze, co będzie motywować za frajer - niech pracodawca motywuje

17.12.2008
21:29
smile
[26]

beowulff [ Legend ]

roooooooaaaaaarrrrrrrrrr!

17.12.2008
21:38
smile
[27]

Flyby [ Outsider ]

..beo, może Ty wiesz ..dlaczego nie mogę zwiększyć czcionek pisanych (na bieżąco) w poście?

17.12.2008
21:39
[28]

beowulff [ Legend ]

Moze cos z ciasteczkami?
Umnie dziala ok...

17.12.2008
21:44
[29]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..wiesz te odczytywane w wątkach ( w tym moje ) mogę zwiększać i powiększać dowolnie, według ustawień GOL-a i przeglądarki, a te w poście, pisane na bieżąco są tylko malutkie..

17.12.2008
21:45
[30]

maviozo [ Man with a movie camera ]

To wynika z...kodu strony;)
Może warto to dopisać do któregoś czerwonego wątku?

17.12.2008
21:47
[31]

beowulff [ Legend ]

Aha to tak tez tak mam, malutkie literk, nie zakapowalem ze chodzi o edit boxa :)

17.12.2008
21:50
smile
[32]

Pl@ski [ Rastaman ]

Odejdźcie czasami od peceta, to wam wzrok nie będzie nawalał... ;)

ROTFL, i właściwie kto to mówi?! xD

17.12.2008
21:50
smile
[33]

Flyby [ Outsider ]

..chyba Ciebie dopiszę maviozo do jakiegoś czerwonego wątku bo jak tylko napisaleś ten swój post znowu mogę pisać "normalnie" ..nic tylko sabotage ;) ..i Plaskiego też ;)

17.12.2008
21:52
[34]

S-Q-A-T-E-R (Sqater) [ Pretorianin ]

O c z y w i s c i e

17.12.2008
21:54
smile
[35]

Flyby [ Outsider ]

..uufff ale to wielka ulga ..bo podczas pisania używać lupy nie da rady

..oczywiście maviozo ja żartuję ;) pewnie to moja wina była

18.12.2008
10:32
smile
[36]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Odejdźcie czasami od peceta, to wam wzrok nie będzie nawalał... ;)

Prawdziwe życie mi się znudziło...

Ciągle tylko wóda i wóda. Ileż można?

18.12.2008
10:35
smile
[37]

Łyczek [ Legend ]

Jeckyl budowa cały czas idzie czy przerwa na sezon zimowy ?:)

18.12.2008
10:43
smile
[38]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Budowa na razie stoi. Powiedzmy bo wykończenie w środku idzie powoli cały czas do przodu ;)

Przyjedź to zobaczysz ;) Już mieszkamy a i kanapa dla gości jest :D Wygodna :) Testowałem po pijaństwie :D

18.12.2008
12:36
smile
[39]

Flyby [ Outsider ]

..Jeckyl a śnieg masz?

18.12.2008
12:41
smile
[40]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Mam lód w zamrażarce. Śniegu nigdzie nie widzę. I jakoś dobrze mi z tym ;)

18.12.2008
12:47
[41]

Stranger. [ Spookhouse ]

"..Stranger, też przechowuję nagrania z Vice City ;) ..tak w GTA IV ten rosyjski rap nawet zabawny jest, tyle że szybko mi się znudził"
Całkiem możliwe, że ze mną będzie podobnie. Już w przypadku San Andreas zauważyłem, że czas trwania audycji wzróśł nieproporcjonalnie do rozmiarów gry, przez co już po tygodniu intensywnego grania ratowałem się własnymi empetrójkami. :)

18.12.2008
12:57
smile
[42]

Flyby [ Outsider ]

..niestety, Stranger, niestety ;) ..podobnie z Falloutem 3 jest ..fajne melodyjki, tyle że trzy w kółko i radio wyłączam ..niestety w tym wypadku nie próbowałem jeszcze włączać choćby jakiegoś radia z netu bo z dźwiękiem w Falloucie 3 kiepsko jest i gra nie jest stabilna ..może to poprawią ;)

..lód w lodówce to i ja mam. Jeckyl ..ale Ty podobno mieszkasz na łonie przyrody gdzie takie atrakcje powinny być przymusowe

18.12.2008
15:07
smile
[43]

Flyby [ Outsider ]

..Stranger ..co to za zabawna broń ten "mezmetron"? ..właśnie go zdobyłem w Paradise Fall ..wystrzelałem tam wszystkich jak leci i uwolniłem dzieci

18.12.2008
15:11
[44]

Stranger. [ Spookhouse ]

Mezmetron służy do łapania osób dla Głuszca. Można go wykorzystać do wykonania jednego z pobocznych questów lub dowolnie. Po ogłuszeniu ofiary musisz podbiec, zainicjować rozmowę i założyć kaganiec lub zażądać pokazania ekwipunku. Razem z bronią powinieneś też dostać instrukcję. :)

18.12.2008
15:23
smile
[45]

Flyby [ Outsider ]

..no instrukcja, też zabawna, jest ..była przy zwłokach ..muszę to to wypróbować ..najlepiej na łowcach niewolników ..mam ich jeszcze przy pomniku Lincolna ;)

..a Tennepy Tower w "pozytywny" sposób nie da rady załatwić ..tutaj widać jest miejsce i questy dla osób raczej "złych"

18.12.2008
16:02
[46]

Stitch001 [ Witcher ]

pozytywny to znaczy jaki? aby zombiaki, tfu ;) ghule mogły tam zamieszkać do spółki z "lódziami?"

Da radę, mi się tak udało...

18.12.2008
16:12
smile
[47]

Pl@ski [ Rastaman ]

Ja też tak to rozwiązałem, że ghule sobie z ludźmi zamieszkały... :)

18.12.2008
16:25
smile
[48]

Flyby [ Outsider ]

..doprawdy? ..byliście potem w Tennepy Tower? ..bo ja też sprawiłem że ghule pokojowo tam weszły za zgodą Tennepiego i mieszkańców ;)

..tylko że przy następnej wizycie okazało się że ten porąbany przywódca ghuli wszystkich mieszkańców wymordował

..zastrzeliłem jego i jego pomagiera ..snuje się teraz po Tennepy Tower kilka ghuli ale nie ma sklepów

18.12.2008
16:41
smile
[49]

Stitch001 [ Witcher ]

w sumie to większości należało się wymordowanie... (Achajka sama się nad tym zastanawiała, ale że jest spokojna i nieagresywna, obeszło się bez większych zniszczeń)...

i nie, nie była później w Tenpeny

18.12.2008
16:46
smile
[50]

Flyby [ Outsider ]

..a no właśnie ;) ..gra potrafi zaskakiwać

18.12.2008
16:52
smile
[51]

Pl@ski [ Rastaman ]

Ja byłem - sielanka, poza tym że właściciel Tenpeny jakoś tak sobie spadł ze szczytu wieżowca przez przypadek (z pomocą przywódcy ghuli, jeśli dobrze pamiętam) to sielanka - wszyscy mieli się dobrze i wszystko funkcjonowało jak należy, włącznie ze sklepami...

18.12.2008
17:04
smile
[52]

Flyby [ Outsider ]

..tym bardziej ciekawe, dlaczego tak się dzieje ;) ..przypuszczam że gdybym pogadał wcześniej z autorem owej audycji o ghulach i zabrał klucz od piwnicy (tego tym razem nie zrobiłem) obyłoby się bez masowego morderstwa i może rzeczywiście tylko Tennpeny byłby ofiarą ;) ..bo tym razem rozmawiałem tylko z czterema mieszkańcami, według wskazań questu Tennpeniego

18.12.2008
17:06
smile
[53]

Arxel [ Legend ]

Mój prezent gwiazdkowy właśnie przybył... do domu :D
Nie mogę się wtorku doczekać :-)

18.12.2008
19:50
smile
[54]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Arxel -> A cóż to dostaniesz?

<Skrycie próbuje zmienić temat z falałta na inny>

18.12.2008
19:52
smile
[55]

maviozo [ Man with a movie camera ]

I tak będzie to jakaś gra..

18.12.2008
19:58
smile
[56]

Stitch001 [ Witcher ]

pewnie jest to falałt czy

18.12.2008
19:59
smile
[57]

Stranger. [ Spookhouse ]

Zbroja dla Dogmeata zapewne.

18.12.2008
20:13
smile
[58]

Flyby [ Outsider ]

..nowa kostka z licznikiem

..gdzie jest Król?

18.12.2008
20:28
smile
[59]

beowulff [ Legend ]

fajnie sie to anime buja :D ->

18.12.2008
21:22
[60]

iTemplar [ Legionista ]

Może mi ktoś powiedzieć, gdzie teraz jest opcja sprawdzenia maila (tego z MayClub'u) przez stronę? Bo ręcznie nie mogę się zalogować, bo potrzebne jest hasło, które podawałem przy rejestracji, a ja go nie pamiętam :P

18.12.2008
21:34
[61]

Flyby [ Outsider ]

..popatrz w "Pomoc"

..ale skoro tu jesteś, to jesteś zalogowany

18.12.2008
21:37
[62]

Stranger. [ Spookhouse ]

iTemplar -->

"Soulcatcher [ Level: 96 - end of winter ] https://www.gry-online.pl

wpiszcie ręcznie https://mail.gry-online.pl

to będzie poprawiane"

Chyba tylko tak teraz można. Ja również korzystałem z logowania www, ale w końcu z tego zrezygnowałem. :)

18.12.2008
22:26
smile
[63]

Flyby [ Outsider ]

..Stranger ..jesteś wielki ..ja nawet nie zauważyłem że problem istnieje ;)

..i coś muszą z tym levelowaniem w Fallout 3 zrobić .. w wątku głównym jestem dopiero przy Krypcie 87, nie mam jeszcze zrobionych wszystkich questów pobocznych, nie byłem w wielu miejscowościach na Pustkowiu, figurek mam dopiero 15, a już mam dawno 20 level i sporą ilość niewykorzystanych perków ..niech te levele bardziej rozłożą "w czasie" i podniosą chociaż o 5, bo w momencie osiągnięcia ostatniego levelu traci się sporo frajdy i motywacji..

18.12.2008
23:00
smile
[64]

Stranger. [ Spookhouse ]

Flyby --> Dodatkowo levele będzie można nabyć wraz z jednym z płatnych dodatków. Cwani są. ;)

18.12.2008
23:03
smile
[65]

Arxel [ Legend ]

Ja również korzystałem z logowania www, ale w końcu z tego zrezygnowałem. :)
Żartujesz, prawda? :P Kto w dzisiejszych czasach sprawdza pocztę via www...

18.12.2008
23:04
[66]

Stranger. [ Spookhouse ]

Ja w tej chwili sprawdzam tak 2 z 3 używanych skrzynek. Jedynie GOL-ową przez klienta mailowego w Operze. ;)

18.12.2008
23:06
smile
[67]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Ja sprawdzam.

18.12.2008
23:08
smile
[68]

Arxel [ Legend ]

Ale jaki jest w tym sens? :D
Niepraktyczne to i w ogóle...

18.12.2008
23:10
smile
[69]

Stranger. [ Spookhouse ]

A to oświeć nas, proszę... co jest teraz modne? Sprawdzanie poczty przez komórkę? ;]

18.12.2008
23:10
smile
[70]

Arxel [ Legend ]

Nie wiem jak dokładnie jest modnie aktualnie, ale czyż nie lepiej mieć wszystko w jednym miejscu, jednym kliknięciem? (przejaw lenistwa?)

18.12.2008
23:12
[71]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Za głupi jestem, żeby dobrze skonfigurować obsługę gmaila i onetu jednocześnie w jakimś kliencie. W sumie do gmaila mam notifiera a onet i tak mi do szczęścia specjalnie niepotrzebny. A gmail z poziomu www mi wystarcza w zupełności:)

18.12.2008
23:15
[72]

Arxel [ Legend ]

Za głupi? Rzekłbym bardziej za leniwy, żeby poszukać :D
Sadziłem, że niechęć do wchodzenia na każdą ze stron, logowania się i sprawdzania - to jest lenistwo... :P

18.12.2008
23:18
smile
[73]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Próbowałem raz z thunderbirdem, coś nie szło. Poza tym co do gmaila znowu-notifier (taki plugin do firefoxa) pamięta hasło i wystarczają dwa kliki. Co do onetu mam zakładkę, wpisuję jedno hasło bo login również pamięta. Owszem, jestem leniwy, ale nie do przesady. Jak mówiłem, nie sprawdzam poczty 300 razy dziennie, żeby aż tak przeżywać tych 5 kliknięć;) a to zazwyczaj ludzie do mnie piszą i klikam se reply więc książki adresowe i tak mi nie są potrzebne:)

18.12.2008
23:20
smile
[74]

Arxel [ Legend ]

Dlatego Opera rox! :P

19.12.2008
02:03
smile
[75]

Flyby [ Outsider ]

..może to i lepiej trzymać śmieci w kosmosie zamiast zwalać je sobie na głowę ..będę musiał to rozważyć ;)

..płatne dodatki Stranger nie tyle martwią mnie że płatne ..martwi mnie to że będą musiały przejść przez ręce Cenegi która schrzaniła wydanie Fallouta 3 i to nie w tłumaczeniu ..Po prostu wciąż mam wrażenie jakbym miał "półpirata", tak topornie zachowuje się przy starcie i tak dziwnie traktuje go Windows ..Więc w jakiej formie znowu wypuszczą te dodatki i jak one będą działać? ..Kupił bym wydanie na xboksa, gdyby nie to że i w tym wypadku byłbym pozbawiony dodatków (mój xboks nie jest podłączony pod net)

19.12.2008
08:10
smile
[76]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ha, skończyłem Kings Bounty i nie wiem teraz, za co się zabrać :)
Falaut mnie jakoś nie kręci - przede wszystkim ze względu na limit poziomów doświadczenia. Może Drakensang? Ale słyszałem, że podobne do NWN 2, które w ogóle mi nie podeszło (a i o limicie doświadczenia też coś chyba słyszałem a propos tej gierki).
Może wrócę do EU3? :)

19.12.2008
08:20
smile
[77]

Pl@ski [ Rastaman ]

Plugin do FF + interfejs WWW gMail'a - to wszystko, co mi do szczęścia potrzeba - zero kombinowania z logowaniem, szybko, prosto, efektywnie... :)

19.12.2008
13:10
[78]

Flyby [ Outsider ]

..zainstalowałem Drakesang, Szenk ale, podczytując wrażenia grających, też się boję że będzie mnie przynudzał (NWN 2 z dodatkami na razie odinstalowałem z tych samych powodów) ..a Fallout 3 wciągnął mnie niesamowicie i nie wiem w co będę grał jak skończę go drugi raz..trochę gier czeka (m.in. na xboksa) tyle że nie mam ochoty na nie..

..znaczy Szenk, King Bounty polecasz?

19.12.2008
19:39
smile
[79]

Szenk [ Master of Blaster ]

Flyby ---> Mnie się w King's Bounty grało bardzo przyjemnie. Połączenie prostoty obsługi i zasad ze sporą dawką kombinowania :)
Choć i u niej znaleźć można pewne wady (np. brak mapek podziemi), to jednak zalety przeważają :)
Dzięki temu mogę zaliczyć KB do grona nielicznych gier, które udało mi się skończyć :)

Co do Fallouta - mam zamiar poczekać, może ukaże się jakaś złota/srebrna/platynowa klasyka z wszystkimi dodatkami i paczami :)
Chyba, że nie wydolę, ale na razie jakoś mnie do F3 nie ciągnie.

No i wkurzyłem się na Sacred 2 (który chciałem pociągnąć dalej po KB), bo nie chce mi się zainstalować najnowszy pacz. Panowie z Ascaronu wymyślili sobie jakieś MD5 czy MDS, które sprawdza pliki w grze (jak zwykle, dość długo), żeby na koniec stwierdzić, że pliki były modyfikowane i pacz nie może się zainstalować. Pomóc może reinstalacja gry (co mi się nie uśmiecha). Może pomóc, ale nie musi - sądząc po tym, co wyczytałem na zagramanicznych forach :/

19.12.2008
23:47
[80]

Flyby [ Outsider ]

..ja miałem z tym patchem Sacred 2 podobnie a jak próbowałem drugi raz zainstalować to gra uparcie twierdziła że na dysku C (systemowym) ma za mało miejsca chociaż instalowałem ją na D (jak poprzednio)..I nie dała się przekonać, a ja rozwścieczyłem się okrutnie i prędko do Sacred 2 (próby instalacji) nie wrócę ..Niektórym producentom powinno się przyznawać medale za utrudnianie graczom życia ..Właściwie z chęcią bym grę im zwrócił

21.12.2008
22:29
smile
[81]

Stitch001 [ Witcher ]

nowy rekord padł
ponad 2 dni

21.12.2008
22:43
[82]

50Centt [ Paradise City ]

Siema, co tam ? xD

21.12.2008
23:23
smile
[83]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Stitch001->Widać premium jest zbyt elitarne

21.12.2008
23:26
smile
[84]

Widzący [ Legend ]

Jak plejstejszyn czy, elitarny.

21.12.2008
23:27
smile
[85]

beowulff [ Legend ]

pfffffffff

22.12.2008
10:12
smile
[86]

Flyby [ Outsider ]

..elitarnie mnie wzięło na kichanie ..a monitor już myłem

..poza tym my z beo jesteśmy elitarni xboksowo ..chociaż może beo kupił sobie Soniaka tylko się nie przyznaje?!

22.12.2008
10:13
smile
[87]

beowulff [ Legend ]

yellow

22.12.2008
10:13
[88]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

^^

22.12.2008
16:13
[89]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)

22.12.2008
16:22
smile
[90]

Flyby [ Outsider ]

..Cody przed Świętami to dobry znak ;)

22.12.2008
16:28
[91]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stesknilam sie :)

22.12.2008
16:30
smile
[92]

Flyby [ Outsider ]

..khmm ..jak miło ;) ..my też

22.12.2008
16:41
[93]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To sie ciesze, ze wrocilam :)
Jakos tak zamot byl u mnie wiekszy niz zwykle. I niewysypianie sie bylo zle. Takie źle-złe. A teraz bedzie duuuzo spania. :))

22.12.2008
16:44
smile
[94]

Flyby [ Outsider ]

..przez całe Święta? ..

22.12.2008
21:49
smile
[95]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Aż do Sylwestra pewnie ;)

22.12.2008
22:23
smile
[96]

Flyby [ Outsider ]

..a jak też prześpi?

22.12.2008
22:25
smile
[97]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Kurna chata o tym nie pomyślałem...

Trzeba będzie Jej jakiś budzik zorganizować ]:->

Masz pomysły co to może być?

22.12.2008
22:30
[98]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jeck --> Mozesz do mnie zadzownic na chwile przed XDD

22.12.2008
22:32
smile
[99]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Zadzwonić? Tylko? Eeee słabo :P

22.12.2008
22:37
smile
[100]

Flyby [ Outsider ]

..figlarz z tego Jeckyla..pewnie myślał o budziku z rękami

22.12.2008
22:37
smile
[101]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Tylko rękami?

22.12.2008
23:15
smile
[102]

Flyby [ Outsider ]

..a fe, Jeckyl ;) ..takie budziki bez rąk, chociaż też na baterie, to mimo wszystko nie są budziki

23.12.2008
02:53
[103]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A przysylaj, Jeck XD nie obraze sie XD

23.12.2008
09:25
smile
[104]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Fly -> Dobra wibracja nie jest zła :P Co z tego że bez rąk :)

Cody -> Powiedz tylko kiedy i o której mam Ci sms'a wysłać :)


Edit:
Dziś w firmie mam śledzika więc trzymajcie za mnie kciuki :D

23.12.2008
12:35
smile
[105]

Flyby [ Outsider ]

..co by nie Jeckyl ..można zacząć od śledzika i do domu dopiero na Wigilię wrócić ;)

23.12.2008
13:26
smile
[106]

Pl@ski [ Rastaman ]

...albo i na Sylwestra nawet...

23.12.2008
15:55
smile
[107]

Stranger. [ Spookhouse ]

Chyba już pora :)

23.12.2008
18:29
[108]

Łyczek [ Legend ]

Przypomniał mi się z tym porem beton z KOCa :)

23.12.2008
18:38
[109]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Przy drodze gdzieś stała wesoła choinka
Żywiła się deszczem, nie piła zaś winka
W wiewiórki radośnie rzucała szyszkami
Odziana zaś była w śnieg biały z igłami
Szumiała gdy przyszedł wieczorem ten cioł
Wyciągnął siekierę i w piz.u ją ściął.
Ubrali ją w plastik i papier, i szkło
A mogła urosnąć, tak dobrze jej szło.
I stoi gdzieś w kącie z naszymi chciejstwami
Umiera, i płacze suchymi igłami...

23.12.2008
19:11
smile
[110]

Szenk [ Master of Blaster ]

Grobowy nastrój na święta?
Uwielbiam :D

23.12.2008
19:45
smile
[111]

Flyby [ Outsider ]

..raz gdzieś w lesie stała
smętnawa choinka
garbata i skośna
niczym jakaś chinka
..robale ją żarły
podgryzały mychy
więc chciała okropnie
skończyć żywot lichy..
..i dobry leśniczy
niczym gwiazdka z nieba
przyszedł z wielką piłą
i zrobił co trzeba ;)
..lecz miała choinka
swe po życiu życie
radosne i strojne..
co tam pierniczycie
..wypiję ja pod nią
pośpiewam do rana
ja smutny nie będe
i ona nie sama..

..a tak naprawdę to mam "składak" czyli kij od szczotki z wetkniętymi weń gałązkami jodły ;)

23.12.2008
23:36
[112]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Posrod wierszy, zyczen z rana
biegam sobie zamotana
Nie wiem nawet juz gdzie watek
taki tutaj nieporzadek!
Chyba okop jakis zrobie
tak w prezencie samej sobie.

23.12.2008
23:39
[113]

Morbus [ TIR DRIVER ]

coz za pooeci sie w was budza golasy ;)

23.12.2008
23:44
[114]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja swiadomie i bezczelnie zrzynam od Flyby'a :)

24.12.2008
00:57
smile
[115]

Flyby [ Outsider ]

..dobrze że zrzyna a nie zarzyna ;)

..tutaj, wśród okopów, zawsze był schron (nie mylić z Kryptą) dla poezji, Morbus ..przynajmniej odkąd ja pamiętam ;)

24.12.2008
01:21
[116]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Krypte tez mamy.:)
A wszytsko okopane.

24.12.2008
01:31
smile
[117]

Flyby [ Outsider ]

..i zaminowane ;)

24.12.2008
08:14
smile
[118]

Pl@ski [ Rastaman ]

Ja też mam wierszyk!

Z okazji świąt
chciałem
życzyć wam
Wszystkiego Najlepszego DDW!

Mocna rzecz, prawda?

24.12.2008
11:05
smile
[119]

Flyby [ Outsider ]

..ale Plaski zadymił ;)

24.12.2008
12:08
smile
[120]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Święta, święta
i po świętach.

Zdrówka wszystkim życzę ;)

24.12.2008
12:33
smile
[121]

Flyby [ Outsider ]

..dziękujemy, też życzymy ;) ..już po Świętach?! ..biegnę sprawdzić

24.12.2008
12:36
smile
[122]

Stranger. [ Spookhouse ]

Brzuszek jeszcze nie urósł, czyli raczej dopiero mają nadejść.

24.12.2008
12:45
smile
[123]

Flyby [ Outsider ]

..niby racja Stranger ..właściwie to jadłem dzisiaj tylko dwie bułki ..to pobiegnę po świąteczne gazety ;)

24.12.2008
13:46
smile
[124]

Łyczek [ Legend ]

Mój w sumie też nie urósł a miałem wczoraj wigilię :)

24.12.2008
14:19
smile
[125]

Flyby [ Outsider ]

..wcale się dziwię Łyczek, jakby mi padła konsola (komp) też bym schudł ;)

25.12.2008
18:11
smile
[126]

Łyczek [ Legend ]

Dzisiaj wszystko nadrobiłem Flyby :) Pierogi z kapustą i grzybami pochłonięt przeze mnie :) Mniam <oblizuje się językiem>

25.12.2008
18:36
smile
[127]

Flyby [ Outsider ]

..przypomniałeś mi że też powinienem gorące ostatki wigilijne zjeść ..mam jeszcze barszcz z uszkami, gołąbki z ryżem i grzybami, karpia smażonego ;)

25.12.2008
21:21
[128]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

I po sniadanaiu.
I kolacji.
Jak ja kocham swieta, w koncu cos w lodowce! :)))

25.12.2008
21:29
smile
[129]

Łyczek [ Legend ]

Pewnie jeszcze chciałaś napisać Cody :) Nie w swojej lodówce :)

25.12.2008
21:49
smile
[130]

Flyby [ Outsider ]

..to kwestia Łyczek, na miarę dobrego RPG - jaką lodówkę można traktować jako swoją?

27.12.2008
00:42
[131]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Lodowka moja.
Tylko.
No...prawie :P

27.12.2008
19:17
smile
[132]

Flyby [ Outsider ]

..rzekła Cody:
..Lodówko, tyś moja
dopóki z wnętrza twego
tłum przysmaków woła
..ale, gdy pustką staniesz
(jak to szybko mija)
zatrzaśnij się lodówko
..możesz być niczyja

27.12.2008
20:40
smile
[133]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Cody -> Znaczy się, że co? Tylko drzwiczki Twoje?

Fly, Mazio -> Przez Was (a w zasadzie Waszą twórczość) oplułem laptopa :D DZIĘKI!!

28.12.2008
18:00
smile
[134]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Co Wy takie ciche?

28.12.2008
18:10
[135]

Stitch001 [ Witcher ]

Cicha noc, mroźna noc,
wszystko śpi, a tu Jekil z wrzaskiem wyskakuje

28.12.2008
18:11
smile
[136]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ja nie wrzeszczę :P

Ino głos podnoszę coby wzmocnić wypowiedź :D

28.12.2008
18:14
smile
[137]

Stitch001 [ Witcher ]

Jecki, ty uważaj... By dziś Hajd Ciebie nie odwiedził...

...i bendziem siem dziauo...

...koty cię pogonią... Żona zacznie grać na 2 kompy (równocześnie), lub co gorsza zaczniesz widywać (nie)zidentyfikowane obiekty latające (szczególnie w Twoją stronę)...

A dla wzmocnienia przekazu do Ciebie, wróciłem do Falałta Tszy

28.12.2008
20:46
smile
[138]

Flyby [ Outsider ]

..hy ..hy ..nima siły, tera Hayd z Jeckyla wyjdzie

28.12.2008
20:50
smile
[139]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Hajd'a nie ma :D

Bo nie ma abonamentu :D :P

29.12.2008
16:11
smile
[140]

Flyby [ Outsider ]

..to w ogóle kto ma abonament?

29.12.2008
19:01
smile
[141]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ja mam :) I Sztycz coś tam naklepał za GOL'e :P

29.12.2008
19:03
[142]

Axonn77 [ Konsul ]

Elo! Jam nowy w wątku tym. Chlebem i sola witajcie mnie!

29.12.2008
20:21
smile
[143]

Flyby [ Outsider ]

..chlebem i solą? ..ni ma ..są ciasta (trochę nieświeże ale jadalne) ..solą chodnik trza było wysypać bo sie ślisko zrobiło ;)

..no to bida, Jeckyl ..jeszcze Ddw przez zime zamarznie ;)

29.12.2008
20:21
smile
[144]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A chleb nam mumingi pozjadały...

A no bida Panie, bida. Ale co poradzić i mumingi jeść muszą. Żeby jeszcze tyle nie kruszyły to bym może nawet przestał na nie polować ze stryjem. Całkiem ładne one są ale kruszą. Bardzo kruszą.

29.12.2008
20:37
smile
[145]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ja nie mam abonamentu. A piszę tutaj z przyzwyczajenia :)

PS. Po zniechęceniu Sakredem i skończeniu King's Bounty i długim zastanawianiu się, w co pograć, postanowiłem wrócić do Obliviona okraszonego paroma modami :)

29.12.2008
20:41
smile
[146]

Flyby [ Outsider ]

..kruszą? ..nieładnie kruszyć ..nikt nie zamiata?

..wiesz Szenk że ten Drakensang ładny jest prawie jak Oblivion? ..i dom jest, nawet użyteczny (wyposażać go można) ..i questy robią się coraz ciekawsze ..powoli zaczynam nabierać do niego przekonania

29.12.2008
20:53
[147]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Je po raz nie wiem już, który przeszedłem sobie od nowa Fallouta i Fallota 2. Takie zadośćuczynienie sobie zrobiłem za to, że mi 3 nie pójdzie :/ Fajnie było :)

A zaraz chyba ponownie przejdę sobie BG i BG2 :D

29.12.2008
22:18
smile
[148]

Flyby [ Outsider ]

.."ponownie przejdę" ;) ..mnie by to ze dwa miesiące zabrało - czasu szkoda ;)

30.12.2008
18:01
smile
[149]

Pl@ski [ Rastaman ]

Kur$#, jak ja nie lubię, jak ktoś sobie bezpośrednio i bez cienia obłudy leci ze mną w ch&^%...
Jak tak dalej pójdzie, to będę dziś siedział do 2:00 w nocy w pracy...
Dziękuję za uwagę, musiałem się wyżalić...

30.12.2008
18:17
smile
[150]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Remanent?

30.12.2008
18:28
smile
[151]

Flyby [ Outsider ]

..albo inwentaryzacja czyli noworoczne przyjemności ;)

30.12.2008
19:06
[152]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ha, a ja mam jutro wolne :)
Co prawda musiałem dzisiaj pracować dwa razy wydajniej, żeby zrobić to, co miało być zrobione jutro, ale nie od dzisiaj wiadomo, że ja pracowity jestem, jak nie wiem, co :D

Flyby ---> Do Drakensanga trochę mnie odstręcza limit poziomów doświadczenia (coś jak w ostatnim Falku), liniowość i poruszane często podobieństwo do NWN2, która to gra w ogóle mi nie podeszła.

30.12.2008
19:43
[153]

Flyby [ Outsider ]

..co do tych levelów Szenk, to one jakoś "wolno" idą - mam za sobą cztery rozdziały gry i piąty poziom - przy czym każdy z "bossów - niespodzianek" może mnie "sklepać" razem całą drużyną jeżeli źle ją prowadzę, zwłaszcza w walce ;) ..Tu inne zasady rządzą niż w Falloucie czy NWN
.."liniowości" mimo względnie małych map (one są sprytnie "złożone", czasami za sprytnie ;)) nie wyczuwa się przez zręcznie ułożone questy - tutaj eksploracja terenu siłą rzeczy musi ustąpić przed ich "logiką" ;)
..Jest trudniejsza od NWN i jednak trochę "inna" a czy lepsza? ..tego jeszcze nie wiem

..W CDA jest demo - spróbuj

31.12.2008
00:01
smile
[154]

Pl@ski [ Rastaman ]

Home, sweet fuckin' home...
Aaaagh...

Jeckyl, Flyby -> Sam fakt, że to inwentaryzacja nie jest straszny, ale sposób w jaki to zostało zorganizowane i w jaki zostałem wykorzystany przez pracodawcę woła o pomstę do nieba... :/
Ale nie chce mi się już o tym dzisiaj pisać, padam z nóg, dobranoc...

31.12.2008
09:14
smile
[155]

Pl@ski [ Rastaman ]

Aaagh... Skończyłem ten j$#@$% remanent...
Szkoda tylko, że muszę jeszcze siedzieć w pracy przynajmniej do południa, do Sylwestra w ogóle nie jestem przygotowany (nawet durnych baterii do aparatu nie mam naładowanych), a pasowałoby dotrzeć na miejsce jeszcze przed zmrokiem, zwłaszcza, że nie wiem gdzie to jest... :/
Nie wspomnę już o tym, że padam na pysk i nie wiem, czy do do godziny 0:00 w ogóle wytrzymam...
Chciałem z tego miejsca podziękować ludziom, którzy są odpowiedzialni za zjebanie mi ostatniego dnia w roku...

31.12.2008
13:00
smile
[156]

Pl@ski [ Rastaman ]

Dobra, ja już uciekam i bardzo się śpieszę, więc krótko i na temat:

Udanego sylwestra (nawet jeśli spędzacie go na GOLu ;) i
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :)

31.12.2008
13:09
[157]

promyczek303 [ sunshine ]

Ode mnie również :)
Zdorowia, szczęścia, pomyslności! :*

31.12.2008
14:02
smile
[158]

Flyby [ Outsider ]

..piękne życzenia ..zwłaszcza promyczkowe :* ..wzajemnie życzę udanych pląsów i radosnego picia ..może być odwrotnie ..oczywiście zwyczajowo lepszego Nowego Roku od poprzedniego ;)

01.01.2009
12:32
smile
[159]

Stitch001 [ Witcher ]

Szczęśliwego Nowego Roku, Wszystkim życzę...

hmm ;) ->


Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 38 - Stitch001
01.01.2009
12:42
smile
[160]

Flyby [ Outsider ]

..a dziękujemy ..pojeździł bym, pojeździł ;)

01.01.2009
13:43
[161]

Stranger. [ Spookhouse ]

Happy birthday, stary pryku! :P

01.01.2009
20:07
smile
[162]

Flyby [ Outsider ]

..oj, bo Nowy Rok obrazi się na Ciebie, Stranger

02.01.2009
01:29
smile
[163]

Stitch001 [ Witcher ]

A tam zaś się obrazi, najwyżej na bydgoszcz(?) spadnie radioaktywny deszcz ;)

02.01.2009
02:00
[164]

Stranger. [ Spookhouse ]

To chyba na drugim końcu Polski, tak więc może śmiało spadać. ;]

02.01.2009
02:18
smile
[165]

Flyby [ Outsider ]

..nie wybieram się do Bydgoszczy, do Bielska na wszelki wypadek też nie ..tam podobno sejsmografy zanotowały jakieś wstrząsy z tendencją wzrostową ;)

02.01.2009
02:27
smile
[166]

Stranger. [ Spookhouse ]

Pamiętaj Stitch, chodzi o Bielsk Podlaski. :]

02.01.2009
08:05
smile
[167]

Szenk [ Master of Blaster ]

Jakie laski?

02.01.2009
15:04
smile
[168]

Flyby [ Outsider ]

..laski z Bielska Białej, Szenk ..Stranger trochę się boi że zaczną uciekać jak się ziemia zacznie trząść

04.01.2009
15:25
smile
[169]

Flyby [ Outsider ]

coś takiego? ..aż humor mi zamarzł ..trza w kominku napalić

04.01.2009
15:36
smile
[170]

Pl@ski [ Rastaman ]

Kominek to zuo! Jak palimy u nas w domu w kominku to piec C/O szaleje i dochodzi do wniosku, że jest na tyle ciepło, że dodatkowego ogrzewania nie trzeba... Szkoda tylko, że ciepło jest w 3 pokojach (w tych, które są ogrzewane z kominka), a w pozostałych (w tym u mnie) jest w pizdu zimno... Brrr...

04.01.2009
15:43
smile
[171]

beowulff [ Legend ]

Plaski -> a to juz blad w konstrukcji kominka, trzeba tak zrobic zeby bylo cieplo w calym domu:) zapraszam do siebie obadasz sprawe :D

04.01.2009
15:59
smile
[172]

Pl@ski [ Rastaman ]

Matisf -> Zapewniam Cię, że kominek jest skonstruowany bardzo dobrze, wiem że jakichś specjalistów dobrych do tego zatrudniliśmy, mój ojciec bardzo ambicjonalnie podszedł do budowy kominka i postawił to sobie jako życiowy cel, musiało być perfect... ;) Tyle że ja mam spory dom i stosunkowo słabo ocieplony (to też na pewno robi swoje)... Kominek mam jakieś tam cuda i niewidy (nie znam się na tym :D), tak, że ciepełko z niego idzie rurami też do dwóch pomieszczeń na górze... Pozostałe pomieszczenia... Cóż, z nimi jest problem, bo jest w nich zwyczajnie zimno a C/O sobie nic z tego nie robi (pieprzona automatyka)... Ale inaczej się zrobić nie dało, chyba żeby kominek postawić gdzieś indziej, ale wyobrażasz sobie kominek gdzieś indziej niż w salonie? :P

Patrz, nawet profesjonalny plan Ci w PAINCIE narysowałem... :D


Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 38 - Pl@ski
04.01.2009
16:01
[173]

Kacik [ Konsul ]

Tak se myślę że marzy mi się najnowszy Hitman z niesamowitą grafiką i rozmachem... :(

04.01.2009
16:03
smile
[174]

Flyby [ Outsider ]

..no proszę ..zaraz się zmarznięci zjawili ..beo, kominek (dobrze zrobiony) to urocze zjawisko ..niestety w komplecie do niego potrzebowałbym ..nie, nie .. tym razem nie służącej a "kominkowego" kamerdynera co by dbał o rozpalanie, palenie i tym podobne, nie zapominając abym ja z fotelem stał w miejscu najwygodniejszym i żeby kielich z winem nie był pusty.. wolę ciepło na guzik, chociaż też pozostawia wiele do życzenia (stare piece z wkładami)

..Plaski, nie zaznaczyłeś swojego pokoju oraz domowego sejfu i ukrytych kosztowności..

..aaa, nie, jest Twój pokój ..z jednej strony schody z drugiej ściana boczna? ..To pokój co byłby dobry dla tego kamerdynera od palenia w kominku, podmarzanie dobrze by wpływało na jego obowiązkowość i dyspozycyjność ;)

04.01.2009
17:43
smile
[175]

Szenk [ Master of Blaster ]

Coraz zimniej, nie mam kominka, a jutro do roboty...

Życie to nie je bajka :/

04.01.2009
21:31
smile
[176]

Flyby [ Outsider ]

..mogę tylko współczuć Szenk, przy okazji sobie ;)

04.01.2009
21:56
smile
[177]

beowulff [ Legend ]

W takim projekcie do wszystkich pokoi da sie rozlozyc cieplo, niewielkim kosztem :) wsumie moze 500 zl wyjdzie wiecej do calej roboty przy kominku :)


:)

05.01.2009
00:49
smile
[178]

Flyby [ Outsider ]

..i już mi cieplej, beo ;)

05.01.2009
08:05
smile
[179]

Szenk [ Master of Blaster ]

Jeeeny, jeszcze zimniej, kominka nadal nie ma, a do roboty już dzisiaj :/

Prze....lalane...

05.01.2009
10:08
smile
[180]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

100 lat! Sztyczu :P

05.01.2009
13:11
smile
[181]

Flyby [ Outsider ]

..weź sobie urlop zimowy, Szenk ;) ..za dwa tygodnie mróz powinien zmaleć ;) ..a przez ten czas i kominek zrobisz

.aha Szenk, Kings Legend kupię sobie dopiero w marcu razem z dodatkiem - ten dodatek sporo ma zmienić i usprawnić w grze

07.01.2009
17:06
smile
[182]

Flyby [ Outsider ]

..to ja ..czekam na psa z kulawą nogą

07.01.2009
20:01
smile
[183]

Pl@ski [ Rastaman ]

Pies już nie wróci... Namówiłem go na odrobinkę gumolitu jeszcze... Tak dla utrzymania nastroju... ;)
Ale nie wiedziałem, że on taki słaby jest! Przepraszam Matisf... :(

07.01.2009
21:23
smile
[184]

beowulff [ Legend ]

narazie kustyka... :)

07.01.2009
23:30
smile
[185]

Flyby [ Outsider ]

..a mówią że pies z kulawą nogą tutaj nie zagląda ..a tu proszę ..nawet beo z Plaskim

07.01.2009
23:32
smile
[186]

Łyczek [ Legend ]

Flyby ---> Możesz mi powiedzieć jaki gatunek książek preferujesz ?:) Jakie książki najbardziej Ci zapadły w pamięć ?:) Jeżeli oczywiście możesz to zdradzić ... Uprzedzę Twoje pytanie, pytam z czystej ciekawości.

07.01.2009
23:49
[187]

Flyby [ Outsider ]

..to dopiero pytanie Łyczek, ciekawości nie licząc ;) ..przeczytałem ich ilość ogromną ..wszystkich prawie "klasyków" dostępnych w języku polskim, "naszych" i obcych, wspartych literaturą popularno - naukową, pracami historycznymi z interesujących mnie okresów z dodatkiem reportaży i opisów geograficznych ..ja sobie nie żartuję, mam cały stos zeszytów z notatkami, czasami wręcz streszczeniami ..Do tego można dodać literaturę "rozrywkową", kryminały mniej lub bardziej znanych autorów oraz fantastykę której początki tropiłem nawet u autorów starożytnych..
..A Ty się pytasz o książki "które zapadły mi w pamięć" - odpowiem, za dużo ich było aby wyróżniać nawet autorów nie mówiąc o tytułach.. Te pierwsze z brzegu mojej pamięci niczego by Ci nie dały ..siłą rzeczy nie tworzyłyby "ścieżki" użytecznej dla początkujących czytelników ..to byłaby jeszcze większa strata czasu niż owe "kursy" dla pisarzy ;)

08.01.2009
22:06
smile
[188]

Łyczek [ Legend ]

A pomyśleć, że jeszcze z 2-3 lata temu byłem antyksiążkowym człowiekiem :)

08.01.2009
22:28
smile
[189]

Widzący [ Legend ]

Ło matko! Lecę po kulki z naftaliny!
Mole się zalęgli!

08.01.2009
22:31
smile
[190]

Łyczek [ Legend ]

O cholera Widzący. W naftalinie jest 10 moli węgla i 8 moli wodoru więc będziesz miał jeszcze więcej moli :O Nie rób tego !

08.01.2009
22:34
smile
[191]

Widzący [ Legend ]

Łyczek na litość, dawno nie praktykuję ale wykształcenie chemiczne żem odebrał, o tych molach to coś niecoś pamietam;-)

09.01.2009
00:29
smile
[192]

Flyby [ Outsider ]

..trza Widzącego podszkolić choć coś mi się zdaje że do mola (książkowego) to też mu wiele nie brakuje ..

..tera będą same mole

..czytaj Łyczek ..byle dużo ..każde czytanie ..kryminału czy fantastyki procentuje ..rosnie smak i potrzeby ..z tematu przechodzisz na temat uzupełniający a w międzyczasie budujesz świat własnych informacji i "sprawdzasz go" w życiu ..to szybko leci ;)

..i się opłaca ..nie ulegasz bzdurnym informacjom, pozorom podlanym oszołomstwem, szybko weryfikujesz postawy ludzkie i ich wiedzę rzeczywistą ..analizujesz i widzisz rzeczywistość we właściwych proporcjach ..

09.01.2009
12:49
smile
[193]

promyczek303 [ sunshine ]

Wiatm w tym pieknym nowym roku :*

Mam pytanko - znacie jakies sprawdzone drinki na bazie tequili? :) Ale coś smacznego... sprite, sol, cytryna, syrop z linonki - znane i lubiane :)
Macie jakies inne koncepcje? :)

09.01.2009
13:15
[194]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all *wycharczala znow chora*
Co tam? Znow Was dlugo nie odwiedzalam. Przepraszam :(

09.01.2009
13:21
smile
[195]

Flyby [ Outsider ]

..ulubiony mój bohater literacki, konsul z powieści Malcolma Lowry "Pod wulkanem", spijał się w Meksyku tequilą ..spróbowałem i ja ;) ..mój organizm reaguje na nią dość podobnie jak u konsula, tequila działa jak środek przeczyszczający ;) ..Dlatego niestety nie mogę nic w tym względzie polecić ;)
..poza tym baw się dobrze promyczku :*

..znowu Cody chora?!

09.01.2009
13:24
[196]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tequilli jeszcze nie pilam, hmm. Musze to kiedys nadrobic.

W ogole nie ma ktos z Was starego kompa stacjonarnego na zbyciu? :P zalezy mi tylko zeby odtwarzal filmy :) sama jednostka.

09.01.2009
13:27
smile
[197]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pro ->

Przetestowane i dobre:

Zorro, Tequila Sunrise, Bar Bandit, Spanish Fly, Firebird i Massacre :)



Cody

*Wręcza kartkę z napisem "Get well soon"*

:*

09.01.2009
13:36
smile
[198]

Flyby [ Outsider ]

..czyżby Twoje "maleństwo komputerowe", Cody odmówiło posłuszeństwa? ..przecież odtwarzało filmy..

09.01.2009
13:43
smile
[199]

Pl@ski [ Rastaman ]

Pro -> Drinki z Tequili? Pfff... Co za marnotrawstwo! Jak tequila to tylko w postaci 50'ka+ limonka + sól. ;)

09.01.2009
13:45
smile
[200]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pl@ski -> Kobietki lubią się drinkować :D A że ja mam za sobą kilka imprez "Ja+Żona+Jej koleżanki" to musiałem się nauczyć krakać :D

09.01.2009
13:51
[201]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dzieki, Jeck :)
Flyby --> Malenstwo odtwarza filmy plynnie, ale tylko te slabej jakosci. Poza tym i tak myslalam nad kupnem (zdobyciem:P) jakiegos blaszaka, zebym tam sciagac filmy, bo Malenstwo ma tez niewielki dysk.
Ale poza tym sprawdza sie swietnie i nie oddalabym go za zadne skarby *kocha*

09.01.2009
13:52
[202]

promyczek303 [ sunshine ]

Dzieki Jeck! :)

Cody --> ja tez jestem przeziebiona :) Ale herbatka z miodkiem, scorbolamid i gra gitara! :)

09.01.2009
13:55
[203]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pro --> Ja sobie leze w lozeczku, popijam herbate z batrdzo duza iloscia cytryny i biore rutinoscorbin :P Bede zyc. :)

09.01.2009
14:01
smile
[204]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

X-Cody [ Level: 82 - Zabójca z Liberty City ]

Dzieki, Jeck :)


promyczek303 [ Level: 27 - sunshine ] https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=2449

Dzieki Jeck! :)



*Rumieni się*

09.01.2009
14:03
[205]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Patrzcie, Jeck jest dla nas mily :D

09.01.2009
14:06
smile
[206]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Mój obecny stan jest wynikiem długotrwałego i wyniszczającego mój organizm braku alkoholu we krwi... Nie piję już piąty dzień :(

09.01.2009
14:13
[207]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tzn, ze jak pijesz to jestes niemily? *hmmm* XD

09.01.2009
14:15
[208]

beowulff [ Legend ]

O rany ale mnie ominelo...
:)
Bry
Panie -> :*
Panowie -> :P

09.01.2009
14:15
smile
[209]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Cody -> Jak piję to jestem... hmmm. Dziwny? No chyba coś takiego :D

A jak nie piję to mam wahania emocjoanalne czy jakoś tak :P


Beo -> O tak z języczkiem? A to masz :P Świntuchu :D

09.01.2009
14:16
smile
[210]

Łyczek [ Legend ]

beo ---> Oblizujesz Panów językiem ?:)

09.01.2009
14:18
smile
[211]

beowulff [ Legend ]

Hmmm a co mi tam, zycie na krawedzi...

:PPPPPPPPPPPPPP

09.01.2009
14:20
smile
[212]

Łyczek [ Legend ]

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek :) Tak beo ?:)

09.01.2009
14:25
smile
[213]

beowulff [ Legend ]

yyy nie...
Nie przemoge sie

BLEEEE....

:D

09.01.2009
14:30
smile
[214]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Beo -> "Nie łam się. Przełam się!"

<--- No chodź do tatusia!!

09.01.2009
14:31
smile
[215]

beowulff [ Legend ]

OMG, ale to tylko po piwie, DUUUZYYYM piwie Jeckyl :)

09.01.2009
14:33
smile
[216]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Mam Cię!!

Zrobiłem SS na dowód! Pokarzę Ci go na Pikniku po paru piwkach :D Zobaczymy reakcję :D

09.01.2009
14:44
smile
[217]

beowulff [ Legend ]

Po primo, to musisz byc, a po drugie primo bedzie mi po paru piwach wsjo jedno :D

09.01.2009
14:45
smile
[218]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Obiecujesz?

09.01.2009
15:07
smile
[219]

beowulff [ Legend ]

Przypomnij zebym szminke zwial :D

09.01.2009
15:12
smile
[220]

Flyby [ Outsider ]

..przekabacenie beo ..no, no

09.01.2009
15:34
smile
[221]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Już widzę te plakaty:

"Piknik GOL 2009. Zobacz jak liże się dwóch najebanych facetów!!!"

Got to be involved! :D

09.01.2009
17:25
[222]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

O, slash!! *szykuje aparaty, kamery i notesy*
Nie musicie czekac na Piknik, chlopaki :D

09.01.2009
17:33
[223]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

GOL mi swiruje cos oO

09.01.2009
20:09
smile
[224]

Flyby [ Outsider ]

..raczej Twoja dziwaczna przeglądarka ;)

09.01.2009
20:53
[225]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Moja przegladarka jest swietna i nie mam z nia zadnych problemow XD

09.01.2009
20:54
smile
[226]

Stranger. [ Spookhouse ]

To strony mają z nią problem. *udaje fachowca*

09.01.2009
20:58
[227]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ale to nie moj probem, tylko stron :P
*udaje blondynke*

09.01.2009
21:01
smile
[228]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..z blondynkami wolę nie zaczynać ;)

09.01.2009
21:21
smile
[229]

Stranger. [ Spookhouse ]

To proszę podnieść klawiaturę, zlokalizować ten duży podłużny u dołu, popchnąć go palcem wskazującym (w ostateczności kciukiem) i wszystko się powinno naprawić.

09.01.2009
21:35
[230]

Flyby [ Outsider ]

..jeszcze pół domu wysadzi w powietrze ;)

09.01.2009
21:55
[231]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> Skad wiedziales gdzie trzymam swoj 'end of the world button' ? :[

09.01.2009
22:25
[232]

Flyby [ Outsider ]

..znaczy więcej niż pół domu

09.01.2009
22:29
[233]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pewnie, Flyby. Jak wysadzac to na calego :P

09.01.2009
22:37
smile
[234]

Flyby [ Outsider ]

..możesz masz guzik do tego wulkanu, Cody? -->

..właśnie znajomy z Kanady opowiadał mi jak tam się boją ostatnich amerykańskich wierceń w poszukiwaniu nafty ;)

10.01.2009
11:08
[235]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Niezle! Chcialabym to zobaczyc z bliska, szczerze mowiac. Moze niekoniecznie w trakcie erupcji :P

10.01.2009
11:20
smile
[236]

Pl@ski [ Rastaman ]

*czyta*

Moze niekoniecznie w trakcie erekcji :P

WTF? :O

*czyta ponownie*

Moze niekoniecznie w trakcie erupcji :P

Eeeech...

10.01.2009
11:25
[237]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Widze, ze czytasz tak jak ja, Plaski XD I nadal Cie bola rece? :P

10.01.2009
12:02
smile
[238]

Pl@ski [ Rastaman ]

No właśnie już nie... Może to dlatego?

10.01.2009
12:28
smile
[239]

Flyby [ Outsider ]

..heros ;)

10.01.2009
15:58
[240]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tak sie dzieje jak sie zarzuca swoj instrument, Plaski :P

Ja chce juz wyzdrowiec!! :(

11.01.2009
21:20
smile
[241]

Flyby [ Outsider ]

..i jak, Cody? ..zdrowiejesz? ..bo Plaski to już na pewno instrument zamęczył

12.01.2009
19:13
[242]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Powoli :) oslabiona jestem jeszcze, ale juz nie ma goraczki i jakos w miare kontaktuje. :)

12.01.2009
20:57
smile
[243]

Flyby [ Outsider ]

..nno ;) ..to dobrze

12.01.2009
21:44
[244]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tez tak uwazam :) Jutro jeszcze siedze w domu. Moze ten wstretny katar w koncu pozowli mi sie wyspac. :)

13.01.2009
16:04
smile
[245]

Flyby [ Outsider ]

..popołudnie wyspanych ;) ..jak tam katar?

13.01.2009
22:31
[246]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Lepiej :)
Tzn gorzej...tzn dla mnie lepiej, dla kataru gorzej (na szczescie :D)

13.01.2009
23:56
smile
[247]

Flyby [ Outsider ]

..ktoś musi być stratny ;)

14.01.2009
01:29
smile
[248]

Widzący [ Legend ]

Chyba że dostaniesz bonus w postaci rozwolnienia, wtedy nie ma stratnych.

14.01.2009
11:53
[249]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

... XD
Czesc, Widzacy, co tam u Ciebie? :P

14.01.2009
13:35
smile
[250]

Flyby [ Outsider ]

..a już myślałem że Widzący przymarzł gdzieś na amen w handlowych rozjazdach ;)

14.01.2009
14:40
[251]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To ostatnio nie takie trudne.
Zwlaszcza ostatnio. :) A dzis jest zimno? Ja bede sama wracac...

14.01.2009
17:13
smile
[252]

Flyby [ Outsider ]

..prawie dziewczynka z zapałkami ;)

14.01.2009
18:18
[253]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dobrze, ze 'prawie' robi wielka roznice :P

14.01.2009
19:55
smile
[254]

Flyby [ Outsider ]

..ja myślę Cody ..zwłaszcza że dziewczynek z zapałkami nie brakuje ..z tego Andersena to był stary świntuch ;)

14.01.2009
21:38
[255]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Kto go tam wie, Flyby. I co robił w Tysiac i Jedna Noc :P
a ja sie zbieram, bo jutro na rano do pracy. :)

15.01.2009
21:47
smile
[256]

Flyby [ Outsider ]

..i po pracy ;) ..znakowanie upływającego czasu pracą to strasznie żmudne zajęcie

15.01.2009
22:12
smile
[257]

Widzący [ Legend ]

A Widzący w robocie, jak to człek wolnego zawodu, pracuje tylko tyle ile chce.

15.01.2009
22:44
smile
[258]

Flyby [ Outsider ]

..oczywiście Widzący delikatnie pomija kwestię że musi mu się "chcieć pracować" podwójnie, choćby z racji wielokrotnej odpowiedzialności jaka spoczywa na jego barkach ..sam sobie pracodawcą, prezesem i kadrowym ..sam sobie dozorcą i sprzątaczką ..sam siebie nagradza, gani i wyrzuca z pracy a nigdy tak do końca nie jest pewny czy dobry jest w tych rolach..

15.01.2009
22:54
smile
[259]

Widzący [ Legend ]

Flyby -> jestem świetny, jako pracownik staram sie maksymalnie opierdalać, jako pracodawca jestem strasznym skurwielem i uprawiam uporczywy mobing, jako kadrowy zawsze dbam o całkowite wykorzystanie urlopu w wymiarze zero dni na rok, jako dozorca mam pęk kluczy, kamerę i pilota, jako sprzątaczka od czasu do czasu coś rozmazuję brudną szmatą, Z wynagrodzenia zawsze sobie coś tam potrącam, nagany ustnej udzielam sobie prawie codziennie. Jedynie nie jestem zdolny sam siebie wyrzucić z roboty, ale to juz inna bajka.

15.01.2009
23:02
[260]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Brawo, Widzacy :)
A ja ide spac :)

16.01.2009
00:12
smile
[261]

Pl@ski [ Rastaman ]

Chciałem poinformować, że przeszedłem "One" Metalliki w GH3 na Medium i jestem z tego powodu dumny... :]
I piszę tylko prawą ręką, bo lewej nie czuję (pozdrawiam podświadomość Cody! ;), ale to nic... :P

Aaagh, czuję się taki spełniony muzycznie. Tym optymistycznym akcentem żegnam was - jeszcze tylko obowiązkowe 2 odcinki Scrubs'a i kima... :)
Branoc... ;)

16.01.2009
00:42
smile
[262]

Flyby [ Outsider ]

..rozumiem że Widzący może się czuć spełniony jako swój pracodawca (wyłącznie) ;) ale Plaski spełniony muzycznie po gierce dzięki której boli go ręka to musi być coś jeszcze gorszego..

16.01.2009
13:27
[263]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Moja podswiadomosc dozdrawia, Plaski XD

16.01.2009
18:51
smile
[264]

Flyby [ Outsider ]

..podświadomości to ja raczej bym się bał ..to taki prymitywny móżdżek (systemowy B.I.O.S.) ;) ..nigdy nie wiadomo co mu tam iskrzy ;)

16.01.2009
22:55
[265]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja mojej nie dopuszczam dop glosu, Flyby. Dla wlasnego dobra :P

17.01.2009
00:32
smile
[266]

Flyby [ Outsider ]

..nie chciałabyś Cody być na przykład Bławatską?

..jeszcze ją pamiętają:

17.01.2009
14:49
smile
[267]

Flyby [ Outsider ]

..ech .."uduchowione" panie to taka rzadkość

17.01.2009
16:06
[268]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Prawda? :P
Ide na te zajecia. Musze, naprawde musze...

17.01.2009
18:28
smile
[269]

Flyby [ Outsider ]

..jak mus , to mus ..osobiście trawię tylko te owocowe, z dodatkiem czekolady, bitej piany i bakalii

17.01.2009
19:00
smile
[270]

Pl@ski [ Rastaman ]

Cody, zabieraj to swoje przeziębienie ode mnie! Grr... :/

17.01.2009
19:14
smile
[271]

beowulff [ Legend ]

17.01.2009
19:19
smile
[272]

Flyby [ Outsider ]

..coś Plaskiego złapało? ..może to ta nowa grypa, podobna rewelacyjna

18.01.2009
11:38
smile
[273]

Pl@ski [ Rastaman ]

Not funny... Najlepsze jest to, że rodzinka dziś przyjeżdża i na stok się wybierają, a ja oczywiście nie mogę zrezygnować z takiej okazji i też jadę... :D
Oooj, to się źle skończy... :P

18.01.2009
12:52
smile
[274]

Flyby [ Outsider ]

..dzielny Plaski ..jak zejdzie bez ten stok, ulepimy bałwana na jego cześć ;)

18.01.2009
22:08
[275]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

O, widze ze moj plan sie uda...eee...tzn, oj, Plaski, jestes chory? *udaje szok*

18.01.2009
22:28
smile
[276]

Flyby [ Outsider ]

..reanimują go póki co, Cody ;)

18.01.2009
22:35
smile
[277]

Pl@ski [ Rastaman ]

Żyje... :P Byłem na stoku, wyszalałem się i teraz ledwo żyję... Ale i tak było warto! :)
Uff... 2x Fervex + 2x Scrubs i łóżko - tego mi trzeba... :P
Pozostaje nadzieja, że jednak uda mi się do jutra pozbierać... ;)

18.01.2009
22:56
smile
[278]

Flyby [ Outsider ]

..ale bałwana Ci nie ulepimy Plaski bo się ociepla

18.01.2009
23:02
[279]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dobrze, Palski, wylez to najlepiej :)
A ja ide spac, bo jutro do pracy a dzis w nocy za bardzo sie ekscytowalam BSG. :)

Na razie, ddw :)

18.01.2009
23:21
smile
[280]

Flyby [ Outsider ]

..cylonka ;)

19.01.2009
12:46
smile
[281]

Pl@ski [ Rastaman ]

Flyby -> Z tego co pamiętam, to taki mokry śnieg najlepiej nadaje się do lepienia bałwana, więc do roboty! :P

A tak w ogóle to trzymam się, viva la Fervex, jestem nieco naćpany i oszołomiony tym cholerstwem, ale poza tym czuję się nie najgorzej... ;)

19.01.2009
13:29
[282]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Plaski --> Tak trzymaj :P ja tez po fervexie jestem jak przycpana, ale nie takie zle to uczucie :P
Flyby --> A tam :)

19.01.2009
13:34
smile
[283]

Flyby [ Outsider ]

..jak naćpany to chyba w porządku, nie?

..co do bałwana to życzysz sobie zamiast nosa marchewkę czy buraka?

..jakie a tam, Cody ..porwą Cię w Kosmos i zrobią z Ciebie kometę odwiedzającą Ziemię co 852 lata

19.01.2009
13:54
smile
[284]

Pl@ski [ Rastaman ]

Flyby -> Niezupełnie, bo to nie jest takie fajne, jak się Cody wydaje... :P
I oczywiście, że buraka!

19.01.2009
15:28
[285]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jak to nie, Plaski? Mnie bylo fajnie jak bralam Fervex. Pracowalam wtedy w banku i siedzialam tam po 12h chuchajac na klientow wyziewami z fervexu i czulam sie wlasnie jak lekko nacpana :P zabawnie bylo. Chociaz jak wrocilam do domu to polozylam sie spac jak stalam w sluzbowym ubraniu i spalam chyba 12 godzin :P

19.01.2009
18:42
smile
[286]

Flyby [ Outsider ]

..Plaski raczej odchoruje tą paskudną ustawę likwidującą sprzedaż "dopalaczy"

..skądinąd głupio robią

19.01.2009
20:59
smile
[287]

Pl@ski [ Rastaman ]

Cody -> MJ < Fervex. :P Tyle w temacie... Poza tym po Fervexie w sporej dawce masz lekkie oszołomienie, co nieco przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, na przykład w pracy... ;)

Flyby -> Raczej nie, bo mi to rybka... Nadal nie miałem okazji spróbować żadnego z tych specyfików, a z tego można by wyciągnąć proste wnioski - że mi nie zależy... Może jeszcze zdążę spróbować, a nawet jeśli nie to płakał nie będę... ;)

A co do tego czy głupio robią... Cóż, kwestia dyskusyjna, bo jestem przekonany, że spora część z tego, co tam sprzedają to niezły syf jest, w zasadzie warte zainteresowania jest tylko kilka środków...

19.01.2009
21:57
smile
[288]

Flyby [ Outsider ]

..Plaski ..zawsze lepiej jak sprzedają coś w rodzaju mało szkodliwego "placebo", pośrednio budząc rozczarowanie i wyczerpując ciekawość amatorów narkotycznych używek ..Odbiera to też sporą część klienteli dilerom "mocniejszych" rzeczy.. Takie jest moje zdanie ;)

19.01.2009
22:51
smile
[289]

Pl@ski [ Rastaman ]

Flyby -> To też jest słuszny argument... Ale żeby to nie zadziałało też w drugą stronę, bo to przecież też możliwe...


Ha, załapałem się na beta testy Quake Live'a! :]


Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 38 - Pl@ski
19.01.2009
23:02
[290]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

MJ? Kurka :P

20.01.2009
00:07
smile
[291]

Flyby [ Outsider ]

..cóż Plaski ..ryzyko jest zawsze ..z prezerwatywami też ;)

21.01.2009
00:18
[292]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zeby sie zalapac na bety? :P

21.01.2009
01:35
smile
[293]

Flyby [ Outsider ]

..w wypadku który omawiamy Cody, załapać się (w razie wpadki) nie na bety a na nałóg ;)

21.01.2009
14:58
[294]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No tak, gdyby nalogi mialy bety zycie byloby prostsze :P

21.01.2009
19:27
smile
[295]

Flyby [ Outsider ]

..wieloznaczność słowa "bety", zaczyna mnie niepokoić ;)

22.01.2009
11:02
[296]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zachowam pewne znaczenia dla siebie, Flyby, dla Twojego spokoju :P

22.01.2009
11:46
smile
[297]

Flyby [ Outsider ]

..acha ;)

22.01.2009
13:27
[298]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

I zdrowia psychicznego ;)

22.01.2009
13:39
smile
[299]

Flyby [ Outsider ]

..(notuje że słowo "bety" może wpływać na psychikę)

22.01.2009
13:42
smile
[300]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Słowo może nie Flyby ale już same bety, zwłaszcza te od Cody, owszem mogą.

22.01.2009
14:30
[301]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To zabrzmialo jakbys mial doswiadczenie w tej kwestii, Jeck :D

22.01.2009
19:04
smile
[302]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Powiedzmy, że większość rzeczy z rodzaju bety/baty/boty już przechodziłem :P

22.01.2009
19:36
smile
[303]

Flyby [ Outsider ]

..(notuje: Jeckyl powiedział to bez wewnętrznego lęku - raczej ze spokojną rezygnacją)

22.01.2009
19:38
smile
[304]

Arxel [ Legend ]

Jak tam Jackyl - Scrubsy wszystkie zobaczyłeś już? :D

22.01.2009
19:49
smile
[305]

Flyby [ Outsider ]

..gdzie to Arxel nie zawędrował ;) ..(notuje: ..natomiast objawy niepokoju, dały się zauważyć u Arxela .. przyśpieszone odruchy, trudności ze znalezieniem sobie miejsca)

22.01.2009
19:52
smile
[306]

Arxel [ Legend ]

Błąkam się tu i tam... Straciłem orientację w terenie... Nie wiem co się dzieje, jestem zmęczony...
Oczy mnie bolą...

I nadużywam wielokropka... :P

Od wczorajszej kolacji nic nie jadłem. Dopiero teraz.. ehh...

22.01.2009
19:57
smile
[307]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Od wczorajszej kolacji nic nie jadłem. Dopiero teraz.. ehh...

A co studiujesz?

22.01.2009
20:28
smile
[308]

Flyby [ Outsider ]

.. (notuje: brak apetytu, oznaki wyczerpania)

..Jeckyl umiesz robić: usta-usta?

22.01.2009
20:51
[309]

Arxel [ Legend ]

Informatykę.
Ale to matma mnie tak wykończyła :P

23.01.2009
19:04
smile
[310]

Flyby [ Outsider ]

..miejmy nadzieję że Arxel przeżył ;)

23.01.2009
19:19
smile
[311]

katrin20 [ Kati ]

Bryyy Państwu :))

23.01.2009
19:41
smile
[312]

Flyby [ Outsider ]

..Katrin tutaj?! ..( w panice upycha pod kanapę co większe śmieci , zrzuca resztki Arxela z fotela) ..proszę, proszę :*

..co za słodka niespodziaaanka, Katrin

..cholera piątek ..służąca ma wychodne a Pikuś zlał się w gitarę

23.01.2009
19:50
smile
[313]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Flyby co Ci?

Czyyyyy my ostatnio nie zjedliśmy Pikusia?

23.01.2009
19:52
smile
[314]

Flyby [ Outsider ]

..no to nie wiem co mi się zlało w gitarę

23.01.2009
19:55
smile
[315]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Aż strach pomyśleć...

Pokojówka, Stitch, Pl@ski???

Who could it be?

23.01.2009
19:59
[316]

katrin20 [ Kati ]

Aż boję się pomyśleć co tu robiliście, że wszędzie walają się jakieś resztki ;)

Flyy... a no tutaj, tutaj ;P

23.01.2009
20:06
smile
[317]

Flyby [ Outsider ]

..my tu robimy to co zawsze, Katrin ..prawda Jeckyl? ..grzeczni my som

..chcesz pierogów z serem? ..na pieczarkach, pomidorach, i ..eee.. cebulce?

23.01.2009
20:12
[318]

katrin20 [ Kati ]

Właśnie widzę ;> ktoś się zlał, śmieci pełno... tu jakaś ręka, tam noga... masakra ;)

...te pierogi to specjał dla mnie? :>

23.01.2009
20:14
smile
[319]

Flyby [ Outsider ]

..to z dekoracji ..i kapie z dachu

..nno nie ..akurat jadłem .z zeszłego tygodnia ;)

..zupełnie dobre Katrin

23.01.2009
20:31
[320]

katrin20 [ Kati ]

Flyyy ja kolejny dzień jadę na ciepłej zupie... bleee... i nic poza tym nie jem, bo tak mnie rozwalił bakcyl, że szkoda gadać ;) Dostałam jakiś badziewny lek, po którym wysiadł mi żołądek i cierpię niesamowicie :D

23.01.2009
20:37
smile
[321]

Flyby [ Outsider ]

..pewnie antybiotyk jakiś ..to często się zdarza ..biedna Katrin :*

..(wylewa hmm.. wodę z gitary:)

..już tylko cieeeń
z mej lubej w krąg się snuujee
już tyko cień, wspomnienie
serca żal
gdy ona schniee
okrutny smutek czujeę
..otwieram okno
i tęsknie patrzę w dal

..to na pocieszenie, Katrin

..okno to jednak zamknę bo wieje

23.01.2009
20:55
smile
[322]

katrin20 [ Kati ]

Dziękować Flyy:*
...a okno faktycznie zamknij, bo mnie wydmucha już całkowicie

idę się położyć, bo wsio mnie boli, buziak i miłego wieczoru :)

23.01.2009
21:10
smile
[323]

Flyby [ Outsider ]

..zdrowiej, Katrin :*

25.01.2009
13:35
[324]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

O, Kat :)
Zyjesz? :)

25.01.2009
15:39
smile
[325]

Flyby [ Outsider ]

..przedwczoraj jeszcze żyła

25.01.2009
15:50
[326]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Obawiam sie, ze wszystko sie moglo zmienic do tego czasu. :) Zobaczymy.

25.01.2009
20:17
smile
[327]

Stitch001 [ Witcher ]

EKHEM!
<mówi do mikrofonu>
Proszę o uwagę!
Proszę spokojnie wstać i udać się w stronę najbliższych drzwi...
Pokojówka i Pikuś wskażą najbliższe wyjścia ewakuacyjne... https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8647777&N=1
<odsuwa się od mikrofonu, myśląc że nie będzie go słychać, mówiąc do Flybiego>
Zostało już tylko 5 minut do wybuchu bomby... Mam nadzieję że się nie...
<w DDWp wybucha panika>
...zorientują...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.