
Hubi9 [ Pretorianin ]
gry przeglądarkowe-co wybrać???
Cześć!!! Spotkaliście się pewnie z grami przeglądarkowymi? czy polecicie mi jakąś w miare nie banalną lub nudną? z góry dzięki!
Ashaard [ enjoy the silence ]
The Witcher Versus
Oran00 [ Pretorianin ]
Plemiona. Całkiem fajne, różniące się od innych gierek przeglądarkowych , które polegaja na tym samym.
jasiu2325 [ Junior ]
Najlepiej graj w bo ta gra ci się nie znudzi

Racoon66 [ Junior ]
Bardzo fajna gra:
wciągająca, wystarczy kilka minut dziennie.
Wcielasz się w technika, medyka lub wojaka przemierzającego zrujnowany świat.
do zobaczenia na pustkowiach i oczywiście Powodzenia