GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gry przeglądarkowe-co wybrać???

09.12.2008
21:12
smile
[1]

Hubi9 [ Pretorianin ]

gry przeglądarkowe-co wybrać???

Cześć!!! Spotkaliście się pewnie z grami przeglądarkowymi? czy polecicie mi jakąś w miare nie banalną lub nudną? z góry dzięki!

09.12.2008
21:17
[2]

Ashaard [ enjoy the silence ]

The Witcher Versus

09.12.2008
23:19
[3]

Oran00 [ Pretorianin ]

Plemiona. Całkiem fajne, różniące się od innych gierek przeglądarkowych , które polegaja na tym samym.

20.01.2009
14:01
[4]

jasiu2325 [ Junior ]

Najlepiej graj w bo ta gra ci się nie znudzi

03.05.2009
00:19
smile
[5]

Racoon66 [ Junior ]

Bardzo fajna gra:



wciągająca, wystarczy kilka minut dziennie.
Wcielasz się w technika, medyka lub wojaka przemierzającego zrujnowany świat.

do zobaczenia na pustkowiach i oczywiście Powodzenia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.