GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Half-Life 2D

03.12.2008
17:36
smile
[1]

Bezimienni!!!!!!! [ Legionista ]

Half-Life 2D

Wymagania sprzętowe: 1600MHZ, Mouse, Keyboard.
Codename Gordon bije rekordy popularności...
Jakiś czas temu uraczyliśmy Was wiadomością o tworzeniu zupełnie darmowej przygodówki, Codename Gordon, inspirowanej uniwersum Half-Life. Jak się okazuje wszyscy fani Half-Life są tak spragnieni nowych wrażeń, iż nie mogąc się doczekać 2 części swojego ulubionego tytułu, pogrywają w Codename Gordon. I to jak pogrywają. Od momentu jej udostępnienia poprzez Steam około 3 tygodni temu, została ona pobrana ponad 600000 razy!

03.12.2008
17:47
[2]

HuntERjf [ Krevetka ]

no i ? :D

03.12.2008
18:55
[3]

edward erlic [ Konsul ]

pamiętam raz grałem w hl 2 2d ale nie wiem czy to jest to o czym piszesz podasz linka do gry?

05.01.2009
17:14
[4]

Bezimienni!!!!!!! [ Legionista ]

05.01.2009
17:19
[5]

Darth Father [ Mr. Monster Kill ]

mało waży więc zobaczę:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.