GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nuclear alarm

02.12.2008
01:33
[1]

egilson [ Konsul ]

nuclear alarm

Witam, mam pytanie i prośbę zarazem, czy wiecie może gdzie znajdę sygnał obwieszczający atak atomowy ? Potrzebuje to do inscenizacji - rekonstrukcji. Jeśli ktoś ma taka mp3 będę wdzięczny za link'a.

02.12.2008
01:40
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Watpie by byl to jakis specjalny sygnal wlasnie na okazje atakow atomowych. Czesto podczas cwiczen w miastach slychac zwyczajna syrene alarmowa. Wydaje mi sie ze nie ma "specjalnych" syren na kazda okazje. Moge oczywiscie sie mylic.
Cos w ten desen :


Oczywiscie tutaj mamy zbyt wydluzony sygnal i przefiltrowany, ale jesli innego nie znajdziesz to chyba taki bylby odpowiedni.

02.12.2008
01:42
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Właśnie po co komu alarm nuklearny skoro i tak juz po wszystkim? :P

Wrzuć zwykły alarm bombowy.

02.12.2008
01:52
[4]

egilson [ Konsul ]

mój błąd, źle zadałem pytnie

chodzi o taki sygnał o skażeniu, krótkie powtarzane "zawycia" syreny

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.