egilson [ Konsul ]
nuclear alarm
Witam, mam pytanie i prośbę zarazem, czy wiecie może gdzie znajdę sygnał obwieszczający atak atomowy ? Potrzebuje to do inscenizacji - rekonstrukcji. Jeśli ktoś ma taka mp3 będę wdzięczny za link'a.
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Watpie by byl to jakis specjalny sygnal wlasnie na okazje atakow atomowych. Czesto podczas cwiczen w miastach slychac zwyczajna syrene alarmowa. Wydaje mi sie ze nie ma "specjalnych" syren na kazda okazje. Moge oczywiscie sie mylic.
Cos w ten desen :
Oczywiscie tutaj mamy zbyt wydluzony sygnal i przefiltrowany, ale jesli innego nie znajdziesz to chyba taki bylby odpowiedni.
Loczek [ El Loco Boracho ]
Właśnie po co komu alarm nuklearny skoro i tak juz po wszystkim? :P
Wrzuć zwykły alarm bombowy.
egilson [ Konsul ]
mój błąd, źle zadałem pytnie
chodzi o taki sygnał o skażeniu, krótkie powtarzane "zawycia" syreny