GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z sandisk cruzer 4gb

01.12.2008
18:08
[1]

yasiu [ Legend ]

problem z sandisk cruzer 4gb

kupiliśmy wczoraj takiego dziada... podczas proby instalacji aplikacji u3 wystapil problem - zatrzymanie transferu. pendrive zostal wyjęty z gniazda. od tej pory nie daje się z nim zrobić - ani sformatować, ani otworzyć, nic... dzialamy pod vista pro

co zrobic? oddac na gwarancji czy sam cos moge zdzialac?

01.12.2008
19:26
[2]

yasiu [ Legend ]

up

02.12.2008
06:19
[3]

yasiu [ Legend ]

uporanny

02.12.2008
06:27
[4]

winner [ PGR Maniac ]

spróbuj uzyc programu do formatowania HP USB Disk Storage Format Tool

jesli nie da sie to lepiej napisz na oficjalnym formu Sandiska jaki masz problem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.