GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy mogę podkręcić procesor?

01.12.2008
17:31
smile
[1]

Dorei [ Legionista ]

Czy mogę podkręcić procesor?

Witam. Dokupiłem sobie ostatnio chłodzenie i pastę do procesora złotą, mam pare pytań.
Moja płyta główna:
ASRock 775i945GZ (3 PCI, 1 AGI Express, 1 HDMR, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
Procesor:
DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)

1. Prosiłbym o jakieś rady odnośnie nakładania pasty na procesor.
2. Czy mogę podkręcić procesor na tej płycie głównej, i do ile max ?
3. Jakieś wskazówki odnośnie kręcenia, za pomocą czego, co gdzie i jak?

Pozdrawiam.

01.12.2008
20:28
[2]

Dorei [ Legionista ]

@up

01.12.2008
20:52
smile
[3]

barosz00 [ Pretorianin ]

1. Pastę nałóż jak najbardziej na srodek procka ew. radiatora, uwazaj zeby ci zaden wlos czy inny paproch sie tam nie dostal, uwazaj zeby ci tam ta pasta nie kapnela na krawedz procka, acha i nie preszadz z ta pasta bo co za duzo to nie zdrowo ;) noi docisinij radiator do CPU bo jak nie docisniesz to ta pasta ci za duzo nie pomoze

02.12.2008
00:10
[4]

Dorei [ Legionista ]

Dziękuje, upek, przydałoby się jeszcze pare porad ;]

02.12.2008
00:18
smile
[5]

Ward [ Senator ]

masz najlepszą radę - nie dotykaj chlopie nic w tym temacie bo coś popsujesz
od osiągnięcia wiedzy mastaha w nakładaniu pasty do kręcenia proca droga tak długa , że w tym roku nie dojdziesz ;->
jeśli masz za małą wydajność w grach , to zmień kartę graficzną, do worda i innych aplikacji ten proc starczy w zupełności

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.