GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opłaca się? mp4

01.12.2008
16:12
[1]

mariosprinter [ Konsul ]

Opłaca się? mp4

Opłaca się?

lub

lub

lub

01.12.2008
16:17
[2]

Nerka_Żula [ Pretorianin ]

nawet,nawet ale ja bym radziłpozbierać na coś konkretnego ( zwłąszcza gdy idą święta :])
między innymi cośw styli iPod Touch nie mówie tu o konkretnym modelu ale najlepiej z WiFi xD

01.12.2008
16:19
[3]

Selman [ Wings for Marie ]

kuszące ale jeśli by nie przeszkadzał Ci czas pracy..

też bym poszukał czegoś konkretniejszego, a jak chcesz grać kup sobie gameboya :)

01.12.2008
16:23
[4]

sweep [ Konsul ]

Daj sobie spokój z chińskimi wynalazkami, tylko kup jakąś porządną MP3.

01.12.2008
16:30
smile
[5]

bodzio helikopter [ Konsul ]

Dozbieraj więcej kasy na jakiegoś iRivera/Creative'a/iPoda. Dostaniesz jakość i gwarancję.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.