mariosprinter [ Konsul ]
Opłaca się? mp4
Opłaca się?
lub
lub
lub
Nerka_Żula [ Pretorianin ]
nawet,nawet ale ja bym radziłpozbierać na coś konkretnego ( zwłąszcza gdy idą święta :])
między innymi cośw styli iPod Touch nie mówie tu o konkretnym modelu ale najlepiej z WiFi xD
Selman [ Wings for Marie ]
kuszące ale jeśli by nie przeszkadzał Ci czas pracy..
też bym poszukał czegoś konkretniejszego, a jak chcesz grać kup sobie gameboya :)
sweep [ Konsul ]
Daj sobie spokój z chińskimi wynalazkami, tylko kup jakąś porządną MP3.

bodzio helikopter [ Konsul ]
Dozbieraj więcej kasy na jakiegoś iRivera/Creative'a/iPoda. Dostaniesz jakość i gwarancję.