GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Star Wars: The Force Unleashed [360] pomocy!!

01.12.2008
15:24
[1]

caniks [ Pretorianin ]

Problem z Star Wars: The Force Unleashed [360] pomocy!!

Słuchajcie mam problem mam xboxa 360 elite od 4 dni kopiłem jakieś 3 dni temu sw tfu i doszedłem już do 11 albo 12 misji :) dziś włączam xboxa tak jak zawsze i normalnie wkładam płytkę i gra powinna się włączyć a tu nagle czarny ekran i tak zostało próbowałem z innymi płytkami i wszystko działa tylko te star warsy nie chodzą o co chodzi?

Z góry dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.