GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sala szkoleniowa w Warszawie

01.12.2008
15:01
[1]

roland_ [ Pretorianin ]

Sala szkoleniowa w Warszawie

Witam, potrzebuję pomocy w znalezieniu sali szkoleniowej w Warszawie na najbliższą sobotę. Jestem z Krakowa i mam średnie pojęcie na ten temat. Czy ktoś z Was może wynajmował sale szkoleniowe / konferencyjne w stolicy?

Chodzi mi o pomieszczenie na 4 godziny, dla 30 osób, najlepiej za max 500 zł brutto.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.