GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zrobi mi ktoś dzwonek na telefon Queen ?

01.12.2008
14:54
[1]

Halucyn89 [ Senator ]

Zrobi mi ktoś dzwonek na telefon Queen ?

Bohemian Rapsody od 4.7 (wejście metalowe :D )
Living on my own (refren jak zaczyna śpiewać)
Show Must go on (refren w wykonaniu samego Freddiego)

Proszę żeby ktoś mi zrobił taki dzwonek, jeden z powyższych chociaż.

Dziękuję bardzo z góry i będe wdzięczny :)

01.12.2008
14:56
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Co to za problem ściągnąć choćby takie audacity i wyeksportować mp3 mono tylko fragment i po kablu/bluetooth przesłać na telefon?

[edyta] Wydaje mi się, że COOL EDIT któraś wersja jest free i wystarczy.

[druga edyta] Albo GoldWave (trial wystarczy na te mp3ki) ale musisz ściągnąć również free lame_mp3.dll

01.12.2008
14:58
[3]

Halucyn89 [ Senator ]

A jest inny niż Audacity ?
Jak miałem to coś się psuł i nie dało rady :9

01.12.2008
15:07
smile
[4]

InsicT [ let!s trance ]

Mp3DirectCut, używam, polecam.

01.12.2008
15:14
[5]

@d@m [ ]

Zobacz ktoras z tych stron:


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.