Halucyn89 [ Senator ]
Zrobi mi ktoś dzwonek na telefon Queen ?
Bohemian Rapsody od 4.7 (wejście metalowe :D )
Living on my own (refren jak zaczyna śpiewać)
Show Must go on (refren w wykonaniu samego Freddiego)
Proszę żeby ktoś mi zrobił taki dzwonek, jeden z powyższych chociaż.
Dziękuję bardzo z góry i będe wdzięczny :)
maviozo [ Man with a movie camera ]
Co to za problem ściągnąć choćby takie audacity i wyeksportować mp3 mono tylko fragment i po kablu/bluetooth przesłać na telefon?
[edyta] Wydaje mi się, że COOL EDIT któraś wersja jest free i wystarczy.
[druga edyta] Albo GoldWave (trial wystarczy na te mp3ki) ale musisz ściągnąć również free lame_mp3.dll
Halucyn89 [ Senator ]
A jest inny niż Audacity ?
Jak miałem to coś się psuł i nie dało rady :9

InsicT [ let!s trance ]
Mp3DirectCut, używam, polecam.
@d@m [ ]
Zobacz ktoras z tych stron: