GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wróg

01.12.2008
14:02
smile
[1]

sandrusiaxD [ Legionista ]

wróg

znam taką dziewczynę , która mnie nie cierpi. Próbuje mnie usunąć z jej życia(nie dosłownie). Co mam teraz robic???

01.12.2008
14:03
[2]

yasiu [ Legend ]

usunąć się z jej życia

i może stąd też :)

01.12.2008
14:04
[3]

tygrysek [ behemot ]

dać się

01.12.2008
14:04
[4]

DawHor [ Centurion ]

Zadać cios z półobrotu w głowę... najlepiej sobie.

01.12.2008
14:05
[5]

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]

tu chyba beda lepiej przygotowani na takie pytania

01.12.2008
14:19
smile
[6]

Gromb [ P12 ]

[5]

a później szukaj pocieszenia i psychoterapi na stonie

spoiler start

www.odloty.pl

spoiler stop

01.12.2008
14:22
[7]

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]

Throw the strawberry :P

01.12.2008
14:30
[8]

gacek [ FISHKI dot NET ]

sandrusiaxD >>> Próbuje mnie usunąć z jej życia(nie dosłownie).
Znaczy skasowała cię z listy znajomych na NK ?

01.12.2008
14:31
smile
[9]

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]

< -------------------- [8]

01.12.2008
14:41
[10]

Thermometrr [ Konsul ]

Usuń się z jej życia.

01.12.2008
14:47
[11]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Gacek---> Na fotce, i napisała w kategorii ,,nie lubię'' że jej, to teraz się stara znaleźć na nią ,,lepszy'' sposób

spoiler start

Przykro mi to stwierdzić, ale kobiety na prawdę głupieją(nie wierzyłem)

spoiler stop

01.12.2008
15:04
smile
[12]

Sannonim12 [ Centurion ]

Zamknij pizdę sandra cz. 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.