Babiczka [ Senator ]
Problem z internetem
Mam siec w domu. Na moim kompie wszystko dziala. Na komputerze brata nie mozna wejsc na strony internetowe, ale gg dziala. Restarty systemu nic nie daja jak i karty sieciowej. Wie ktos o co chodzi ? Windowsy XP z SP3
tygrysek [ behemot ]
sprawdź na komputerze brata czy nie ma ustawionego serwera proxy, jeżeli jest to skasuj ustawienia w przeglądarce internetowej