GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z internetem

01.12.2008
13:54
[1]

Babiczka [ Senator ]

Problem z internetem

Mam siec w domu. Na moim kompie wszystko dziala. Na komputerze brata nie mozna wejsc na strony internetowe, ale gg dziala. Restarty systemu nic nie daja jak i karty sieciowej. Wie ktos o co chodzi ? Windowsy XP z SP3

01.12.2008
13:56
[2]

tygrysek [ behemot ]

sprawdź na komputerze brata czy nie ma ustawionego serwera proxy, jeżeli jest to skasuj ustawienia w przeglądarce internetowej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.