GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem:(

01.12.2008
13:50
smile
[1]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

problem:(

witam wczoraj podczas grania np w crysisa pojawily mi sie na ekranie czerwone kwadraty i komputer sie zawiesil czy to moze byc wina tylko i wylacznie karty graficznej czy czegos innego ? dodam ze karta od zakupu czyli od czerwca podkrecilem ja do 770 rdzen 2060 pamiec i od tego czasu pracowala na takich samych taktowaniach wiec dziwne ze dopiero teraz po pol roku jest problem. Prosze o pomoc

01.12.2008
13:52
[2]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Prawdopodobnie się przegrzała...

Musisz wymienić na nową albo próbować reklamować tą. O ile wiem jeśli ją podkręciłeś to po gwarancji...

01.12.2008
13:53
[3]

Send1N/Light/ [ Konsul ]

temperatura po grze nie przekracza 65 stopni ...

01.12.2008
13:54
[4]

tygrysek [ behemot ]

karta graficzna może się spalić nawet i po pół roku. jeśli pojawiają się śmieci na ekranie to potencjalnie uszkodziły się pamięci na karcie graficznej. zwróć na gwarancji ale nie informuj o przetaktowaniu bo to jest podstawą do odrzucenia roszczeń gwarancyjnych

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.