
Send1N/Light/ [ Konsul ]
problem:(
witam wczoraj podczas grania np w crysisa pojawily mi sie na ekranie czerwone kwadraty i komputer sie zawiesil czy to moze byc wina tylko i wylacznie karty graficznej czy czegos innego ? dodam ze karta od zakupu czyli od czerwca podkrecilem ja do 770 rdzen 2060 pamiec i od tego czasu pracowala na takich samych taktowaniach wiec dziwne ze dopiero teraz po pol roku jest problem. Prosze o pomoc
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Prawdopodobnie się przegrzała...
Musisz wymienić na nową albo próbować reklamować tą. O ile wiem jeśli ją podkręciłeś to po gwarancji...
Send1N/Light/ [ Konsul ]
temperatura po grze nie przekracza 65 stopni ...
tygrysek [ behemot ]
karta graficzna może się spalić nawet i po pół roku. jeśli pojawiają się śmieci na ekranie to potencjalnie uszkodziły się pamięci na karcie graficznej. zwróć na gwarancji ale nie informuj o przetaktowaniu bo to jest podstawą do odrzucenia roszczeń gwarancyjnych