Suhoj [ Fochmistrz ]
Jaką grę wybrać: FarCry, COD, Crysis?
Mam problem z wyborem gierki. Kupiłem sobie sprzęciora i jakby chce go przetestować. Najfajniej byłoby kupić wszystkie trzy :), jednak nie chcę aż tyle hajsu wydawać.
Właśnie dlatego problem, którą z tych gier wybrać: FarCry2, COD World at War czy Crysisa?
Zaznaczę, że nie jestem juz teraz jakimś zapaleńcem strzelanek (gram tylko w WoW), jednak nie ma lepszych gier do sprawdzenia sprzęciora no i kiedyś w nie grałem bardzo dużo. FarCry wydaje sie niezły, pamiętam wcześniejszą i była super pod względem graficznym. ponadto jest to najtańsza z gier... I chyba najmniej angażującą hehe...
huba-uba [ Konsul ]
Far Cry 2
Send1N/Light/ [ Konsul ]
ja bym wybral crysisa ale 1 czesc naprawde mi sie tak podobala ze przeszedlem poraz 7 warhead juz zdecydowanie mniej
Vidos [ Legend ]
Jeśli chodzi wyłącznie o sprawdzenie sprzętu, to odradzam kupno którejkolwiek z gier, włączysz, sprawdzisz a następnie gra będzie zbierała kurz na półce.
Z pewnością masz znajomych graczy którzy posiadają wyżej wymienione tytuły więc zalecam pożyczenie gry która ma największe wymagania, pieniądze zostaną w kieszeni a sprzęt zostanie przetestowany.
Suhoj [ Fochmistrz ]
Vidos
Na pewno sie gra nie zakurzy. Przejde na 100%, dawno nie grałem w żadną strzelankę, więc mam ochotę na mała odskocznię od WoW. Ale rada dobra... z tym ze znajomkowie raczej nie grają w strzelanki hehe. Najbliżej mam do Fallout 3, ale ja chcę postrzelac nie przejmując sie rozwojem postaci...
heri peter [ S1braS ]
Far Cry 2
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Najlepie poziom kompa sprawdzisz odpalając Crysisa, aczkolwiek jak bym na twoim miejscu kupił Far Cry 2
CFH [ COWBOY FROM HELL ]
crysis I albo COD WaW - jesli chcesz pograc
do sprawdzenia kompa Far Cry 2 - (wbudowany benchmark)
Vidos [ Legend ]
Możesz również przetestować sprzęt na tej stronie:
Jak bardzo jest wiarygodny, tego nie wiem.
Slasher11 [ Scharfschütze ]
Zdecydowanie CoD -świetny multi
Crysis też może być -fajny single
Far Cry 2 - szczerze nie polecam, grałem i jest monotonne i nudne. Bardzo dużo jeżdzenia i bugów