GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Działa Wam ta stronka?

01.12.2008
13:36
[1]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Działa Wam ta stronka?

Jak w temacie, bo mi Firefox 3 wyświetla się jakiś dziwny komunikat o pętli przekierowań czy coś.

01.12.2008
13:38
smile
[2]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Działa.

FF3

01.12.2008
13:38
[3]

mariosprinter [ Konsul ]

działa

01.12.2008
13:38
[4]

Vidos [ Legend ]

Na FF 2.0.0.18 i IE działa bez zarzutu.

01.12.2008
13:39
[5]

Ashaard [ WOLTER ]

Działa.

Firefox 3.0.4

01.12.2008
13:40
[6]

Rendar [ Srokaty Konik ]

Jest OK w FF 3

01.12.2008
13:42
smile
[7]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

U mnie wyświetla się coś takiego ------>

Ciasteczka oczywiście mam włączone.

Na IE stronka też mi się nie otwiera :(


Działa Wam ta stronka? - Cliffton
01.12.2008
14:09
[8]

Gasto [ Pretorianin ]

Dziala
Opera i IE

01.12.2008
14:23
[9]

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]

działa...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.