Cliffton [ Generaďż˝ ]
Działa Wam ta stronka?
Jak w temacie, bo mi Firefox 3 wyświetla się jakiś dziwny komunikat o pętli przekierowań czy coś.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Działa.
FF3
mariosprinter [ Konsul ]
działa
Vidos [ Legend ]
Na FF 2.0.0.18 i IE działa bez zarzutu.
Ashaard [ WOLTER ]
Działa.
Firefox 3.0.4
Rendar [ Srokaty Konik ]
Jest OK w FF 3

Cliffton [ Generaďż˝ ]
U mnie wyświetla się coś takiego ------>
Ciasteczka oczywiście mam włączone.
Na IE stronka też mi się nie otwiera :(
Gasto [ Pretorianin ]
Dziala
Opera i IE
kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]
działa...