GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pascal - problem w podstawach.

01.12.2008
12:21
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Pascal - problem w podstawach.

Witam. Napisałem poniższy program i choć zarówno ja jak i kompilator nie zauważamy błędu a i tak po uruchomieniu nic sie nie dzieje.

---->

Program ma za zadanie ulozenie piramidy skladajacej sie ze znaku dolara.


Pascal - problem w podstawach.  - Apocaliptiq
01.12.2008
12:25
[2]

tomazzi [ Young Destroyers ]

Nieskończona pętla. Nie zmniejszasz zmiennej 'liczba'.

01.12.2008
12:26
[3]

pablo397 [ sport addicted ]

jesli petla ma odliczac w dol nie powinno byc zamiast 'for...to...do' 'for...downto...do' ?

01.12.2008
12:28
[4]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Pablo +1

Dzieki ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.