GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem przy instalacji windowsa xp. pomoc pilnie potrzebna.

01.12.2008
10:40
smile
[1]

LuCaZ15 [ Piwo Zmienia Świat ]

problem przy instalacji windowsa xp. pomoc pilnie potrzebna.

Więc sprawa wygląda następująco.
Windows padł, kiedy chciałem go przeinstalować, oczywiście wiadomo najpierw formatowanie dysku, ale po włożeniu płyty z Windowsem i rozpoczęciu formatowania dysku pasek stanu stanął na 5% co było dość dziwne, pomyślałem, że zostawię komputer na noc i że może coś ruszy, choć byłem sceptycznie do tego nastawiony i miałem rację. Zresetowałem więc komputer aby powtórzyć proces instalacji, ale teraz płyta z Windowsem w ogóle się nie chce bootować i wyskakuje błąd, że nie można uruchomić instalacji. Cóż mam począć? Zaznaczam od razu, że płyta z Windowsem uruchamia się bez problemu na innych komputerach.

01.12.2008
10:45
smile
[2]

Cartman___ [ Konsul ]

Moze dysk walniety ? Moze Ramy walniete ? Dysk ci nie chrupie dosc mocno ? Otworz kompa i posluchaj jak sie zachowuje.

Jak masz 2 kosci ramu to wyjmij jedna i sprawdz czy pojdzie .

Pokombinuj

01.12.2008
10:46
[3]

LuCaZ15 [ Piwo Zmienia Świat ]

nie dodałem, Windows padł na laptopie. a wszystko chodzi normalnie, bynajmniej nie slychac żadnych zgrzytów i w ogóle.

01.12.2008
10:50
[4]

Cartman___ [ Konsul ]

to moze przegraj plytke z windowsem i zczaj ? napedy raczej sa cienkie w lapach wiec moze sobie nie radzi z odczytem


01.12.2008
11:01
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Nie słychać minimalnych odgłosów równomiernych podczas działania dysku? Powtarzających się w kółko "cyk, cyk, cyk, cyk, cyk"?

Zrób sobie pendrive'a bootowalnego. Jeżeli masz flopa, to wystarczy Ci to. Ściągnij HDD Redenerator i sprawdź dysk.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.