Cartman___ [ Konsul ]
Ciagle bledy w Windows E-Mail
Ciagle jak odbieram poczte mam takie bledy , niby wiadomosci pobiera , ale zawsze na koniec takie bledy sypie. Cos trzeba dodatkowo ustawic ?