GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ciagle bledy w Windows E-Mail

01.12.2008
09:38
[1]

Cartman___ [ Konsul ]

Ciagle bledy w Windows E-Mail

Ciagle jak odbieram poczte mam takie bledy , niby wiadomosci pobiera , ale zawsze na koniec takie bledy sypie. Cos trzeba dodatkowo ustawic ?


Ciagle bledy w Windows E-Mail - Cartman___
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.