GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4842357

01.12.2008
09:27
smile
[1]

DQY [ Junior ]

http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4842357

Nie mogę się oprzeć wrażeniu że ta gra jest świetnie zoptymalizowana...
Grałem w demo i co ciekawe na moim Sempron 2600+ 1,9 1,2 ram DDR i Radeon X800GTO gra chodzi na full detalach ale oczywiście na Pixel Shader 2.0 ale i tak wygląda świetnie.
A i 1024x7xx przycinki tylko jak jest naprawdę dużo dymu//

01.12.2008
09:31
[2]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]

Naciskasz "Odpowiedz w tym Wątku" a nie "Nowy Wątek".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.