
DQY [ Junior ]
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4842357
Nie mogę się oprzeć wrażeniu że ta gra jest świetnie zoptymalizowana...
Grałem w demo i co ciekawe na moim Sempron 2600+ 1,9 1,2 ram DDR i Radeon X800GTO gra chodzi na full detalach ale oczywiście na Pixel Shader 2.0 ale i tak wygląda świetnie.
A i 1024x7xx przycinki tylko jak jest naprawdę dużo dymu//
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Naciskasz "Odpowiedz w tym Wątku" a nie "Nowy Wątek".