blee_991 [ Generaďż˝ ]
Sterowników brak??
Witam
Mam pewien problem, a mianowicie, po formacie komputera nie chcą mi chodzić gry (odpalają się ale strasznie się zacinają, 'mulą'), a przed formatem normalnie wszystko mi śmigało. Wydaje mi się, że wszystkie sterowniki zainstalowałem.
Wiecie może w czym jest problem?
mirencjum [ operator kursora ]
Jeżeli w menadżer urządzeń są żółte znaki, to znaczy, że czegoś brakuje i coś nie pasuje.
Po instalacji sterowników zaleca się zainstalowanie najnowszej wersji directx. Proszę postępować według podanej w linku instrukcji:
Rezor [ broken_thoughts ]
Przyczyn może być dużo.
Najpierw wypadało by sprawdzić czy jakiś proces w menadżerze zadań nie zamula Ci tego kompa. Jesli tam jest wszystko ok, to trzeba sie zainteresować sterownikami karty graficznej.
Podaj jaki masz model.
blee_991 [ Generaďż˝ ]
Rezor:
chyba nic nie zamula, mam: NVIDIA GeForce 7300 GS
Rezor [ broken_thoughts ]
Próbowałeś ściagać stery ze strony nvidii?
Tutaj masz linka do sterowników pasujących do Twojej karty:
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Jakiego masz DX'a?
blee_991 [ Generaďż˝ ]
Jecykl:
DirectX 9.25.1476 Redistributable
a może problem jest sp do xp?