GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowników brak??

01.12.2008
07:22
[1]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

Sterowników brak??

Witam
Mam pewien problem, a mianowicie, po formacie komputera nie chcą mi chodzić gry (odpalają się ale strasznie się zacinają, 'mulą'), a przed formatem normalnie wszystko mi śmigało. Wydaje mi się, że wszystkie sterowniki zainstalowałem.
Wiecie może w czym jest problem?

01.12.2008
07:38
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Jeżeli w menadżer urządzeń są żółte znaki, to znaczy, że czegoś brakuje i coś nie pasuje.

Po instalacji sterowników zaleca się zainstalowanie najnowszej wersji directx. Proszę postępować według podanej w linku instrukcji:

01.12.2008
08:51
[3]

Rezor [ broken_thoughts ]

Przyczyn może być dużo.
Najpierw wypadało by sprawdzić czy jakiś proces w menadżerze zadań nie zamula Ci tego kompa. Jesli tam jest wszystko ok, to trzeba sie zainteresować sterownikami karty graficznej.
Podaj jaki masz model.

01.12.2008
09:01
[4]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

Rezor:

chyba nic nie zamula, mam: NVIDIA GeForce 7300 GS

01.12.2008
09:26
[5]

Rezor [ broken_thoughts ]

Próbowałeś ściagać stery ze strony nvidii?

Tutaj masz linka do sterowników pasujących do Twojej karty:

01.12.2008
10:13
[6]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Jakiego masz DX'a?

01.12.2008
15:04
[7]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

Jecykl:

DirectX 9.25.1476 Redistributable



a może problem jest sp do xp?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.