GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chcesz sie nauczyc jezyka ? sprawdz livemocha

01.12.2008
01:55
[1]

Lutz [ Senator ]

Chcesz sie nauczyc jezyka ? sprawdz livemocha



Pisze posta, bo jakies dwa tygodnie temu, moja bardzo niesmiala i niechetna do nauki jezyka dziewczyna, zaczela korzystac z tej stronki. To dosc nietypowy twor, nalezacy do tzw. kategorii web2.0, ktory jak widze jako jeden z nielicznych ma sens i nie jest jakims glupim portalem spolecznosciowym (mimo ze jest portalem spolecznosciowym ;)).

Rejestrujemy sie, zyskujemy dostep do cwiczen, a takze ogromnej ilosci ludzi uczacych sie jezyka tak jak i my, zawartosc jest podzielona stopniem trudnosci. Wykonujac cwiczenia automatycznie zgadzamy sie na to, zeby inni nas weryfikowali, przygladali sie i komentowali.

Mialem niesamowity ubaw jak w ciagu pierwszego dnia moja dziewczyna przerazona wpadla do pokoju, i ze strachem w oczach oznajmila mi "ja tam sie nagrywalam po angielsku a oni mnie wszyscy slyszeli !!!".

Sama idea moim zdaniem jest duzo bardziej mobilizujaca niz samodzielne uczenie sie w domu, zyskujemy mozliwosc porozmawiania z ludzmi z calego swiata, oczywiscie nie obedzie sie bez standardowych postaci "internetowych wyrywaczy", jak na razie 100% wszystkich zagajajacych turkow i hindusow w piatym zdaniu wspominala jak bardzo chcieliby miec dziewczyne z polski. Wiec nalezy wziac to pod uwage ;) Da sie jednak pogadac rowniez z normalnymi ludzmi o normalnych rzeczach i, mimo ze nie jest to na pewno to, co moze dac nauka w platnym studium/szkole czymkolwiek, to z pewnoscia pozwoli na lepszy kontakt z jezykiem a niektorym da mozliwosc przelamania pierwszych lodow, w kontaktach z obcokrajowcami.

01.12.2008
04:35
smile
[2]

sheld0n [ Sleeper Cylon ]

Jako kogos kto studiuje nauczanie angielskiego, bardzo mnie zainteresowales. Dzieki za link!

01.12.2008
08:23
[3]

Suhoj [ Fochmistrz ]

No utrafiłeś, bo żona w angielskim chce się podszkolić! sprawdzę w domu...

01.12.2008
11:45
[4]

Lutz [ Senator ]

upne troche, moze ktos sie zalapie :P

01.12.2008
12:06
[5]

Łysack [ Przyjaciel ]

chętnie skorzystam, dzięki wielkie :D

01.12.2008
12:10
smile
[6]

sebu9 [ Konsul ]

ciekawa stronka

01.12.2008
23:42
[7]

pizol87 [ Pretorianin ]

juz zarejestrowany zobaczymy czy czegos sie naucze ;d;d

01.12.2008
23:57
[8]

Cartman___ [ Konsul ]

Az sie zarejestruje . Powyrywam dupy z innego kraju :D

02.12.2008
00:48
[9]

Lutz [ Senator ]

Ale zeby to zrobic pewnie bedziesz musial jezyka sie nauczyc, nie ma to jak dobra mobilizacja.
Swoja droga maja tam bardzo fajny system achivementow.

02.12.2008
00:52
[10]

Volk [ Legend ]

Zainteresuje sie jutro bo zaciekawiles mnieta strona.

02.12.2008
01:11
[11]

tosiek2142 [ KHsolo<3 ]

buehehe ale miazga. Dziewczyny są bardzo miłe. Przynajmniej te z Portugali :D Pogadałem dzisiaj z dwiema po angielsku. A najlepsze jest to że się przez ten czas uczyłem języka.
LUL

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.