
serek [dj] [ Konsul ]
Znaczek Euro
Mam może dziwne pytanie... ale jak "zrobić" znaczek waluty euro z klawiatury... znaczek jest pod nr. 5 i nie wiem co nacisnąć, żeby zadziałało...
Pomóżcie.

gregol [ Junior ]
że tak powiem było
ale odpowiedzi nie pamiętam ;)
co gorsza nie pamiętam aby ktoś jej udzielił..
może tym razem!

maviozo [ Man with a movie camera ]
€ alt+u przynajmniej u mnie
palpe [ Konsul ]
alt+u

serek [dj] [ Konsul ]
Okej, dzięki, działa alt + u
gregol [ Junior ]
ale alt+u to nie problem!
problemem jest to euro pod klawiszem "5" :P

mateuszek15 (2) [ Konsul ]
€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
Ale super. Popiszę się przed kolegami na infie
AMDD [ on-line ]
a kto wstawi tutaj vip z naszej-klasy albo hawajski domek??

palpe [ Konsul ]
prosz... Ѵiק
l3miq [ Konsul ]
A spróbujcie trzymać alt i nacisnąć 5 razy 5 na tej bocznej klawiaturze num. To jest dopiero czad. ♥♥

C0R73Z [ Centurion ]
No równie dobrze można sobie takowy napis skopiować...

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
[6] Problem? Ja poszedlem za sugestia autora tematu. I prosze! Sprawdzcie i Wy!

mateuszek15 (2) [ Konsul ]
u mnie się tego 5 razy 5 nie da :-(

C0R73Z [ Centurion ]
[12] Dobre :):)

palpe [ Konsul ]
•♦☻♥♣♣

beowulff [ Legend ]
Sir kleks
<-
Łysack [ Przyjaciel ]
€€€€ - rzeczywiście działa :D
a jak zrobić R w kółeczku? :D albo C w kółeczku?
-imperator- [ ! ]
Alt+0159 i Alt+0153 na klawiaturze numerycznej... jesli dobrze pamietam :)

SaTaNa [ Pretorianin ]
Ja umne krzyzyki...
††††††††††††††††††††††††††††

Sethan [ Mapex VX Fusion ]
wow™
Hakim [ Generaďż˝ ]
(R) - Alt + 0174
(C) - Alt + 0169
ps. dowonly znak i jak go wstukać na klawiaturze to można sprawdzić w Start -> Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Tablica znaków.

palpe [ Konsul ]
™
doctore16 [ Ignacjusz ]
a ja umiem pisac po chinsku :D, czy co kolwiek to jest. ale patent, pierwszy raz o tym slysze 洃塃諍

Silvestris [ Pretorianin ]
€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
Yeah
Veriqs [ RASENGAN ]
O.o
Łysack [ Przyjaciel ]
®©
no niby racja, ale mi kiedyś wyskakiwało po naciśnięciu jakiejś kombinacji klawiszy - jak mi się omsknął palec z jakiegoś klawisza to potrafiły mi te znaczki wyskoczyć, a na pewno nie wpisywałem cyferek z przytrzymanym altem :D