GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znaczek Euro

30.11.2008
23:38
smile
[1]

serek [dj] [ Konsul ]

Znaczek Euro

Mam może dziwne pytanie... ale jak "zrobić" znaczek waluty euro z klawiatury... znaczek jest pod nr. 5 i nie wiem co nacisnąć, żeby zadziałało...


Pomóżcie.

30.11.2008
23:40
smile
[2]

gregol [ Junior ]

że tak powiem było

ale odpowiedzi nie pamiętam ;)
co gorsza nie pamiętam aby ktoś jej udzielił..

może tym razem!

30.11.2008
23:40
smile
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

€ alt+u przynajmniej u mnie

30.11.2008
23:41
[4]

palpe [ Konsul ]

alt+u

30.11.2008
23:43
smile
[5]

serek [dj] [ Konsul ]

Okej, dzięki, działa alt + u

30.11.2008
23:45
[6]

gregol [ Junior ]

ale alt+u to nie problem!
problemem jest to euro pod klawiszem "5" :P

30.11.2008
23:55
smile
[7]

mateuszek15 (2) [ Konsul ]

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

Ale super. Popiszę się przed kolegami na infie

30.11.2008
23:57
[8]

AMDD [ on-line ]

a kto wstawi tutaj vip z naszej-klasy albo hawajski domek??

30.11.2008
23:58
smile
[9]

palpe [ Konsul ]

prosz... Ѵiק

30.11.2008
23:58
[10]

l3miq [ Konsul ]

A spróbujcie trzymać alt i nacisnąć 5 razy 5 na tej bocznej klawiaturze num. To jest dopiero czad. ♥♥

30.11.2008
23:59
smile
[11]

C0R73Z [ Centurion ]

No równie dobrze można sobie takowy napis skopiować...

01.12.2008
00:02
smile
[12]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

[6] Problem? Ja poszedlem za sugestia autora tematu. I prosze! Sprawdzcie i Wy!


Znaczek Euro - Sir klesk
01.12.2008
00:03
smile
[13]

mateuszek15 (2) [ Konsul ]

u mnie się tego 5 razy 5 nie da :-(

01.12.2008
00:04
smile
[14]

C0R73Z [ Centurion ]

[12] Dobre :):)

01.12.2008
00:04
smile
[15]

palpe [ Konsul ]

•♦☻♥♣♣

01.12.2008
00:09
smile
[16]

beowulff [ Legend ]

Sir kleks
<-

01.12.2008
00:16
[17]

Łysack [ Przyjaciel ]

€€€€ - rzeczywiście działa :D

a jak zrobić R w kółeczku? :D albo C w kółeczku?

01.12.2008
00:24
[18]

-imperator- [ ! ]

Alt+0159 i Alt+0153 na klawiaturze numerycznej... jesli dobrze pamietam :)

01.12.2008
00:25
smile
[19]

SaTaNa [ Pretorianin ]

Ja umne krzyzyki...
††††††††††††††††††††††††††††

01.12.2008
00:26
smile
[20]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

wow™

01.12.2008
00:27
[21]

Hakim [ Generaďż˝ ]

(R) - Alt + 0174
(C) - Alt + 0169

ps. dowonly znak i jak go wstukać na klawiaturze to można sprawdzić w Start -> Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Tablica znaków.

01.12.2008
00:27
smile
[22]

palpe [ Konsul ]

01.12.2008
00:32
[23]

doctore16 [ Ignacjusz ]

a ja umiem pisac po chinsku :D, czy co kolwiek to jest. ale patent, pierwszy raz o tym slysze &#27907;&#22595;&#35533;

01.12.2008
00:44
smile
[24]

Silvestris [ Pretorianin ]

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

Yeah

01.12.2008
00:51
[25]

Veriqs [ RASENGAN ]

O.o

01.12.2008
00:53
[26]

Łysack [ Przyjaciel ]

®©

no niby racja, ale mi kiedyś wyskakiwało po naciśnięciu jakiejś kombinacji klawiszy - jak mi się omsknął palec z jakiegoś klawisza to potrafiły mi te znaczki wyskoczyć, a na pewno nie wpisywałem cyferek z przytrzymanym altem :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.