GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Napoje energetyzujące ciężkostrawne?

30.11.2008
22:59
smile
[1]

admiralproudmoore [ Generaďż˝ ]

Napoje energetyzujące ciężkostrawne?

Jestem świeżo po zatruciu (tzn juz jest w porządku ale nie moge przeciążać żołądka) to po wypiciu tigera bede mial problemy? Jest on ciezkostrawny?

30.11.2008
23:30
[2]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Nie mam pojęcia ale wydaje mi się że raczej Ci nie przysłuży. Ogólnie tego typu napoje są niezdrowe i dużych ilościach szkodliwe. Daj sobie siana z takim napojami na pare dni.

EDIT: Poza tym Tiger jest gazowany więc możesz dodatkowo nadwyrężyć podrażniony żałądek.

01.12.2008
00:52
[3]

Silvestris [ Pretorianin ]

Ta, strasznie niestrawne...
To co w nim jest jest bardzo szybko przysfajalne!!

Ale nie polecam i tak na zatruty żaladek

01.12.2008
01:06
[4]

Kłosiu [ Senator ]

Ciezkostrawne to one moze nie sa, ale mocno podrazniaja zoladek.

01.12.2008
01:06
[5]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Nie jest ciężkostrawny, ma nie-aż-tak-dużo kalorii, ale podrażnić mogą. Np. osoby z wrzodami nie mogą tego pić.

01.12.2008
01:07
[6]

b166er [ it's evolution babe! ]

ja po takich napojach srake mialem ze hej

01.12.2008
01:11
smile
[7]

Silvestris [ Pretorianin ]

Wipij coś alternatywnego:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.