
Halucyn89 [ Senator ]
Najlepsza gra na impre i długie samotne wieczory
Oczywiście na imprezie raczej szkoda grać, ale pod wpływem procentów jeden zaczyna śpiewać, inny bajere do jakiejś dziewczyny, inny odpadł, a my mamy czas więc..
Na impre ; Można mówić że ta gra już jest patetyczna,kiczowata, za dużo jej wszędzie, można lubić lub nie, ale każdy ją grał, i idealnie pasuje na taką okazję. Mowa o Tekkenie.
Każdy ją rozumie, i jest piekielnie grywalna, nie ma zamuły, po prostu Tekken to Tekken.
Na długie samotne wieczory- Ostatnio to w sumie tylko gram jak coś sam to Counter Strike Source, i najlepiej jak nikt do mnie nie mówi nic, jestem sam w pokoju, tylko ja i gra. Na początku zawssze słabo idzie, ale z biegiem minut idzie coraz lepiej, dlatego najlepiej zarezerwować dużo czasu, bo na półgodzinki to się nie opłaca. Dla mnie ta zima będzie zimą CS-a.
Co ciekawe co roku mam ,,game of Winter"
2 lata temu pamiętam Rome total war, rok temu Warcraft 3
Pit17 [ Mr.Pyro ]
Mimo iż to nie jest pytanie to moje propozycje to oczywiście:
Na impre:Wii sports
Samotne wieczory:Cola,Chipsy i oczywiście Call of Duty 1 przez neta

Halucyn89 [ Senator ]
up
Czemu nie dajecie ?

C0R73Z [ Centurion ]
To co wy... na imprezie gracie na komputerze?
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Na imprezki: Rayman Raving Rabbids i Guitar Hero.
Na samotne wieczory- cała reszta "normalnych" gier.
Gromb [ P12 ]
Na impre:
wymiata i jest sprawdzona.
Na samotne wieczory:
tylko i wyłącznie Planescape: Torment lub jak jesteś zmeczony i chcesz odreagować Diablo 2.
davhend [ Ghost of Sparta ]
Rozbierany poker
Butelka
Pijacki Chińczyk
Granie na PC, czy innej konsoli to nie impreza, mate.