GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza gra na impre i długie samotne wieczory

30.11.2008
21:15
smile
[1]

Halucyn89 [ Senator ]

Najlepsza gra na impre i długie samotne wieczory

Oczywiście na imprezie raczej szkoda grać, ale pod wpływem procentów jeden zaczyna śpiewać, inny bajere do jakiejś dziewczyny, inny odpadł, a my mamy czas więc..

Na impre ; Można mówić że ta gra już jest patetyczna,kiczowata, za dużo jej wszędzie, można lubić lub nie, ale każdy ją grał, i idealnie pasuje na taką okazję. Mowa o Tekkenie.
Każdy ją rozumie, i jest piekielnie grywalna, nie ma zamuły, po prostu Tekken to Tekken.

Na długie samotne wieczory- Ostatnio to w sumie tylko gram jak coś sam to Counter Strike Source, i najlepiej jak nikt do mnie nie mówi nic, jestem sam w pokoju, tylko ja i gra. Na początku zawssze słabo idzie, ale z biegiem minut idzie coraz lepiej, dlatego najlepiej zarezerwować dużo czasu, bo na półgodzinki to się nie opłaca. Dla mnie ta zima będzie zimą CS-a.
Co ciekawe co roku mam ,,game of Winter"
2 lata temu pamiętam Rome total war, rok temu Warcraft 3

30.11.2008
22:48
[2]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Mimo iż to nie jest pytanie to moje propozycje to oczywiście:

Na impre:Wii sports


Samotne wieczory:Cola,Chipsy i oczywiście Call of Duty 1 przez neta

01.12.2008
08:14
smile
[3]

Halucyn89 [ Senator ]

up
Czemu nie dajecie ?

01.12.2008
11:01
smile
[4]

C0R73Z [ Centurion ]

To co wy... na imprezie gracie na komputerze?

01.12.2008
11:02
[5]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Na imprezki: Rayman Raving Rabbids i Guitar Hero.

Na samotne wieczory- cała reszta "normalnych" gier.

01.12.2008
11:08
[6]

Gromb [ P12 ]

Na impre:

wymiata i jest sprawdzona.

Na samotne wieczory:

tylko i wyłącznie Planescape: Torment lub jak jesteś zmeczony i chcesz odreagować Diablo 2.

01.12.2008
11:38
[7]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Rozbierany poker
Butelka
Pijacki Chińczyk

Granie na PC, czy innej konsoli to nie impreza, mate.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.